Jump to content
GIGN Forum

Ban1


jerrico
 Share

Recommended Posts

cik zinu, tad šitas ban1, protams, ja tas ir tas pats uz netgames arī normāli bomī un vienmēr ir bombijis, jau sen viņš tā labi spēlē. tākā, pieļauju domu, ka bez palīgprogām spēlē, bet ej tu sazini, mūsdienās pat admini čīto, nejau visi (bet tādi kā sido smile.gif )

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

ban1 aka verbatim, no bijusha OR klana cik aceros, nu nav vinsh chiiteris un teemeklis raustas jau sen, pat cik aceros vinju! smile.gif

labi vinjam ir liela mute u.tt bet par chiitoshanu ne smakas.. vinja braalis fuj1 var pat to pieraditi.. viss ir kartiiba! ^^

Edited by NighTMerry
Link to comment
Share on other sites

ban1 aka verbatim, no bijusha OR klana cik aceros, nu nav vinsh chiiteris un teemeklis raustas jau sen, pat cik aceros vinju! smile.gif

labi vinjam ir liela mute u.tt bet par chiitoshanu ne smakas.. vinja braalis fuj1 var pat to pieraditi.. viss ir kartiiba! ^^

Tieši ta citojis vins nau esmu bijis ar vinu [OR] kopa gan ar vina bracku tad vinsh vel nespeleja tik labi bet nu pa sito ~ gadu puika samacijies norm spelet!

Link to comment
Share on other sites

Jaa es arii atceros, ka ban1 labi speeleeja bet..

Novilku pirmo demku ko ir ielicis fasty un sakot ar kaadu 5. vai 6. raundu ljoti labi var redzeet kaa uzvedaas ban1 meerkis, tieshi taa kaa aprakstiiju sheit

Kautkaa senaak, teiksim kaadu gadu atpakalj, neatceros ka buutu kaadam redzejis meerki shaadi raustaamies, bet tagad, kad norecoils ir iekljauts(un iesleegts peec noklusejuma) jaunajaas cdhack versijaas, peekshnji lielaakajai daljai chiiteru meerkis raustaas tieshi shaadi (uz leju) unsure.gif

Galvenais kas iegaazh chiterus ir tas, ka vinjiem jau tas meerkis neraustaas un vinji nezin kaa izskataas no malas smile.gif

Link to comment
Share on other sites

oook. Es ar paskatījos tās pirmās demkas 6-9 raundu. Tur tak vairāk kā skaidri redzams ka viņam ir tas no-recoil. Bonusā vēl lieliskāk var redzēt kā čalis uz raunda beigām to prikolu izslēdz, jo tad viņam tēmeklis atkal iet uz augšu.

satikšu, nobanošu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...