Jump to content
GIGN Forum

Pokera Topiks


Recommended Posts

let me guess uz mini raise visi nometās...

Been there, done that. :D

Vienreiz no trijām reizēm, kad izkrita rojālis tik dabūju ko ievērības cienīgu - threway all in, pēc tam, kad man JAU bija royals :D

Situācija - flops AKJ, Q (visi kāravi), es chekoju, viens aiziet all-in, otrs piekolo, nu man ta ko ar kārava 10 darīt, reraisoju uz vēl vienu All-in, atvērās un šiem abiem 9 un 8 kāravi :D. Vot tas ir reāli SICK šitā iedalīties. Savācu kaut kādus 15$ NL10 limitā.

Edited by jancho
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

:/ nu ko, RIP pokerstars, jāiet laikam uz betsafe.

Pokerstars uz legālisma tāpat es domāju izdrāzīs to ASV tiesu vai kaut kādu nenozīmīgu soda naudu samaksās un piekāsīs. Full tilts gan varēja manis pēc pazust, nejēdzīgs softs viņiem.

Edited by jancho
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...

Vīri! Pārdodu holdem manager pro versiju pa 15ls (oriģinālā cena 90$! Derīgs uz 2 datoriem tākā varat divatā uz pusēm paņemt! Apmaksa caur SEB banku vai uz rokas Cēsīs, cena 15Ls tikai šodien, rīt iespējams pārlikšu uz 20Ls!

http://www.holdemmanager.com/buy/1/hold-em-manager

edit: keys pārdots, iespējams tuvākajā laikā parādīsies vēl kāds, ja kas pm un varat pieteikties.

Edited by el_Moerto
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Atkal esmu novilcis 'pokerstārus', sagribējās uzspēlēt, tikai nav uz konta naudas, nedēļas beigās vajadzēs uzmest. nevēlas tagad kāds kādu baksi uzmest man uz konta? Parādā nepalikšu.

lietotāja vārds - K.Piraats

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Atkal esmu novilcis 'pokerstārus', sagribējās uzspēlēt, tikai nav uz konta naudas, nedēļas beigās vajadzēs uzmest. nevēlas tagad kāds kādu baksi uzmest man uz konta? Parādā nepalikšu.

lietotāja vārds - K.Piraats

varu kko iedot, pasham biskjit kkas ir! uzraksti privati par cik $ tu runā

pats speleju cashu tagad, mosk nolaimejas un dabudu arī miljono galdu un kadu baksi :D

edit; palureju datumu, sapratu :D bet ja vajag varu kko iedot ja parada nepaliksi :D

Edited by anti jesuz
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ahh aiz neko darīt iegāju PartyPokerā vienu ašo turnīru uzraut.

sanaca smuks quads.

cīnos par 400$

1tklaxyge46jdqsbay3s.png

edit: niks poh, draudzenei uztaisīju acc :D

edit2: pašlaik pirmais esmu ar 850k čipiem. palikuši 12 cilvēki.

Edited by DoubleT
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Kurā sakarīgā pokera saitā minimālā depozīta summa ir zem 20 ls? Agrāk spēlēju betway, bet tagad tur minimālais depozīts ir 20 ls. Kaut kā nevēlos 20 ls likt apzinoties, ka tāpat tos nospēlešu.

Iespējams, 'www.bwin.com' varētu spēlēt mazāk kā uz 20ls )

Link to comment
Share on other sites

umm, ļoti daudzos ir 10$ min. deposit ar kredīteni. Dažas istabas ņem gan savu papildus maksu par to, bet tāpat. Normālos? Atkarībā no tā, kas tev skaitās normāls? Ja jau pat PokerStars piekrīt 10$ deposit.... Acīmredzot Pokerstars ir kaut kāda 3rd rate hujņa...

Bet nu idejiski es piekrītu. PartyPoker minimālais depozīts ir 25$, kas patiesībā tikai piesaista nopietnus spēlētājus, dēļ kā viņiem arī nav nekādu micro SnG un arī micro cash table...

Edited by jancho
Link to comment
Share on other sites

Rofl, partypoker piesaista nopietnus spēlētājus dēļ 25$ min. depozīta :D ? Partys ir viens no fišīgākajiem tīkliem un ir gan micro cash (izņemot omaha kur sākas ar PL25, tas gan tikuntā ir micro), gan micro sng (tiesa gan ar brutālu rake, vismaz kad pēdējo reizi čekoju iekš micro tur bija kautkas ap 20% rake kas ir vienkārši lol).

Edited by el_Moerto
Link to comment
Share on other sites

partypoķerī minimālā iemaksa ir 10$, paga drīkst kā nūbs jautāt, kas ir rake, tas ir tas, ko es domāju, kas tas ir? Respektīvi, ko tie boži patur sev, ņemot ārā bakšus, jeb es maldos? Lai nu kā, man varbūt pārvākties uz poķerzvaigznēm?

Link to comment
Share on other sites

ā skaidrs, a kā ir ar zvaigznēm, tur tie sit ngo ir cik cilvēkiem un kāds ir laimests un kādas iemaksas? Protams par mazākajām iemaksām klājas runa, teiksim ir kaut kāds 1$ or smthn. 1 more question: vai zvaigznēs ir tāds pats sūds, kā party, ka ja spēlē no cita ip uzreiz atrauj bloku un tev jāpisās un jāzvana, lai atbloķētu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...