Jump to content
GIGN Forum

Cepuks


Qseen^Dog
 Share

Recommended Posts

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Man besi tadi ka qseendoga tipi, pats spelet nemak un dirsh uz citiem, ka wh utt. nu lai vins spele ar savu wh uzliec miksto, spele ka pats maaki un nedirsies!

Es piemeram esmu redzejis ka GIGN admini ir reizi pa reizei kadu roundu ar aimbotu izmaukushi - neitralie saldie.... nikus nesaukshu, bet zinu ari to, ka macho neatpazist chiterus tik labi, ka visi mes te varam dirst ! Ja esi tads kritijkis, tad njem vera tikai to, ka vins spele LAN, un kad vins nereali spele pa netu, tad neraudi, citi spele, lai butu taba pirmais, citi, lai nebutu negativi rezultati, citi lai statos paraditu citiem, ka super speelee, citi lai butu vnk nereals... jajaja, man patik ka admini chiito - tas ir viss suligakais.... man patik cs speleju tikai tapec, ka nau ko darit un gribu vienkarshi spelet forshu speli pret forshiem cilveekiem !

dazhvardsakot: spele kaa maaki, neliecies nezinjas par citu speleshanu!

Edited by narkoze
Link to comment
Share on other sites

nrkz tu esi tāaaaaaaaaaads nožēlojams pidiņš, bļē. fak, kaa man patiik taadi pidinji: "zinu adminus uz gign, kuri speeleear chiitiem, bet vaardus nesaukshu". bļēģ, idiots. ja jūties tik liels vīrs, tad NOSAUC NIKUS, llama. pie tam aimbots.... tu vienkārši esi smags gadījums...

Link to comment
Share on other sites

oo, māsters nrkz, kura cs pieredze ir nesalīdzināmi lielāka par manējo un kurš, protams, lieliski atpazīst čīterus, tāpēc arī ir viens no tiem slepeno aģentu tipiņiem, kurš ir atkodis, ka pat uz gigna kāds admins ar aimbotu spēlē. Bāc, vajadzēja iedomāties, ka no viltīgā nrkza mums to neizdosies noslēpt! Labi vismaz, ka viņš nikus nenosauca. Un šī morāle...

dazhvardsakot: spele kaa maaki, neliecies nezinjas par citu speleshanu!

wow, vienkārši wow! Tik sensejisks teksts, ka PSC!

Link to comment
Share on other sites

palasiiju biki to Qseen^Doga teiktu un man rodas taadas aizdomas, ka tas nemaz nav Qseen... nekad nebuutu domaajis, ka Qseen vareetu sarakstiit taadas mulkiibas, nu nemaz neizskataas peec vinja, nee, patieshaam, neizskataas peec vinja smile.gif nekad vinsh taa nav raktiijis, vienmeer esmu domaajis, ka norm dzeks, varbuut kluudos, nu nez, kaut kas te nav kaartiibaa... narkozes texti iespaarda, taa tureet brashuli smile.gif

Link to comment
Share on other sites

lol bleg biju aizmirsis pa shito teemu smiliez.de_2125.gif

paskatos cik daudz posti un vnk dazhi no viniem izceljas par piemeeru BUtcher vot tas ir vnk taads unikaals radijums kur taadi rodas vot tu NEZINI kas ir cepuks, kad vinsh ir saacis speleet, KADS SAKARS KAD CITI SAAKA SPELEET? KAADS SAKARS AR MANIEM AUTINjiem? panjem uz valve folderi piespied delete panjem izlogojies no fooruma izej ara un neatgriezies sheit taa visiem bus labak izraisa kad k-kads idiots kas nezin neko par citu saak muuldeet iTKAAA Vinsh zin kas vinsh ir kas vinam ir noticis kad vinsh ir dzimis cik ilgi spelejis kad es esmu staigaajis autinjos, bET ES TO ZINU JO ESMU BUTCHERS, vot KAPEEC VISI NORMAALI vai "pro" tipa saka kad cepuks ir faking chiters , bet BUTCHERS Jau zin labak cik ilgi vinsh spelee!! nekaa rokijS un vel citi SOOO stfu.gif

hahaha, pidinsh!

es jau nesaku ka visu zinu, tadas ir tikai manas domas, man liekas ka vinsh ne4ito, bet tas ka tu esi nervozs boc, kursh doma ka ir pro, to gan es zinu! un man pilnigi poh ko kaukaads rokijs domaa, savu viedokli es pateicu un nemainishu, jo neesmu pidinsh!

Link to comment
Share on other sites

izraisa shitie fakinie idioti kas tip teelo gudros un neko nav sapratushi no mana teiktaa aka slow hands, to narkoze kur es esmu teicis kad esmu pro ? unsure.gif , kad vinsh ir spelejis lanaa ? unsure.gif

nrkz, your the man thumbsup.gif

macho to kad tu saukaa visus pa idiotiem saak palikt debiili !

lielaakaa dalja no jums ir stuulbi pedinji kas seko citu teiktajam un neizsaka savas domas, bet citi izsaka pat ja nav redzeejushi kaa krutais seriKS speele , bARA instinkts! smiliez.de_2477.gif

un slowhands kaa tu vari zinaat kaads es esmu "norm dzeks" vai "stresains idiots" tu neesi ne mani saticis ne redzeejis ne runaajis, kas vispar tu esi? kaa var peec faking foruma spriest? blink.gif

k-gan man uz jums visiem ir pohuj ja jau juus taa aizstaavat forsho cepuku , dziivojat laimiiigi un priecaajateis kad dievs ir radijis shaadus talantus XD.gif

Link to comment
Share on other sites

heh Qseen^Dog seko manam teiktajam "man uz jums ir pohuj" cool2.gif man tas sak patik... mes dzive esam reali kexi isteniba, jo mums pie pc ir reals pohujs cool2.gif mes ejam uz jurci sauljoties, peldeties cool2.gif ejam tuseties - izklaideties , par pc nedomat, jo mums ir pohuj, jo labak ir tuseties ar draugiem kada disene vai vnk tusinja, nedomaaju gudrus tekstus, jo man ir pohuj uz to, ka raxtot savus textus neliekos loti apveltits ar smadzenem, aj labi eju dzert... 18.gif karo4 saciet spelet cs, ka pasham rodas prieks nevis naids pret citiem !!! cool2.gif eu macho vispar es sevi nesaucu par pidinju izlasi manu to textu un padoma, ko es ar to gribeju teikt, netelo gudro kur to nevaig! a galvenais man patik meitenju dupsishi, tadi apalji neparak resni ... mm.. man jaiet oki bye

Edited by narkoze
Link to comment
Share on other sites

heh Qseen^Dog seko manam teiktajam "man uz jums ir pohuj" cool2.gif man tas sak patik... mes dzive esam reali kexi isteniba, jo mums pie pc ir reals pohujs cool2.gif mes ejam uz jurci sauljoties, peldeties cool2.gif ejam tuseties - izklaideties , par pc nedomat, jo mums ir pohuj, jo labak ir tuseties ar draugiem kada disene vai vnk tusinja, nedomaaju gudrus tekstus, jo man ir pohuj uz to, ka raxtot savus textus neliekos loti apveltits ar smadzenem, aj labi eju dzert... 18.gif karo4 saciet spelet cs, ka pasham rodas prieks nevis naids pret citiem !!! cool2.gif

smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

heh Qseen^Dog seko manam teiktajam "man uz jums ir pohuj"  cool2.gif  man tas sak patik... mes dzive esam reali kexi isteniba, jo mums pie pc ir reals pohujs  cool2.gif  mes ejam uz jurci sauljoties, peldeties  cool2.gif  ejam tuseties - izklaideties , par pc nedomat, jo mums ir pohuj, jo labak ir tuseties ar draugiem kada disene vai vnk tusinja, nedomaaju gudrus tekstus, jo man ir pohuj uz to, ka raxtot savus textus neliekos loti apveltits ar smadzenem, aj labi eju dzert...  18.gif karo4 saciet spelet cs, ka pasham rodas prieks nevis naids pret citiem !!!  cool2.gif eu macho vispar es sevi nesaucu par pidinju izlasi manu to textu un padoma, ko es ar to gribeju teikt, netelo gudro kur to nevaig!

Man personiigi vislabaak patika shie vaardi. zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...