Jump to content
GIGN Forum

Gign Nhl League


Pensionars
 Share

Recommended Posts

Vaks kamer savaks, ja nu tomer registresanas ievilksies (ceru ka tas neotiks) tad bus jasamazina komandu skaits liga, bet domaju ka lidz tam neaizies, es domaju ka bus pat rezervisti, kas nepieciesamibas gadijuma spes aiztat neaktivos.

Izlaistie KHL pachi (kurus netik biezi izlaiz) nav pilnvertigi, ir ar daudz kludam utt.

NHL ir daudz vieglak veidot un vadit.

Ja viss ar NHL ligu izdosies un nostabilizesies sastavs, bet bus vel daudz gribetaji kas netiek pie spelesanas, tad ir doma izveidot apaksligu KHL (kur bus cits vaditajs), kura vares spelet sie te rezervisti, un gaidit kad adbrivosies vieta NHL liga. Bet tas ir tikai idejas limeni, kame rir merkis izveidot stabilu NHL ligu ar 30 cilvekiem.

Ja tiks pieskirts man sis subforums tad uzreiz tiks saliktas pamacibas, pachi, roosteri utt. Par visu bus padomats ;)

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Būs grūti atrast spēlētājus, kas gribēs spēlēt ar kādu citu komandu, nevis Dinamo. :)

Bet tā es esmu viennozīmīgi par. Tikai vajadzēs dabūt jaunu klavieri, jo uz šitās nestrādā labā bultiņa, bet NHL'ā movement controls nevar nomainīt.

Ja viss sanāks, tad komandu sastāvi būs tādi, kādi tie ir pašreiz ?

Edited by acido
Link to comment
Share on other sites

GIGN NHL ligai, turpinas cilveku vaksana, negribu atkaroties bet...

visi kam ir velme spelet aicinu pieteikties ;)

http://www.gign.lv/forum/index.php?showtopic=43282

P.S Aicinu ari piedavat draugiem, cilvekiem no citam komunam, piedalities Liga. Protams tiem kam ir intrese.

Tiks arī Stenlija kausa ieguvējam sagadāta maza balviņa, bet tas lai paliek noslēpums :)

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

:) KO man tagad dariit kad esmu tos 2,5gigus novilcis :)

Nejau tagad visus failus jaatzipo?Un ja jaa tad ko pec tam? :) neesmu vnk nevienu speli no neta vilcis :)

nē, atzipo vienu no tiem failiem, pohuj kuru. Tad ej caur demon tools uz to mapi un tur bus viens azipotais fail, spied uz vina un damon tools palaidis NHL instalaciju. Noteikti vajadzes cd-key. Reku būs NTDV-GF9T-8VQB-38VU-ERLD .Kad ienstalē sāc likt roosterus uin pārējos failus pēc secības un pareizā vietā. Kad visu esi sačinijis sazinie sar mani uzspēlēsim ;)

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Pagaidam viss notiek pec plana :) Velns kaut kadus 10gigus vinsh aiznjem...Afigetj...Pec tam vnk jau man to demon tools vairs nevajadzes? palaidishu vnk ar ikonu? right? A kas ir roosteri un parejie faili? Kur man javelk,kam vinji vajadzigi un kur jaliek?

P.s. taa stremele aizgaja lidz galam un taa jau ilgi bija jagaida un tagad rada ka cope talaak bet nu jau kadas 20min uz priekshu nekas nekustas... cammon,kas pa pupām? :blink: Pec tam visu varu dzest araa iznjemot to jaunizveidoto mapiti kur viss saglabaasies,ja kaut kas saglabasies?

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

:) Velns kaut kadus 10gigus vinsh aiznjem...Afigetj...Pec tam vnk jau man to demon tools vairs nevajadzes? palaidishu vnk ar ikonu? right? A kas ir roosteri un parejie faili? Kur man javelk,kam vinji vajadzigi un kur jaliek?

P.s. taa stremele aizgaja lidz galam un taa jau ilgi bija jagaida un tagad rada ka cope talaak bet nu jau kadas 20min uz priekshu nekas nekustas... cammon,kas pa pupām? :blink: Pec tam visu varu dzest araa iznjemot to jaunizveidoto mapiti kur viss saglabaasies,ja kaut kas saglabasies?

tiesham ir gruti tutu izlasit, pensionars tak visu siiki uzrakstija ko kaa jaadara ;]

Link to comment
Share on other sites

Vēlos paziņot, ka vēl ir brīvas 10 vietas, ja kāds vēl nav pamanījis ka tiek rīkots šis pasāciens http://www.gign.lv/forum/index.php?showforum=50

Tā kā tie kam ir vēlme spēlēt, piesakāmies kamēr vēl ir brīvas vietas, pēc tam tiks pieņemti tikai rezervisti!

Link to comment
Share on other sites

Atvainojos par DP, bet svatrīga informācija, priekš tiem kam nesanāca uzstādīt visus nepieciešamos failus.

Es esmu saarhivējis savu NHL09 mapīti un ielicis esmu trakerī, http://newoutlaw.org/details.php?returnto=...hp&id=64460

Lejuplādējiet, atarhivējiet, atrodiet NHL09.exe un spēlējiet + piesakamies turnīram.

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...