Jump to content
GIGN Forum

Šīs Vasaras Metālfestivāli


Glud!naTajs
 Share

Recommended Posts

Jaunas vasara tuvošanās nozīme tikai to, ka briest kārtējā elle Eiropas smagās mūzikas festivālu dārziņā.

Jau mentāli esmu ar vienu kāju kādā no šiem dārziņiem iebridis, tomēr arī šogad laicīgi jānovāc kāds bariņš ar ko doties uz turieni.

Esmu apskatījis aptuveni 15 lielākos metālfestivālus Eiropā un izdalīju dažus tīkamākos pēc savas gaumes.

Tā kā neviens no festivāliem nav līdz galam nokomplektēts, tad grūti vēl spriest uz kurieni tad īsti doties, bet daudzi headlineri jau ir zināmi.

Summer Breeze - atrašanās vieta - Vācija.

Cena ļoti forša - 70EUR

Summer-Breeze-2010-metal-festival.jpg

Brutal Assault. Atrašanās vieta - Čehija. Biļešu cenas vēl nav zināmas, tomēr tur ir lēts un garšīgs aliņš.

Brutal Assault 2010 ? Artist cloud

* Cannibal Corpse

* Children Of Bodom

* Converge

* Demonic Resurrection

* Despised Icon

* Devin Townsend

* Devourment

* Diablo Swing Orchestra

* Dying Fetus

* Graveworm

* Hypnos

* Ihsahn

* Ill Nino

* Kylesa

* Kypck

* Mnemic

* My Dying Bride

* Necrophagist

* Origin

* Rotten Sound

* Sigh

* Sybreed

Sonisphere. Atrašanās vieta Somija. 2 dienas. Un must see grupa - Iron Maiden

Soni-FE-550.jpg

Sonisphere. Atrašanās vieta Anglija. 2 dienas.

announcement2-550.jpg

Metalcamp. Atrašanās vieta - Slovēnija

3 dienu biļetes - aptuveni 100EUR

history_MC.jpg

+vēl tonna ar festivāliem notiek Vācijā.

Par transportu man ir pofig, der gan mašīna/busiņš, gan prāmis un sabiedriskais, gan lidmašīna.

Link to comment
Share on other sites

children man teiksim neaizrauj..varbut maz vinjus esu chekojis.. bet teiksim kanibaalji ir labi..

kautgan piedrazt,, varetu atcereties vecos labos panku laikus un aizmaukt. kadas ir ta visa apmeram kopejas izmakasas>? ta ka vairs nestradaju jo***** lauksaimnieciba varetu joinot :)

Link to comment
Share on other sites

wacken - bet biljetes tika iztirgotas mega liela atrumaa tieshi pirms gada <_<

pagajushaja gada tur bija visas ko gribeju redzet, shogad aka nakamgad Sonisphere - del iron maiden, bet skiet ka ap to laiku jau bushu arpus lv un tikt uz somiju nebus iespejams :(

90b70dbc8e.jpg

Edited by ANALGINS
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Neesmu liels metalmuzikas cienitajs un fans, bet festivalus vinji taisiit maak :thumbsup: Pasham isteniba baiga interese par Sonisphere Anglijaa, daudz grupas kuras neredzetas, bet gribetos redzeet kaut vai kombinacija Iron Maiden un Rammstein sounds perfect to my ears :meele:

p.s. Zinu es arii esmu ampls :10cm:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...