Jump to content
GIGN Forum

Multicore


sunthug
 Share

Recommended Posts

Nu man arī ir duo core procis, un ieteiktais ir disable...esmu viņu uzlidzis uz enable, bet dižu atšķirību neredzu...

Kā jau risks teica, tf2 tika veidots vēl uz old-schoolajiem p4 u.t.t. pročiem, tā kā lielu lielais duo-core, quad-core u.t.t. atbalsts viņam nav.

Link to comment
Share on other sites

Uz mana AMD 64x2 Dual Core multi core rendering nes lielas izmaiņas. To pašu var novērtēt tīri tehniski, uzrakstot cl_showfps 2 ( iekavās būs ierakstīts minimālais un maksimālais ), un arī grafiski - ragdolli, decali u.t.t tie renderojas ātrāk.

Link to comment
Share on other sites

Tu esi no mašīnas izkritis? Tas, ka spēle nemāk pilnībā izmantot visus kodolus, nenozīmē, ka tā ir domāta vienkodola pročiem, kuri, kā kRi teica, to nemaz nevar pieņemami pavilkt.

Spēle tika veidota vēl ilgāk par pusgadu pēc divkodolu proču oficiālas nonākšanas tirgū. (According to wiki (Core2Duo - 2007. gada janvārī)).

Link to comment
Share on other sites

tu saki, ka tu nevari "piespiest" tf2 iet vispār. Nepis prātu.

Un nē, pilnībā izmantot visus kodolus tf2 nevar iemācīt vairāk, kā tas iespējams, ieķeksējot to opciju optionos.

Bija vēl kkādas ļevās komandas, kuras mēdza arī crashot tf2, bet tās laikam vairāk nestrādā.

Edited by icecube
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...