Jump to content
GIGN Forum

Spoki


hydro
 Share

Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pats sev esmu iedzinis smadzenees visaadu neticiibu jebkaadaam mistiskaam, okultaam, nereaalaam lietaam realitaatee, tikai in movies & fiction. nu tieshaam neticu ne spokiem, ne vampiiriem, ne monstriem, ne ljauniem gariem, ne voodoo, ne ufo, etc. vienkaarshi esmu forshi izskalojis sev smadzenes. visaadi horror&science fiction muuviji paliidzeejushi. nekam nerealam, zinatniski neizskaidrojamam vienkaarshi shobriid neticu.

a vot kad biju ~10 gadus vecs, saulainaa, pat karstaa vasaras dienaa pie vasarniicas daarzaa speeleejos ar pashtaisiitu loku un bultaam. peekshnji redzu, ka pa ielu uz vaartinju pusi iet balts teels, izskataas taads elektrizeets un arii uz 2m kaa flashbackam laikam (varbuut bija mazaak, toreiz biju mazinsh). tipa shamais izmaterializeejas/izsliideeja cauri vaartiem (wtf?) un es nevaru aizmukt. riktiigi biju totaalaa komaa. pakusteeties nevareeju, nezinu, vai no shausmaam vai no kaa. un shamais taa forshi sliid man tuvaak un es nevaru pakusteeties. turpat aiz stuura bija mutere, bet es pat pakliegt nevareeju. un shis piesliideeja man klaat, acis vinjam neatceros. un izgaaja it kaa cauri ar taadu forshu elektroshoka terapiju. un peec tam it kaa viss bija ok, cik es atceros ka ar muchu runaaju peec tam (neko konkreetu nestaastiiju), betnu peec vinjas vareeja saprast, ka viss esot bijis ok. lai gan pats vareetu apzveereet, ka peec pashsajuutas uz kaadaam paaris stundaam neko nefilmeeju/biju izrubiits. taa luuk gadiijaas. taads shits man atminjaa staav.

forshi, tagad rakstot sirds nesitaas aatraak, kas biezhi notiek, kad stress vai spriedze, vai satraucos (tad ir iipashi forshi, jo man ir paaris probleemas ar sirdi smile.gif ), toties aciis saskreeja asaras. interesanta sajuuta. laikam taapeec ka vajadzeetu riktiigi miizt, bet kautkaa smadzene netic tam visam. moshka tas tikai sapnis vai kautkaads cits suuds. vai arii juudzos nost IB deelj happy.gif

Link to comment
Share on other sites

karo4 bija ta. kautkur 11 klase bija man grupa muzikala. Pec viena meginajuma apvilkos gandžu atnacu majas, apsedos brackas istaba, apriju vienu fofu un mazlie ciklodola un kadas 2 stundas sarunajos ar Axel Rose plakatu. Par ko runajam neatceros laga bet atceros, ka vins runaja un ari es runaju. Vispar bija ok.

A vot no kaa es vienreiz gandriz apdirsos. Atnaku vienreiz majas no darba neviena nav, domaju moz jasasit kaasis ar to labo gandžiņu kuu biju ieprcis. Dzeks teica ubojnaja, es saku hujnja smile.gif Uzkumariju un rezultata asinsspiediens bija kautkur 180 uz 120, kad normali ir 120 - uz 60, un pulss bija apmeram ap 100 - 110 18.gif) Nacas riit jeelu olu un dzert pienu, tad atlaida. Taja mirkli es nospragt negribeju 18.gif

A spoki, nafig vinus. Spoks man ir biksees 18.gif

Link to comment
Share on other sites

karo4 bija ta. kautkur 11 klase bija man grupa muzikala. Pec viena meginajuma apvilkos gandžu atnacu majas, apsedos brackas istaba, apriju vienu fofu un mazlie ciklodola un kadas 2 stundas sarunajos ar Axel Rose plakatu. Par ko runajam neatceros laga bet atceros, ka vins runaja un ari es runaju. Vispar bija ok.

A vot no kaa es vienreiz gandriz apdirsos. Atnaku vienreiz majas no darba neviena nav, domaju moz jasasit kaasis ar to labo gandžiņu kuu biju ieprcis. Dzeks teica ubojnaja, es saku hujnja smile.gif Uzkumariju un rezultata asinsspiediens bija kautkur 180 uz 120, kad normali ir 120 - uz 60, un pulss bija apmeram ap 100 - 110 18.gif) Nacas riit jeelu olu un dzert pienu, tad atlaida. Taja mirkli es nospragt negribeju 18.gif

A spoki, nafig vinus. Spoks man ir biksees 18.gif

tease.giftease.giftease.gif

Link to comment
Share on other sites

A vot no kaa es vienreiz gandriz apdirsos. Atnaku vienreiz majas no darba neviena nav, domaju moz jasasit kaasis ar to labo gandžiņu kuu biju ieprcis. Dzeks teica ubojnaja, es saku hujnja smile.gif Uzkumariju un rezultata asinsspiediens bija kautkur 180 uz 120, kad normali ir 120 - uz 60, un pulss bija apmeram ap 100 - 110 18.gif) Nacas riit jeelu olu un dzert pienu, tad atlaida. Taja mirkli es nospragt negribeju 18.gif

aaahahahahha laugh.gifthumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

karo4 bija ta. kautkur 11 klase bija man grupa muzikala. Pec viena meginajuma apvilkos gandžu atnacu majas, apsedos brackas istaba, apriju vienu fofu un mazlie ciklodola un kadas 2 stundas sarunajos ar Axel Rose plakatu. Par ko runajam neatceros laga bet atceros, ka vins runaja un ari es runaju. Vispar bija ok.

A vot no kaa es vienreiz gandriz apdirsos. Atnaku vienreiz majas no darba neviena nav, domaju moz jasasit kaasis ar to labo gandžiņu kuu biju ieprcis. Dzeks teica ubojnaja, es saku hujnja smile.gif Uzkumariju un rezultata asinsspiediens bija kautkur 180 uz 120, kad normali ir 120 - uz 60, un pulss bija apmeram ap 100 - 110 18.gif) Nacas riit jeelu olu un dzert pienu, tad atlaida. Taja mirkli es nospragt negribeju 18.gif

A spoki, nafig vinus. Spoks man ir biksees 18.gif

smiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gif

evil6.gifevil6.gif

P.S Labs staasts thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

nu ir vel viens stasts smile.gif 31.dec kas bija nu tas pedejais, es nogarsoju mazliet no: Snabis, alus, vins, sampanietis, viskijs, brendijs, sidrs un absints. Miegs man bija tik salds, ka nepamodos, kad veemu smiliez.de_82.gif No riita biju pielipis pie segas. Drausmigi sabijos smiliez.de_1164.gif

Link to comment
Share on other sites

ehh.. sviests! kaut kaadi staasti par kaut kaadiem zobij veida dzhekiem vai veel sazin ko, nu galiigi neizklausaas ticami, kamoon mazaak shausmenes skataties.. vbyuer veel vareetu ticeet, bet nu par kaut kadiem zombij veida lepras slimniekiem nu galiigi neticaas.. pasham nav gadiijies saskarties ar kaut kaadiem spokiem vai tamliidziigaam lietaam, ja nu vieniigi beerniibaa kad durvis cirtaas ciet, toreiz likaas kaa tas ir iespeejams? Atlika tik paaugties un saprast ka nafig caurveeju maajaas taisiit..

Edited by Reno
Link to comment
Share on other sites

ehh.. sviests! kaut kaadi staasti par kaut kaadiem zobij veida dzhekiem vai veel sazin ko, nu galiigi neizklausaas ticami, kamoon mazaak shausmenes skataties.. vbyuer veel vareetu ticeet, bet nu par kaut kadiem zombij veida lepras slimniekiem nu galiigi neticaas.. pasham nav gadiijies saskarties ar kaut kaadiem spokiem vai tamliidziigaam lietaam, ja nu vieniigi beerniibaa kad durvis cirtaas ciet, toreiz likaas kaa tas ir iespeejams, atlika tik paaugties un saprast ka nafig caurveeju maajaas taisiit..

smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

nu kr4 es taisu cs mapi un atcerejos vienu nepatikamu atgadijumu ar spokiem or smth.

Kad man bija kadi 5 - 6 gadi es biju savu vecaku istaba un kko spelejos. un pec kada laika mani pasauca mana omamma pie sevis uz virtuvi [neatceros kapec] un kad nacu atpakalj uz istabu tur staveja tads garsh dzeks [apneran kadi 2m] un ta jocigi skatijas uz mani. vinjsh bija ar saniem pret mani, bet galvu bija pagriezis tieshi pret mani [tjipa kuula stoika]. vinjam bija tads debili bruuns metelis.

protams es parbijos un skreju pie omammas un teicu ka tur istavba ir kads virietis, tad mes abi aatri gajam uz to istabu un + vel opis arii dzirdeja ko es teicu omai un tad vinjsh arii naca lidz. kad iegajam istaba tas pacans jau bija ielas otraa puse [redzeeju caur logu] un joprojam skatiijas uz mani un slideja uz priekshu [tieshi taa - slideja]. un vinjam bija jociga seja. kr4 nenormali lieli zobi un tadas uz aru iznakushas acis. kr4 vinjsh bija pretiigs.

tatad es gribeetu zinat kadu no jusu shadiem atkadijumiem.

interesanti butu gan man gan citiem palasiit shadus stastus.

tas gadijumaa nebija bubulis? smiliez.de_2538.gif

Link to comment
Share on other sites

nu kamoon es arii varu izdomaat kaut ko par kaadu nesmuka paskata dzheku vai veceni bez acs un 3 rokaam.. ei un pieraadi ka es vinju neesmu redzeejis, un ka tas viss nav just my imagination..

Es tew saku, ka ir spoki! Tb skatijos vienreiz discovery raidiijumu par spokiem! Tur pat bija kaut kas nofilmeets! confused.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu ble es tew saku, ka ir!

Nez kapeec man buutu jaatic tew?! dry.gif

Kapeec tu juuties tik paarliecinaats!?

nekad tu to neuzzinaasi wink.gif vari ticeet ,vari neticeet. Es uz to visu +/- skeptiski skatos wink.gif

Link to comment
Share on other sites

nu kamoon es arii varu izdomaat kaut ko par kaadu nesmuka paskata dzheku vai veceni bez acs un 3 rokaam.. ei un pieraadi ka es vinju neesmu redzeejis, un ka tas viss nav just my imagination..

mans/maneja bij smuka.

Edited by Flea
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...