Jump to content
GIGN Forum

Steam


Kid
 Share

Recommended Posts

Parasti visi no sākuma bļauj "Sūds, sūds!" un pēc tam "Oo, cik forši!". Tā bija ar draugiem, tā bija ar gign forumu, tā ir vienmēr. Pie visa jaunā ir jāpierod. Dizains man patīk.

Success! Jau paspēju nokārt - nomainīju instalēto spēļu skatu.

Vēl joprojām nav iespējas iekš Store kārtot pēc Steam Cloud esamības/neesamības.

Link to comment
Share on other sites

bļa, man tas stīms slēdzas iekšā pusdienu, nu DAVAI DAVAI

vājprātā bremzīgs :(

pagaidām vienīgais kas man patīk, ir ka tur rāda achievementus, bet nu bļin, tas iebūvētais web browseris galīgi nav vajadzīgs.

patlaban man viņš ir uzkāries un vsjo. es laikam pagaidām atstāšu veco. šitas depresīvi bremzē.

edit:

bremzēšana piebesīja, atliku veco. A tā citādi - viss forši.

Link to comment
Share on other sites

Uz win7 bija tāda kaka laikam. Man uz xp viss strādā samērā forši. Vajadzēja tikai fontu nomainīt, lai opcijās tekstu redzētu, bet dizains man patīk. Mazliet jāpierod pie izkārtojuma, bet šķiet, ka pie pašreizējās Betas, kas cerams paliks arī par stabilo versiju, ar laiku pieradīšu

Link to comment
Share on other sites

Reāli man pietrūkst "mini game list". Cik skatos steam forumā, šajā beta versijā vēl n bagi, cerams gala rezultāts būs kaut cik patīkams un ērts lietošanā.

Edited by Kid
Link to comment
Share on other sites

Steam/resources/styles/steam.styles atver caur notepad un nomaini basefontbold="Arial Bold" uz basefontbold="Arial Black" izslēdz un ieslēdz Stīmu, vualā. Ja nu nestrādā stīms pats par sevi, tad izdzēs Steam mapē clientregistry.blob failiņu un palaid stīmu pa jaunu - daudzos gadījumos šis palīdz.

Link to comment
Share on other sites

tu no kaut cik stabilas vesijas vel ir ļoti tālu, 10minūtēs nokāru kādas 5as reizes. Citiem pat viņš nokar visu kompi ejot tf2 iekšā. + vel ir ļoti daudz errori, piemēram, tu nevari apskatīties ar veco steamu novilktās filmas. Liek COD:MW2 multuplayeram novilkt arī parasto spēli. rāda it kā būtu mistisks updeits iznācis, bet viņa vnk nav

ārprāc, varbūt izlien no akmens laikmeta, kuru mūsdienās uztrauc cik resursus kas rij?

Link to comment
Share on other sites

Tas jau nav no tā cik resursus viņš rij, vnk BETA izsaka visu :) Nevar taču 70mb rama aizdiršana no 4GB bremzēt kompi. Man bremzēja sākumā, bet pēc windows restarta viss aizgāja daudz maz normāli, ja neskaita pāris faking errorus - kā COD:MW2 6GB vilkšana

Link to comment
Share on other sites

Man jau kādas 20 min ir Scanning for Steam games updates...

Processos rāda ka Running, tad jau nav uzkāries :)

apnika jau mazliet gaidīt.... <_<

Un vecais patika labāk... Bet varbūt ar laiku pieradīšu

Edited by Amii
Link to comment
Share on other sites

Vakar vēl brauzeris negāja, bet šodien kaut kāds update laikam bija un viss pa kedu.

Problēmas tikai pašām spēlēm mēdz būt, konkrēti vecajām - UT99, Morrowind. Bet tā kā man šobrīd topā GTA IV un Mirrors edge, tad risinājumu domāšu vēlāk.

EDIT: afaik tām spēlēm nav lielo bilžu, tāpēc nerāda.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...