Jump to content
GIGN Forum

Rūgtā Patiesība Par Gign Norietu.


Radiators
 Share

Recommended Posts

  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

btw es uzmetu aci ip, nevienam citam memberim tāda nav, tā ka fak off. Ja arī kāds cits memberis viņu ir uztaisījis, tad to vismaz tā uzreiz nevar redzēt.

un vispār - kāda starpība?

un vēl vispār - šeit ir jārunā par konspirācijas teorijām, izskatās ka tas viss ir zudis.

Link to comment
Share on other sites

Daļēji, jo tika izteikta teorija, ka TIMMY ir šīs ''slepenās valdības galva''. Uzzinot, piederību šim profilam mēs uzzināsim, kam ir personības dalīšanās.

Nak3D izcila teorija :D

best topic ever

Edited by ausainis
Link to comment
Share on other sites

un vispār - kāda starpība?

un vēl vispār - šeit ir jārunā par konspirācijas teorijām, izskatās ka tas viss ir zudis.

Man tā šķiet, ka TIMMY varētu būt kā kanclers Palpatine no Star wariem, itkā viņš izliekas par labo, liek jaukus smieklīgus postus, bet īstenībā ir ļaunais Darth Sidious.

Kamēr Jedai karavīri(GIGN admini) domā, ka viss ir mierīgi un savu ikdienu pavada slaktējot ļaunos seperātistus(čīterus), viltīgais Darth Sidious(TIMMY) lēnām pārvilina savā pusē Anakin Skywalker(samuray), kurš ir Obi-Wan Kenobi(macho) jaunais protežē. Jau tagad ir pamanāms, kā pamazām viņu domas sāk atšķirties, jauno Skywalkeru lēnām sāk pārņemt tumšais spēks.

Nava ilgi jāgaida līdz tam, kad Skywalkers kļūs par Darth Vader un pārņems klonu armiju(Dabas brīnumi skat. forumā) lai izskaustu pēdējos Jedai kareivjus vai arī pārvilinātu tos uz tumšo pusi.

Iespējams jau tagad daļa no kareivjiem ir pārvilināta pie ļaunā Darth Sidious(TIMMY).

War! The Republic(GIGN komūna) is crumbling

under attacks by the ruthless

Sith Lord, Count Dooku(Fake).

There are heroes on both sides.

Evil is everywhere.

Link to comment
Share on other sites

F*ck !!!!

Es arī esmu skreenos !!!

Un vel apsūdzēts nacismā!!!!! Un vel esmu MUSKULIS !!! ARGHH !!! Turiet Mani septiņi !!!! ~_~:lolza:

Prikolīgi !!!! ;/

Kur Tu 100% klūdies -- neesmu nemaz tik jauns admins :meele:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...