Jump to content
GIGN Forum

Spammed


Hivemind
 Share

Recommended Posts

jameson-whiskey.jpg

Tas ir viss ko gribeju pateikt par sho vakaru. :sparta:

Lai mazajiem pokemoniem , kas tusse gign foruma aka minority , bullet un parejiem draugiem veicas rokas vicinashana pie monitora. Buchas mcaaa

P.S.

Paldies drugdealeram par ar_sieru_jaun_klasika.jpg

Edit:Gb vari iet dirst.

Edited by Hivemind
Link to comment
Share on other sites

Nu es tādu vai ko līdzīgu dzeru diezgan bieži (kas nu kuram bieži - man tā skaitās nedēļas nogale(un cik nu bieži rimītī ir atlaides uz viskijiem vai ko citu labu)).. jo sapratu, ka tomēr nav jēgas truli apdzerties no bonaparta vai hektora ;D nezinu, ko ar to gribēji pateikt ar šo topiku :D:D:D

katrā gadījumā GL & HF :D:D:DD:D

Link to comment
Share on other sites

:D

Epix, es to zinu, bet šobrīd es esmu nonācis neapskaužamā situācijā :D Neieslīgšu detaļās, bet Tu taču vari būt mans glābējs, sastādot man kompāniju :D

P.S. Džeimsons tiek izvēlēts kā tuvākā cienījamā vieta, kur varētu iešaut. Ņemot vērā to, ka dzīvoju pretim Bērnu Pasaulei - Džeimsons rullē dibenu vienmēr, neskatoties uz nojāto interjeru apakšējā stāvā XD2

Edited by Bezbiksis
Link to comment
Share on other sites

de_3graudu.jpg
Link to comment
Share on other sites

Šis topiks ir ,delete account, vērts.

Man tāda sajūta, ka hivemind ir uzsēdies uz lētām narkotikām , jo tādu "huiņu" kā viņš bazarē ,normāls cilvēks, skaidrā saprātā nevarētu.

Nosākuma likās normāls cilvēks, bet palasot pēdējos postus un veidotās tēmas, uzskati mainījās.

Edited by uN-Natural.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...