Jump to content
GIGN Forum

Pokera Topiks


Recommended Posts

Jēga cepties par citu šarām - 0, ja nebūtu tādu malaču pokerā nevarētu vinnēt. Btw kri - tu redzēji kas notika ar Candio iepriekšējajā rokā? Viņš vienkārši tiltoja konkrēti, pieņemu, ka spriedze ir pamātīga kad esi tik dziļi tādā turnīrā.

Edited by el_Moerto
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Esmu izlēmis uztaisīt VOD'u kādā no spēlēm, izvēlaties kurā spēlē - pot limit omaha cash, no limit omaha 8 sng, pot limit omaha 8 cash(varu arī rush), 8 game mix (2-7 triple draw lowball, PLO, nl holdem, limit holdem, omaha8, stud, stud 8, razz), plo mtt.

Edited by el_Moerto
Link to comment
Share on other sites

:), man plo sng īpaši nepatīk bet nu ok ja ir vēl kādam interese varu arī šajā veidā uztaisīt.

PLO MTT ar var, nav jau atšķirības. Vienkārši domāju, ka PLO cash game vods būs baigi garlaicīgs un dīvains.

Bet ja jau netaisījies NL holdemā taisīt, tad kāpēc vispār minēji, kā vienu no variantiem.

Edited by jancho
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Man gribās pīpēt :D, kāds ar seb banku negrib mega offeru 5$ (fulltilt,pokerstars,moneybookers) pret 2ls uz SEB banku?

Un jā, izskatās ka te tikai 1 cilvēkam interese par VOD'u tākā nesteigšos pagaidām.

edit: nevajag vairs.

Edited by el_Moerto
Link to comment
Share on other sites

Ko jūs teiktu ja es rīkotu turnīrus ar pāris eiriķu buy in ? Un tas vēl nebūtu viss, sakrājot piemēram kādas piecas uzvaras(vai arī izveidot punktu sistēmu) tu tiec pie kādas noteiktas naudas summas 30-100ls(atkarīgs no buy in un sponsorēju es) Zinu ka nauda būtu pamaza bet vismaz kaut kas. Lai galīgi mīnusos es neiebrauktu varētu pie reģistrācijas pielikt savu affilate linku, cerams ka neviens pa galvu ar lāpstu nesistu.

Link to comment
Share on other sites

Es jebu... Tādi freerollisti pat 10+1$ buy-in turnīros(5K $ GTD ~600 dalībnieku bija), ka afigeķ vienkārši.

Es no UTG pozīcijas turnīra sākumā pie blaindiem 15/30 uzmetu 120Chipu raise ar KK, 2 čaļi aiziet All-in. Nu ko, pohuj call. Atverās, vienam Q9 otram Q2(suited!!!) uzminat, kas vinnēja? Q-9 ar full house...

Nākamais turnīrs 5+0.5$ buy-in ar 2k GTD, AK suited rokās, preflopā raise no button pie Blaindiem 10/20 uz 80chipiem. 2 nokoļī, Flops AK3(rainbow) - visi all in sagājām kaut kādā rakā, atverās viens ar Q3, otrs ar T8 suited. Runner runner flešu noķēra un gatavs. Atkal kaifs. Laikam turnīra sākumos vispār ne ar kādām kārtīm vairs nespēlēšu.

Par to 0.7 turnīru - būtu labi tādu

Edited by jancho
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...