Jump to content
GIGN Forum

Par Jaunajiem Serveriishiem.


Recommended Posts

Taaaaaaaaaaaaaks.

Nezinu, manupraat, shajaa sadaljaa neesmu licis nevienu postu, bet varbuut arii ljoti sen kaut ko esmu licis, neatceros.

Bet nu ir mana reize.

Saprotu, protams, ka shii sadalja ir veltiita CS modeem, pluginiem un citaam lietaam kas saistiitas ar CS, bet mani nenormaali tracina, ka taa ir paarveertusies par sadalju liidzigu HELP!

HELP, es nevaru uztaisiit serveri, HELP, kaa lai es ielieku botus shajaa serverii (jo neviens cits tajaa nespeelee), HELP, kaa lai uztaisa HLTV savaa serverii, kur speeleeju tikai es ar botiem etc.

Tad nu luuk. Tiem luuzeriem, kas censhaas taisiit savus forshos serverus (nee, man pret jums nekaa nav - labi, ka juus kaut ko fishkojat un dariet vispaar).

Bet ja jau juus esat taadi luuzeri, kas peec worma ieliktaa posta visu laiku kladziniet "kaa es to kaa es to", tad tas maksimaali kriit uz nerviem.

Pirms kaut ko prastiet, lasiet ieprieksheejos postus vai taa pati vai liidziiga probleema nav bijusi!

Nav ko prasiit vienu un to pashu n-taas reizes! Ble un ienaak un veel pasaka: Jaa, es zinu, ka bija kaut kad shajaa serverii rakstiits kaut kas par to, bet vai nevar ielikt linku uz turieni?

LASI - NĒĒĒĒĒĒĒĒĒ, BĻEEE, NEVAR!!!!

Ja kaadam ir bijus liidziiga probleema un tev ir taa pati un tev to ahuuni vajag, meklee pats, nav ko taisiit valjaa jaunu teemu!

Un ja juus tomeer esiet izdomaajushi taisiit kaut kaadu maajas serveri, tad nu palasiet arii kaut ko citu aarzemju adresees vai forumos.

Tas ir drusku glupi - izdomaat vienaa dienaa - O! Man arii buus ahuunais servaks! un tad izlasiit pamaaciibu GIGNaa kaa apmeeram tas ir jaataisa, bet kad saak kaut ko dariit, tad neko nerubii un grib lai iebaazh visu ar karoti mutee.

Nee, draugi, nekas par briivu shajaa pasaulee nenaak (nu iznjemot ... te daudzpunktes vietaa vareetu likt kaadu ljoti smiekliigu komentaaru)!

Ja nu tu gadiijumaa esi taads iipashi apdaavinaats gudriitis, kam triis reizes apskaidrots, bet vienalga vieniigais ko tu maaki ir -

New Game > de_dust2 > bot_difficulty 1 > bot_add_ct,

BET!

Bet, ja nu tu tomeer esi tik neatlaidiigs un tik neatlaidiigi gribi serveri uz sava, par papucha pirkto naudu,

P4 3.2/1024/300, tad ieteiktu likt nevis sadalju ar jautaajumiem "kaa es to kaa es shito" , bet paprasiit papinjam, kursh tevi satiek tikai sveetdienu vakaros, lai ieskaita tavaa Hansabankas debetkartee kaadu summinju "visaadiem siikumiem" un ielikt postu par to, ka tev vajag uztaisiit serveri, kas rullee, maajas lapu, kaa arii juristu (shajaa jautaajumaa griezties pie manis pirms saac taisiit serveri un maajaslapu, neaizmirsti pakjert arii savu debetkarti, kuraa papinjsh pirms tam ir ieskaitiijis "visaadiem siikumiem").

Tad buus ok.

Es domaaju ka te buus cilveeki, kas gribees tev paliidzeet.

Tikai neaizmirsti no saakuma atnaakt pie manis vai PM, lai tie nelieshi datorikji tevi neaptin ap pirkstu.

Tas arii viss.

"Taas bija Armanda domas" ? Armands. "Kustonis".

Copyright. All Rights Reserved. by Jurko aka Ko[R]n [2005]

Jebkāda šī raksta publicēšana vai izmantošana ir atļauta tikai ar rakstisku autora piekrišanu.

(var arī mutiski, bet tad raksta autoram ir jāsaņem graudā vismaz 5 pilzenes ali)!

Edited by Jurko
Link to comment
Share on other sites

ha haaa tik tizls jaw neesmu lai maxaatu tev! Pats mociijos un esmu savu serveri godam uztaisiiijis smiliez.de_2428.gif! Man vienalga ka neuztaisiiju vienaa dienaa, bet tagad maaku visus pluginus u.t.t salikt un tajaa nesppelee boti bet cilveeki takaa... kaaaada jeega tev taisiit noobiem serverus pa naudu ja vinji nemaacees pat amx komandas un kur nu vel ielikt kaadu jaunu adminu! aa nuja protams! tev jaw vaig naudu tikaj! smiliez.de_2477.gif

p.s tu tak esi jurists un juristi pelna daudz laikam? smiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

ha haaa tik tizls jaw neesmu lai maxaatu tev! Pats mociijos un esmu savu serveri godam uztaisiiijis smiliez.de_2428.gif! Man vienalga ka neuztaisiiju vienaa dienaa, bet tagad maaku visus pluginus u.t.t salikt un tajaa nesppelee boti bet cilveeki takaa... kaaaada jeega tev taisiit noobiem serverus pa naudu ja vinji nemaacees pat amx komandas un kur nu vel ielikt kaadu jaunu adminu! aa nuja protams! tev jaw vaig naudu tikaj! smiliez.de_2477.gif

p.s tu tak esi jurists un juristi pelna daudz laikam? smiliez.de_2551.gif

Tu esi tik stulbs, ka shaubos vai tu tomeer esi uztaisiijis to serveri!

Izlasi veelreiz visu no saakuma liidz galam un tad posto kaut ko!

Nee, izlasi labaak divreiz un neposto neko!

DAUNIS!

ranting.gif

Link to comment
Share on other sites

r1sp4kt foruma adminiem, jo es jau sen buutu izbesiijies un visus shitos daunjus izdzeesis un nobanojis nah. Kaut gan... Ar laiku cilveeks pierod pie visa kaa smile.gif

jaa bet es cilveeekiem ļoti patīku naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
NU ja tas vis bija ismelohi bet nu kads varetu palidzet uztasit CS serveri + AMXX + botus man lati vajag man bija labs serveris bet nu maitanojuka un tagad es atkal saku taisit un man baigi gribas ar BOtiem ludzu palidziet man !!!! cool2.gif

$$$

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...