Jump to content
GIGN Forum

Steam Holiday Sale


blindmind
 Share

Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jauns vakars, jaunas atlaides..Ahh c'mon Killing Floor'am jau 3,74euro, bet vēl vakardienas vai aizvakardienas atlaides bija 7euro, es skatos baigi viņu nepērk, vai arī tur kaut kas cits ir..

Runājot par šodienu, itkā nekā sakarīga nav, Orange Box's kurš ir jau katram otrajam Latvijā, Prey kuram paskatījos gameplay un nelikās foršs no pirmā skatiena, tad vēl KF :superlol: Space Siege cik pastījos RPG žanrs itkā jau normāla spēle, bet gameplays iekš youtube nepatika..

Ko, lai vēl piepirkt kamēr atlaides?

Link to comment
Share on other sites

eh, tiešām, šodien nekā jēdzīga nav.

patlaban esmu iepircis:

Braid

Defense Grid: The Awakening - tīri inčīga tower defence spēle, pa 2 euro tiešām nebij žēl iegādāties

un Torchlight

ceru vēl uz kādu interesantu piedāvājumu.. bet nu jā, kāds nezin arī, kādu interesantu, un galvenais oriģinālu spēli, kas arī neprasa pārāk jaudīgu datoru.

Link to comment
Share on other sites

Man jau ir nopirkts :

Sanāk, ka katras dienas atlaidēs kaut ko paņēmis. Gaidu labu atlaidi - Modern Wardare, kas pašreiz ir vispār bez atlaides. Arī World at War un Warhammer? 40,000?: Dawn of War? II.

Warhammer ir 50% off, bet gribās lielāku atlaidi - piem nevairāk kā 10evriki.

Man, piemēram, patreiz liekas labi deal's.

Man arī ir divi guess pass priekš Killing Floor, kurus varu iedot!!!

Edited by Endijs_Dzerkalis
Link to comment
Share on other sites

Aha, KF jau paņemts. Zbis co-op geims. Pirms tam vēl Zombie Draiveru paņēmu, bet tas tāds, spēle tāda normāla, bet tur daudz ko vēl uzlabot vajag.

Un jā, +1 Peperam, ja tož gribu redzēt Dawn of War 2 atlaidi. Cerams 75% nost un tad cērtams.

Link to comment
Share on other sites

hmm, tas osmos izskatās tik laba čillīga spēle, noskatījos treilleri un uzreiz paķēru, pa latiņu jau nav žēl :)

[EDITS]

paspēlēju kādu pusstundiņu, tiešām tāda interesanta, vienkārša un nomierinoša spēlīte, cik paspēlēju, patika, iesaku un pa latiņu tiešām nav žēl.

[EDITS BEIDZAS]

Edited by r&r
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...