Jump to content
GIGN Forum

Fps & Šit


rade
 Share

Recommended Posts

Sveika godājamā GIGN auditorija!

Nāku ar savām problēmām pie Jums, lai varētu kopīgi tās risināt.

Sākšu ar problēmu, kura man sākās aptuveni pirms 2-3mēnešiem.

Šī problēma ir konektēšanās serveriem. Tas notiek, visās manās steam spēlēs (TF2, CS 1.6, CS:S)

Izraksts no konsoles

Connecting to 193.46.236.246:27015...

Retrying 193.46.236.246:27015...

Retrying 193.46.236.246:27015...

Retrying 193.46.236.246:27015...

Connection failed after 4 retries.

Spiežu uz visiem serveriem randomā, kamēr piekonektējās kādā (happy times) Kr4 tā ir taka loterija, kuru ir grūti uzvarēt.

Esmu lasījis daudzu forumus (arī jūsu), bet neesmu atradis īsto risinājumu.

Varbūt šoreizīt', kāds radīs atbildi šīm mokām.

Otrā problēma ir fps. Iekš CS 1.6 fps sēž uz vietas - 60. Citreiz smoukā palec uz leju, bet uzreiz ir atpakaļ (domāju tas ir normāli)

Taču ar TF2 ir stipri trakāk, tur fps ir 5-30, 30fps ir, kad esmu viens kaut kādā stūrīti, bet 5-20 ir ekšenā.

Šeit ekrānšāviņi no TF2: Bilde Nr.1 Bilde Nr.2 Bilde Nr.3

Šeit informācija par sistēmu:

Processor: Intel? Pentium? 4 3.00 GHz

Memory (RAM): 1,00 GB

System type: 32-bit operating system

Video card: GeForce 7600GS 256mb

Jāpiestiķē, ka nesen uzliku Windows7 un pirmstam uz XP viss gāja +/- līmenī (ar nelielu raustīšanos)

Video kartes driverus esmu uzlicis gandrīz visus (kuri ir priekš manas vkartes), bet nekas nemainās.

Uzklausīšu Jūsu ieteikumus.

Paldies!

Edited by rade
Link to comment
Share on other sites

Man liekas, ka tu savu kompi pa augstu novērtē, jo cik skatos pēc skrīniem tev ir high settingi. Paspēlē ar -dxlevel 81 (pie game proporties ieraksti) un paskaties vai tev v_sync ir izslēgts un vai kontrā fps_max ir 101.

ā un par to konektēšanās problēmu nezinu nekko. Tev ir rūteris?

Edited by xyu
Link to comment
Share on other sites

laikam samierināšos ar 1024x768 grafiku un 20fps, jo negribas " izvarot" spēli ar visiem tiem konfigiem.

Ir doma iegādāties jaunu video karti un ramu. Video - 1gb, RAM - 2gb(pielikšu esošajam 1gb), vai tas uzlabotu manu geimpleju?

Edited by rade
Link to comment
Share on other sites

Video kartes settingos Vertical Synchronization uz Force Off uzliec - CSa problēmu atrisina momentā, TFa - mazliet palīdzēs.

http://tf2scout.blogspot.com/2009/07/high-...ck-for-tf2.html arī var palīdzet ( uz skrīniem vari neskatīties, tas ir vienkārši cits HUDs, uzliekot to progu tavs HUDs paliks nemainīgs ), raustekļi pazudīs, par fps nevaru garantēt. Vieglāk būs spēlēt bez net_grapha. Jo mazāk zini, jo priecīgāks esi. Ja nu tomēr raustās, tad liec tikai optimālas opcijas video kartei un spēlei, jo kam gan super kvalitāte, ja nevari normāli paspēlēt. Procis un videne ir pietiekami laba, lai uz viduvēju rezolūciju un viduvējiem settingiem baudāmi varētu spēlēt šo spēli - neklausi tos nīdekļus, kas čīkstēs, ja nepamanīs AMD dual vai quad core.

Link to comment
Share on other sites

Ar pirmo man kādus 2 mēnešus atpakaļ arī bija problēma, nezinu kādā veidā bet man kaspersky randomā bloķēja visdažādākos portus, nekādīgi nespēju viņu apturēt un uzliku avastu, tagad viss iet kā smērēts!

Īpašu jēgu tev no jaunas video kartes ar tādu procesoru neredzu, jo veidosies tā sauktais "bottleneck" effekts, tavs procesors nespēs izmantot to jaudu, ko jaunā video karte dos, un milzīgu uzlabojumu tu neredzēsi.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...