Jump to content
GIGN Forum

Muzika


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

a ja nu uzies kāda policija vai CSI un paņems mani pie dziesmas, par nelegālās mūzikas krājumiem?  sad.gif

Vaitad muziku no dc++ nevar glabat lielos daudzumos O_O Piemeram provaideram manejam ir paris gigabaitu nokurienes var visi noladeet

Pieturamies pie temas smile.gif postojot kadu dziesmu ierakstiet smile.gif man patik Rasmus o-zone utt sada stila

Edited by SuperRembo
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Patik man daudzi stili, bet milakas grupas kas ir un paliek ir:

1. Creedence Clearwater Revival

2. Ten Years After

3. Janis Joplin

4. Canned Heat

5. Tom Petty

6. Black Sabbath

7. Guns n Roses

8. Jimi Hendrix

9. Iggy Pop and The Stooges

10. Dire Straits

11. Bob Marley

12. AC/DC

Nu sitie divpadsmit paprieks parasti, tad vel sis tas no Hip Hop un elektronikas...

Link to comment
Share on other sites

klausos gan repu,gan smago[skan jociigi,bet man patiik abi stili]

  thumbsup.gif

lol, tatad muzika, kas tev vairak patik varetu but rapmetaals. tie pasi R.A.T.M., kas tev ir avatariii.

pats klausos kaut ko ap Alternativo metalu (Deftones,LostProphets) ari Incubus un Rage against the machine, liidz pat labam pankrokam. Viskaut ko, bet hip hops, reps, popsna - nesaista.

Bet nu pirmaja vieta jaur ir Incubus.

dan.gif

Dziesamas varetu but sadas:

Deftones - 7 words

Deftones - knife party

Deftones - digital bath

Incubus - 11 am

Incubus - Drive

Incubus pardon me u.t.t.

LostProphets - summer

Lostprophets - last train home

Foo fighters - hero

ta tik varetu rakstit un rakstit.

Edited by Flea
Link to comment
Share on other sites

Pēdējā laikā esmu pievērsies kaut kādam old school rapam (N.W.A., Public Enemy, Ol' Dirty Bastard, Cypress Hill, Ice Cube, Snoop Doggam u.c.) un 90to "uuberPRO" džekiem tādiem kā 20 fingers, Technotronic, 2Unlimited u.c.

Vēl viss kas patika pirms tam: Prodigy, RATM, SOAD, Deftones, Ko[R]n, Filter, Sepultura, Soulfly, Led Zeppelin, Uriah Heep, Nirvana, Depeche Mode bļe nezinu vairs neko biggrin.gif

No latviešiem: Fact, Gustavo un Kurts, Dzeltenie Pastnieki, Roberts G., Pērkons, Reigani un daži gabali no NSRD.

Vēl man fascinē : Ella un Device kā arī Lauri R., Mārtiņš F. un Linda L. (pirmo un pēdējo kurvu vajag smiliez.de_2021.gif )

post-6-1127730953.jpg

Edited by Jurko
Link to comment
Share on other sites

Man jau nu baigi patīk visādi ROKS, pankroks, džezs, swings (krch tie vecie nēģeri kad dzied ) vēl ir forši vecie labie, like the beatles utt. Vēl ir foršas tādas dziesmas, kuras dzoed un liekas kaizpildītājam melnie ir tongue.gif

mīļākās grupas? hmm, k:

the doors (simply the best)

AC/DC

The queen

the beatles

Metric

The kills

vel bobijs makverins arī ir foršs

TV on the radio

U2

dziesma man mīļākā viennozīmīgi ir metric - dead disco

Link to comment
Share on other sites

a perfect circle, deftones, simple plan, sum 41, puddle of mudd, coldplay, audioslave, papa roach, rhcp, nickelback, metallica, oasis, u2, blink 182, good charlotte, green day, mando diao, guano apes, 3 doors down, american hi-fi, godsmack, evanescence, incubus, muse, goo goo dolls .. apm taa kkaa... seciiba neko neizsaka..

Edited by anfisa
Link to comment
Share on other sites

aaa vo kas te rakstiija Deftonus, vinjiem viena ideaala dziesma bija, nevaru atcereeties kaa bija... hmmm... Back To School!! taa ir labaa.

Link to comment
Share on other sites

soad , rhcp , ff... iisaak sakot spiidmetaals ,fankmetaals kaut kas no grandzh shita un ,protams , atsevishkji gabali no citiem stiliem user posted image

Link to comment
Share on other sites

Aizmirsaat taadu legjendu kaa Van Halen smile.gif

Turntablerocker - No Melody , ja kaaads atceras taadu hitu, ja nee varat noklausiities , varbuut daft pank -aerodynamic, un veel sho to jawku ,ko nedzird nekur apkaart, Van Halen aint talkin about love vismaz reizi muzha ir jadzird smile.gif nu un alternatiivaa muuzika, kura ir kluvusi populaara ir arii baudaama, bet to jaw lielaakaa dalja zin. Crystal method vecos albumus var pachekot, protams overseer ( vairaakos cs muvikos ir ), GitS SAC, Kanno Yoko - Inner Universe, remixeets no ghost in shell main smile.gif 100 greatest guitar solos var novilkt ( izlase) , The Carrdiganes - my favorite game, un protams daudz dazhaadu citu, ja ir veelme uzzinaat sho to, manupraat, interesantu un nedzirdeetu var pajautaat pmaa :")

Link to comment
Share on other sites

nu kr4 man TIKAI patik hophops, reps un vel kkas pa bishki no r&b!

man vislabak patik:

dmx

eminem

xzibit

2pac

un grupas varetu but shsadas

d-12

cypress hill

youngbloodz

ying & yang brothers

Link to comment
Share on other sites

Ne nu jaa eruption un hot for teacher ir jaw diezgan iespaidiigi gjitaaras sniegumi smile.gif Bet nu ain't talking about love, melodija pati par sevi ir graveejs, katraa zinja, vinsh, manupraat, ir elektrogjitaaras virtuozs smile.gif jump - naak araa tads 80ito stilinsh wink.gif vienkarshi \m/ happy.gif \m/

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...