Jump to content
GIGN Forum

Tuneļi


entw
 Share

Recommended Posts

O jā! Un mans kvēlākais sapnis ir tevi izrubīt un ieplēst tev muti ar tādu mutes atvērāju un tad ar savu anālo zarnu tevi izpist mutē! Es uzliktu dirsu(spalvaino) uz tavas galvas un tad no manas dirsas izkristu zarna, bet es mācētu ievilkt atpakaļ iekšā un beigtu ar kārtīgu sķidrā devu tavā lielajā runas atverē! :)

Iztēlojies! ;)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

beef tu esi slims :D

ja par teemu, tad manai ex bija shads, lidz vinjai pazuda tunelis (12mm bija) paris dienu laika saravas lidz 8mm vinja gribeja stiept atpakal uz 10mm bet aus saka suloties kad saka staipit un izdomaja neko nedarit, pec paris dienam bija 3mm.. tagad kadu laiku neesmu vinju saticis bet pienjemu ka tas ir palicis ka parasts auskara caurums..

Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu tos cilvēkus, kuri stāsta, ka tuneļi neaug ciet. Pašam 2 gadus ir bijis tunelis, kurš tā arī ir aizaudzis pāris nedēļu laikā. Nekāda plastiskā ķirurģija, nekas. Un citādāk arī neizskatās, nav nekādu rētu vai nesmukumu. Tie, kas stāsta, ka meitenēm nepatīk, nezina par ko runā. :khehehe:

Tā ka ja ir vēlme, tad iesaku pamēģināt tagad, kamēr esi jauns, lai zinātu - patīk vai nē.

Link to comment
Share on other sites

Beidzot topiks, kur varu izklāstīt savu mega domu par "tuneļotiem pusaudžiem":

Pusaudži ar tuneļiem ausīs ir ļoti praktiski upuri cilvēku nolaupītājiem!

Tad kad nolaupītā vecāki prasa izpirkuma summu vai pierādījumus par to, ka nolaupītais vēl ir dzīvs, cilvēku nolaupītājiem atliek vienkārši nogriezt vienu ausi, sarullēt trubiņā nolaupītā fotogrāfiju vai lapiņu ar izpirkuma summu un iebāzt tunelī! Tad visu ausi ar iebāztu tajā fotogrāfiju vai zīmīti nelielā kastē nosūtīt vecākiem. Efekts garantēts un ieekonomēti santīmi uz kancelejas piederumiem.

Link to comment
Share on other sites

Pusaudži ar tuneļiem ausīs ir ļoti praktiski upuri cilvēku nolaupītājiem!

Tad kad nolaupītā vecāki prasa izpirkuma summu vai pierādījumus par to, ka nolaupītais vēl ir dzīvs, cilvēku nolaupītājiem atliek vienkārši nogriezt vienu ausi, sarullēt trubiņā nolaupītā fotogrāfiju vai lapiņu ar izpirkuma summu un iebāzt tunelī! Tad visu ausi ar iebāztu tajā fotogrāfiju vai zīmīti nelielā kastē nosūtīt vecākiem. Efekts garantēts un ieekonomēti santīmi uz kancelejas piederumiem.

Par šito es ierēcu :superlol:

Link to comment
Share on other sites

:D Tas būtu tas pats, kas pieaudzēt pimpi pie kājas! :D Muahha! Un imho - tie tuneļi izskatās pretīgi un nezinu nevienu meiteni, kurai tas patiktu (izņemot kroples).

Beefs

yea vismaz nakts smieklu deva :D Paldies :D

bet biif par gaumi nestrīdas, par to smejas ^_^

p.s. - Tu kādreiz esi aizmirsis ielikt parakstu savā postā?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...