Jump to content
GIGN Forum

Spelu Laiki Csdm Turniram


Hivemind
 Share

Recommended Posts

  • Replies 198
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sorry puishi es nebushu , man ir svarigas darishanas negaiditas. Es stipri apshaubu vai kāds ari bus. Varbut max 10 cilvēki , labak pec lieldienam ! Ja nu kas notiek, es iedevu attosam serveri ar rconu , ja savacaties shaujat.

Link to comment
Share on other sites

Otra grupa

Kruzka L1nkin

Epix Hyperboy

Novijas Manuvietuienjemregistretais

A-head enkehh

thsEe Jonathan

RJ8 SaS^MAN

myth HmBg

AtoSS Sn00p

amniijs hikkii

bijach Samuray

šie spēlētāji ierodas mirc serverī chat.118.lv kanālā #gign vai atrod mani skype: parastais_trakorists, tiks pie servera un pw.

tip mēģināšu novadīt.

Link to comment
Share on other sites

visa sita hujna delj hivucha! nu es tak jau sakuma teicu ka bus bezpridels... no viena nopietnibas un atbildibas nekad nav bijis!

1) registracija sanaca hujna

2) datumus vilka lidz pedejam

3) taisija bvalsosanu kura dienaa speles, tad sanaca 7dienaa, a beigas vnk pats izdomaa ka jaspele 3dienaas

4) izdoma ka jaspele 3dienaas, bet pats nemaz netiek...

nu no comments, kartejais fail cup!

Link to comment
Share on other sites

Blatj , es iedevu cilvekam rconu ja butu speletaji butu bijusi spele , laikam ta ari nesavacas , visiem kkas bija jadara , ko tu pird xy tu pats ieraksti ka netiec , un vel dirs.

Man bija jabrauc uz slimnicu , karo4 nebija huina ka es tapat noziedeju.

Link to comment
Share on other sites

Nu kas tu galīgi traks, nejau atkal nedēļu gaidīt. Tak sarīkojat normāli, nevis velkat lidz pašam pēdējam. :(:) Un pēc tam to finālu arī kkad ;) Ja kāds netiek no tiem, kam bija atvēlēta vieta otrajā grupā - gan jau atradīsies gribētāji.. tad kad? Nākamo 3dien?

Link to comment
Share on other sites

es runaju,. jo man taisniba...

pedeja mirkli aizklapeji un kaut ko pateici...

neskaidriba par to vai bus 3. grupa bija vel ilgi!

un balsosana neatminos vispar tadu variantu kaa 3diena, a vot tu iemet! pilnigs parsvars bija apr 7dienu, nu tad butu spelejusi un tad ari lielaka dalja tiktu!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...