Jump to content
GIGN Forum

Lattelecom Optika


ep1dem1c
 Share

Recommended Posts

Kefīrs atkal iepousto savu šitu.

NĒ, nekādā gadījumā neņem LTC, ja ir pieejams kaut kas cits! Paskaties citus provaiderus - tici man nožēlosi, ja pieslēgsies pie LTC!

btw - ātrums labs, izskatās labi, bet vai ir jēga viņu slēgt uz 2 gadiem, ja pēc neilga laika būs racionālas izmaiņas LTC līgumos?

Edited by Kefiirs666
Link to comment
Share on other sites

Pameklējiet manā profailā manus postus un topikus par LTC, tad arī sapratīsiet!

el_Moerto - pēc sevis spried?

Tātad:

1. http://www.gign.lv/forum/index.php?showtopic=41777&hl=

2. http://www.gign.lv/forum/index.php?showtopic=41032&hl= (TIEŠI ŠIS POUSTS)

EDĪTE: Un tad ka labs? Jā, protams, ātrumam nav ne vainas, bet kas tam visam apakšā drīz stāvēs. Tieši šīs lietas tagad notiek ar GMail un Google, drīz ar Lattelecom.

Un ja gribi kaut ko sīkāk uzzināt, tad meklē googlē par to, kā viņi drīzumā jebkurā brīdī varēs piekļūt tevis lejupielādētajiem failiem un ar LTC tuvākajā laikā no tavu failu privātuma - 0

Edited by Kefiirs666
Link to comment
Share on other sites

Kвds sakars te ar mani? Tu pilnоgв bezsakarв dirs lai neтem LTC, kautgan viтiem ir labвkais nets ne tikai baltijв bet ja nemaldos arо Eiropв + tuvвkajв laikв tikuntв gandrоz visi mazie izmirs, tieрi tвpзc viтi pa kapeikвm tagad visu dod - lai iznicinвtu mazos IPS.

edit: Kefоє, labrоt - visi jau sen var piekпыt taviem failiem caur uTorrent, skype un vзl tamlоdzоgiem komerciвliem sыdiem, tavu trafiku normвli monitorз,logo, pвrdod pilnоgi visi provaideri un DNS sniedzзji, labi tыlоt apskatорos tos tavus linkus un uzrakstоры vзlkautko.

В, un vispвr - kв tu iedomвjies, ka LTC varзs piekпыt taviem failiem?

edit2: lol izlasiju to ko rakstiji tajos linkos, nu un kas tur bija? Vienоgais ko es sapratu ka tev laikam modems ir sыds un tu esi gudrвks par tehniнiem, nekвda sakara ar to kas рeit rakstоts.

edit3: tu droрvien strвdв IZZI :D

Edited by el_Moerto
Link to comment
Share on other sites

Nezinu varbūt arī Kefīram savā mērā ir taisnība, varbūt nē.

Man arī ir Lattelekom internets, nesūdzos (varbūt tikai mazliet, jo piekonektējas klāt portatīvais un aizņem resursus).

Par optisko, izskatās vilinošs, domāju ka tev jāņem ciet. [kamēr karsts]

Link to comment
Share on other sites

Es domāju, ka tā optika ar laiku sāks normāli iesūkāt! :)

Paskataties līgumā - tur taču nav nekāds garantētais minimālais ierakstīts vai arī īr?

Lattelekom pa optiku plāno raidīt savu interaktīvo televīziju. Ar tv trubu viegli var aizsist. Un kuram būs prioritāte? TV vai tavam internetam? Mini divreiz!

+arī piekrītu, ka Lattelekom tagad spiež ārā konkurentus no tirgus, bet es nespēju iztēloties to, ka šī kompānija ir nolēmusi stutēt LV ar 7Ls 100Mbps internetu! Gardi jāsmejas!

Siers par velti ir tikai peļu slazdā!

Un kefīrs ir idiots po-ļubomu... :)

Man pašam balticom laikam vai kas tamlīdzīgs. Šiem arī ātrums ļoti labs. Uz ārzemēm gan iesūkā (varbūt).

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Ok! Ieejam lattelecom mājas lapā un visu izlasam!

Man ir tagad baltikom internets par 10Ls un 20mbps garantētais. Ko piedāvā lattelecom optika?

Optika 1, Maksa - 9,90Ls (ar līgumu uz 24 mēnešiem - 7,80Ls)

Garantētais - 10Mbps

Maksimālais - 20Mbps

Optika 2, Maksa - 11,80Ls (9,90Ls 24.mēn)

Garantētais - 15Mbps

Maksimālais - 50Mbps

Optika 3, Maksa - 15,900Ls (11,90Ls 24.mēn)

Garantētais - 30Mbps

Maksimālais - 100Mbps

Šodien optiskais varbūt arī ir uber ātrs un čalis ar 7.90 pieslēgumu dabū visus 100Mbit/s, bet tas ir īslaicīgs reklāmas triks. Pēc 24.mēnešu līguma beigām būs jāmaksā vairāk. Optika būs aizsista ar televīziju un kaimiņu interneta downloaderiem. Un tad arī būs finito! :)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Tā pat ir rakstīts, ka 7.90Ls ir ar līgumu uz 24. mēnēšiem (atkal patīk sevi mānīt?).

Beefs

Šodien optiskais varbūt arī ir uber ātrs un čalis ar 7.90 pieslēgumu dabū visus 100Mbit/s, bet tas ir īslaicīgs reklāmas triks.

Un pie gramatikas tu vari nepiešūties kad pats liec punktu pēc skaitļiem, kur nevajag :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...