Jump to content
GIGN Forum

Engie Update


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

P.S Demo cepure FTW!

Nez, jāpiekrīt tiem, ka ieroči ir konkrēti underpowered... Sorry, bet kāds tolks no +50 hp resnim uz 30 sekundēm?? Mediķis ir krietni vienkāršāks un efektīvāks.. Tas pats par pyro būvju sitamo- es gribu redzēt, kā pyro tagad skries medīt dispanserus...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Cepures es īsti neuzskatu par updeitu, tās var likt klāt visu laiku.

Par itemiem runājot - izkritis ir pyro kuvalda, bet tā arī nevienam bildingam neesmu iesitis (moš jāiet pamēģināt)?

Es uzskatu ka īstais updeits (vai pabeidzies šitas) būs tikai tad kad Ngees dabūs savus jaunos ieročus vai citus stafus.

Jo pāris cepures, kuvalda un šokolādes batons nav nekāds apdeits!

Link to comment
Share on other sites

Drоzвk kв tautas iepriecinврana ar kaut ko vizuвli forрu un atkal piesaistoрu. Man nebыtu nekas pret to, ka tвdi bыtu bieювk. Btw, kвds ir lasоjis, ir informзts vai dzirdзjis kas notiks pзc tв, kad visas 9 klases dabыs apdeitus? Bыtu interesanti zinвt vai ilgi diez TF2 dzоvotu ar tikai esoрajiem apdeitiem vai tomзє bыtu prasоba pзc jauniem un jauniem?

Link to comment
Share on other sites

Vakar ar to sūda pyro kuvaldu viena ūbera laikā nositu demomanu un endžiju, kas varonīgi ar saviem augumiem dispenseru un sentriju aizsedza... Matrosovi ibio... Protams, kamēr tiku līdz entrijam, ūbers beidzies un vienreiz tik iesist paspēju.. Herņa haroče.

Edited by bReeTz
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...