Jump to content
GIGN Forum

Tuneļi


entw
 Share

Recommended Posts

Pusgadu atpakaļ internetā palasīju atsauksmes un bija runas, ka tuneli aizaudzēt neiespējami, nu ar ķirugisko iejaukšanos, tagad pilnīgs pohujs uz to. Gribētu uzzināt vēl nedaudz infu, šeit ir kāds kuram bija ar to saskarsmi, kur taisīt, cik maksā, utt. Gribās to lielo abās ausīs..pa pm atmetat skype, steam, dr.lv vai vēl kaut kādus nikus, lai sazināties..

Link to comment
Share on other sites

Esmu dzirdējis, ka tuneļi aizaug līdz 1cm, bet viss ir atkarīgs no tā kāds tev ir organisms. Man aizaug diezgan ātri. Citi neielikuši auskaru ausī var gadu nostaigāt un viņiem tas mazais caurums neaizaugs. LOL pats var viņu uztaisīt. Izdomā cik lielu caurumu gribi un atrodi attiecīgo staipekli. Staipeklim vajadzētu maksāt no 2-5Ls

Edited by ausainis
Link to comment
Share on other sites

Lai arī ko tu tagad domā, netaisi. Tu esi džeks vai kkāda meiča? :lol: Nēē, tiešām, nah tev to vaig? Mēmi krutāks būsi? nav jau tā ka sūdīgi izskatās, bet nav vērts..

Pats jau arī gribu, bet senči neļauj, un labi ir ka neļauj :)

Link to comment
Share on other sites

Nu lol, loģika strāvo no pēdējā posta (Oddija).

Krč, beidziet ņemties, ja viņš tā ir iecerējis, lai jau, ja vēlāk nožēlos tad būs sūra mācība. Diemžēl gan, neko nespēšu palīdzēt par tuneļiem, iesmirdēju šajā topikā tikai pirmās daļas dēļ.

Edited by revoked
Link to comment
Share on other sites

Man ir (10mm). Pretty nice - vienā naktī aizaug. Nū, man vispār ātri rētas aizaug tāpēc tik pārliecinoši.

Katrā ziņā, nevajag nevienam līdzināties.

Ja pats apzinies, ka tev to tiešām vajag 100%, tad - why not?

Par to piestāvēšānu - snačala uztaisi 3-6mm un tad paskaties, bet nepārforsē nedēļas laikā mēģināt 1cm.

Vot tā!

P.S. Sākums ir sāpīgs. Mēģini dienas laikā izstiep 1mm. Sāpēs, zinu, bet vēlāk būs vieglāk :)

Kad dabūn 1mm, tad pagaidi kādu nedēļu, lai drusku sadzīst, citādi asinis baigi tecēs (kā kuram - man netecēja, bet zinu daudzus) un tad jau lēnām močī tālāk, ja patīk.

Nū, staipekļus var dabūt mājas apstākļos (sērkociņi, salmiņi - vnk improvizē). Labāk un medicīniski pareizāk jau būtu speciālie staipkeļi, bet tie ir lieki izdevumi.

P.s.s. nepārforsē ar abām ausīm - var sanākt čābīgi.

Vispirms vienu, tad otru. ;) Tas nav ātrs process.

Skaistums prasa upurus :lolza:

Edited by orbitc
Link to comment
Share on other sites

Nē, tas ir iespējami. Man aizauga līdz 1mm...sagadīšanās pēc.

Biju pie draudzenes :khehehe: .... izkrita :blelohs: un nācās stiept pa jaunu.

Tici vai nē, bet man brūces dzīst nenormāli ātri. Esmu par to pārliecinājies daudzkārt :)

Link to comment
Share on other sites

Gluži tā pat, kā gejiem dirsas caurums saraujas pēc dirša drātēšanas, bet vecumā, kad ir jau izstaipijies, tad vairāk naug ciet un viņiem krīt laukā zarnas pa dibenu, tādēļ viņi (veci tādi jau) ik pa laikam ar roku pie dibena piešauj, lai sastūķētu atpakaļ.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...