Jump to content
GIGN Forum

Lvhosting - Mesls - Kūts !


Recommended Posts

  • Replies 176
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

man nav ne mazākās nojausmas par ko jūs raudat (nu labi ir, cik es sapratu sūdīga hostinga pakalpojumu sniedzēja pēc, kāds ir dabūjis jūsu webu kodus).

man ir tikai viens jautājums - kam ellē ratā tas ir vajadzīgs? tur tiešām kādam ir megakruts dizains?

Link to comment
Share on other sites

man ir tikai viens jautājums - kam ellē ratā tas ir vajadzīgs? tur tiešām kādam ir megakruts dizains?

Macho es tev atbildēšu uz jautājumu

Šis raksts ir vajadzīgs tāpēc , lai citi pirms ņem hostingu apdomājās un neiegrābjās.

Par dizainiem es arī saku kāda starpība vai es ieliku vissus vai kāds cits rīt pa vienam saliks te gign.lv

Link to comment
Share on other sites

Sveiki !

Tв tad skatos atkal kвds ir paтзmis un uzspзji kв teikt paturpinвjis savu darbu.

Kвpзc es рeit izdomвju ierakstоt ?

Lieta tвda kad lvhostings (ctts) vaino SIA "LHC" рajв nodarоjumв , kaut arо pedзjвs 2 dienas esmu gulзjis un вrstзjies no vоrusiem , bet tвpat liek vissu vainu , par mums.

Tвlвk esmu no vairвkiem skype cilvзkiem saтзmis ziтu , kad lvhostings saka kad man esot slikts supports un no manis ir aizgвjuрi vairвki cilvзki pie viтiem (hmm) cik atminos no savas darbоbas uzsвkрanas kopsumв uz lvhostings aizgвjis tikai scream.lv projekts un vispвєоgi no lhc.lv ir aizgвjuрi tikai kopрumв 3 projekti ieskaitot scream.lv pвrзjie 2 svat.lv un indelin.oo.lv neaizgвja , bet gan bankrotзja.

Ko vel teikрu saтзmu arо ziтu kad lvhostings ir izteicis draudus , kad nolоgрot hakerus , lai uzhako SIA "LHC" izdzзр vissu un arо izkopзjot vissu. Vзlos paziтot kad jв varbыt atradоsiet caurumu kвdu , iespзjams ko neesmu aizlвpijis , nu labi uzhakosiet un tвlвk ko ? Ip addrese tiek fiksзtas uz rootera servera kuram pieeja ir tikai puty un citas pieejas nav. Bet nu varat mainоt ip tapat draudi ir izskanзjuрi no lvhostings un zinвsim kur vзrsties !

Vзlзjos tikai vel piebilst kad manвs interesзs nav negodоga konkurence , manвs interesзs ir godоga konkurence ar sоvu cотu , bez palоg materiвliem un iznоcinврanвm рвdвm , man interesз mвrketinga konkurence , lai spзtu stiprinвt un attоstоt sevо jaunas zinврanas un prasmes. Biju domвjis kad bыsiet interesanti konkurenti nevis рвdi kas uzskata kad es viтus uzhakoju un tagad atriebsimies, biju domвjis kad konkurзsm ar cenвm un kvalitвti nevis рвdв veidв , laikam bырu kпыdоjies.

Vзlos pateikt kad manвs interesзs nav un nav bijis рвdas lietas darоt kas ir notikuрas un arо nebыs !

Tвkв sprieюat paрi

Ir arо citi kas konkurз ar Jums varbыt tajв pusз meklзjat vainu ! Kвpзc uzsreiz uz lhc jвklыp virsu ?

versus un vel daudzi privвtie hopstзjвs meklзjat .

Edited by php><php
Link to comment
Share on other sites

Runājot par pašu ctts, viņi arī nav diez cik droši. Savulaik tur hostējāmies, bankrotējām, taču pat pēc gada bija ftp pieeja un web pieeja, kā rezultātā pat tiku pie ctts db dump, tā kā jums nopietni jāpiedomā pie drošības. Savulaik MySQL root parole bija ctts123, un hostētajiem bija hosta_nosaukums123

Link to comment
Share on other sites

uz jautājumu: kādam kurš gribēja p0k3 projektiņus pavazāt un lai viņi paīd, lai tādi kā outsider pa naktīm sēdēt un kratītu kuli lupījot uz sourci!

katrā ziņā kurš to darīja, darīja ne tāpēc lai iznīcinātu CTTS hostingu bet gan humora pēc ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...