Jump to content
GIGN Forum

Vīriešu Sapnis..


Mazinjais
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

palasīju ŠO rakstu un tgd šausmīgi gribas paņemt to drifta apmācību (2. punkts), bet nav ne jausmas kur tas ir un ar ko kontaktēties. Varbūt kāds zin kaut ko vairāk?

ps. Tam ir vecuma ierobežojums un vai vajag tiesības?

Link to comment
Share on other sites

http://www.davanuserviss.lv/lv/drifta-skola

Visu pārējo info vari iegūt attiecīgi sazvanot šo iestādi.

Kas attiecas uz domu kopumā - es tavā vietā par to naudu nopirktu veco huligānu un mācītos pats. Viennozīmīgi jēdzīgāk izdota nauda, varēsi braukt visu ziemu un vēl vairāk, tas gan atkarīgs no tā kādā tehniskā stāvoklī tas auto būs.

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Protams, izdevīgāk ir paņemt veco huligānu ^^ yoo! Gribētu redzēt kā tu 333 ņemtu garo vintu ar veco huligānu pie 120km/h ar ielas piekari, bez bloķa :lol: Nemaz nerunāsim par riepu daudzumu, kuru tu nokurināsi pāris stundu laikā. āā, man vel noteikti patīk ideja par zaļu gurķi ar pakaļpiedziņas auto ielās mācoties driftēt ^^

Link to comment
Share on other sites

Dārgs gan tas viss pasākums , bet tiešām vīriešu sapnis :D

Es toč gribētu daudz ko no tā pamēģināt.

Vēl man ir tāda lieliska doma izlekt ar izpletni. Kāds nezin cik , apmēram , maksā? Un kurā vietā? Ļoti gribētos :)

Link to comment
Share on other sites

:lol: Nemaz nerunāsim par riepu daudzumu, kuru tu nokurināsi pāris stundu laikā. āā, man vel noteikti patīk ideja par zaļu gurķi ar pakaļpiedziņas auto ielās mācoties driftēt ^^

Čalim 17 gados nav jābrauc uz 333 trasi un uz 120km/h jāņem garā vinta, principā neviens normāls cilvēks, kurš šajā jomā ir pilnīgs iesācējs, to nedarītu. Par riepu daudzumu - ir ziema, lēnā garā pa sniegu var braukāt mēnešiem ar 1 komplektu. Un nav jābrauc pa ielām, ir dažnedažādi laukumi, trases, aizsaluši ezeri, pamesti lidlauki un vēl visādi brīnumi, vajag tikai rakt un var atrast vietas, kur mācīties netraucējot citus satiksmes dalībniekus un pēc iespējas mazāk apdraudot sevi pašu. Ar atsaldētiem ielu driftotājiem te nav nu nekāda sakara. Nu nav produktīvi ieguldīt 350Ls par 4 stundām 'profesionālas' braukšanas cilvēkam, kuram nemaz nav pašam sava auto un nekādas nojausmas par to visu.

Link to comment
Share on other sites

ja nav tiesību, tad nav ko pie stūres līst. 4 stundās knapi sajūgu spaidīt iemācīsies, kur nu vēl 333 ručku raustīt :D

pa 350 latiem izvizināšu ar bembi vienu vakaru, bet produktīvāk būtu naudiņu nolikt autoskolai un pa to laiku ar tēti pa rajonu pavizināties ar baltajām tiesībām :)

kā saka, nevajag lekt augstāk par savu dirsu. visam savs laiks

Link to comment
Share on other sites

Šaubos, ka pa 350Ls dabūji mašīnu ar 350hp, riepu komplektu, intruktoru, labu trasi, u.t.t. Cena, manuprāt, ir normāla.

edit: Cilvēkiem, kuri nevēlas izmest naudu - http://www.davanuserviss.lv/lv/brauciens-pa-trasi

Edited by Mazinjais
Link to comment
Share on other sites

cena grauj un skolotaji nav tie labaakie driftaa Latvijaa taa kaa KOSMOSS :whistling:

bet nu autinjsh labs, pashkjereet neatteiktos :D

gribi letaku pasakumu, sagaidi pavasari, aizbrauc kadu 5dienu uz drifta treninjiem bikerniekos ar pikji un par daudz letakam naudam dabusi pashkjeereet.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...