Jump to content
GIGN Forum

Tiesibas Uz Gign


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

Jus mani pazistat un esmu ists dabas briinums cool2.gif veletos saja serveri kaut kadas nelielas tiesibas, lai var pakontroleet piemeram llama, slap, xsay, slay. Jums jau laikam nava jaskaidro kam man sis tiesiibas, lai serverii dazus uber umnikus var izmaciit esmu pret matu smile.gif Un ka man ir teikusi esmu normals admins speju ackirt labo no slikta kaut cik labi tongue.gif

Un esmu GIGN nezudoos brinums nemiet so verraa thx tauta =]

p.s Kapec domajat kapec tiesi es GIGN daudz adminu jau, tapec ka es esmu no tiem cilvekiem kurs var vakara ieiet un pakontroleet wink.gif

Edited by SuperRembo
Link to comment
Share on other sites

Jus mani pazistat un esmu ists dabas briinums cool2.gif veletos saja serveri kaut kadas nelielas tiesibas, lai var pakontroleet piemeram llama, slap, xsay, slay. Jums jau laikam nava jaskaidro kam man sis tiesiibas, lai serverii dazus uber umnikus var izmaciit esmu pret matu smile.gif Un ka man ir teikusi esmu normals admins speju ackirt labo no slikta kaut cik labi tongue.gif

Un esmu GIGN nezudoos brinums nemiet so verraa thx tauta =]

p.s Kapec domajat kapec tiesi es GIGN daudz adminu jau, tapec ka es esmu no tiem cilvekiem kurs var vakara ieiet un pakontroleet wink.gif

Tev jau ir tiesiibas tikt uzklausiitam ...

Link to comment
Share on other sites

Bet es GIGN esmu jau kops laika, kad ieregojos smile.gif Vispar, kad es cs uzstadiju sis bija pirmais serveris kura iegaju un mani izmeta un prasija cd es blink.gif bet es tomer vinu atradu un iegaju atpakal tongue.gif un ta saku spelet votka sis ir ipass servers man thumbsup.gif

1. Tu biezhi nespeelee(Ko jau teica Korns)

2. Tu speelee kaa lame

3. Neceri!

Link to comment
Share on other sites

' date='Sep 16 2005, 15:13'] Rembo ,vari man pateikt kā tu tiesības vari izmantot savtīgiem nolūkiem?? biggrin.gif Tu taču nekādu materiālu labumu no tā nevari iegūt.

Nu ne materiala, bet savtigi piemeram lietot kur nevajdzetu, slapot par to ka nepatik vienkarsi slayot ka velies atrak win utt uttt laugh.gif Luk ka butu savtigi, savam iegribaam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...