Jump to content
GIGN Forum

Pokera Topiks


Recommended Posts

Hmm, ko lai dara, varētu vēl moš kādu turnīru uzkapāt šonakt, stamina tipo vēl ir, vēl kāds moš grib uzkapāt kādu plo micro turnīru? Varētu iekš skype pabazarēt pa to laiku.

edit: vispār nē, tiko pamēģināju cashu uzspēlēt un ķobis vispār nedomā.

Edited by el_Moerto
Link to comment
Share on other sites

Šodien kāds spēlēs Nordic'ā? Varētu visi samesties vienā istabā, chat/mirc and stuff, un runāties par foršajiem bad beat'īem, man baigi garlaicīgi parasti spēlējot kādā turnīrā, un tā iemesla dēļ, iespējams, noķeru kādu neglītu bītu...

Link to comment
Share on other sites

Tātad kas spēlēs šovakar to sūda turnīru? Es reāli tiltoju pēc 3 burbuļiem šodien, sen tādu bad beatu sēriju neesmu piedzīvojis tākā diezvai sanāks deep runs bet nu tad jau redzēs.

edit: davaj lienam mircā, saki serveri/chanu.

Edited by el_Moerto
Link to comment
Share on other sites

Spēlēšu gan Nordicu, gan, tīri lai iesiltu priekš MTT, piereģistrējos arī FullTilta Baltic freerollam. :) Skaipvariants nav vienkāršāks, tipa tāda veida čats, kā kaut kad nesen bija gign sākumlapā, kur visi varēja brīvi pievienoties un nav vienam otru jāmeklē?

Edited by peredasts
Link to comment
Share on other sites

Vau. Un pirmā neveiksme studijā. KQ uz BB, ielimpo 2 čomi, piecalloju, flopā TKQ rainbow, viens no čomiem uztaisa cbet, uzreizoju viņa cbetu, otrs čoms insta-allin, par laimi, iepriekš bija nosējis daļu no saviem čipiem, tā ka man nemaksāja visu stacku, lai piecallotu. Attiecīgi cbet čoms nofoldo un es palieku dilemmas priekšā par to kas varētu būt rokās mūsu varonim. J9? Pilnīgi iespējams, kā nekā raise pirms flopa nebija. QQ KK neder, tāpat arī TT JJ un AJ neiet kopā ar limpošanu. Galu galā piecalloju un čalis atver JJ, noriverojot A un uzdubultojoties caur mani. Nu nekas, nākamreiz. Vēl viens pierādījums nespēlēt nafig ar KQ. :D

EDIT* Kāds māk tādu skaipčatu uzveidot? Man googlēšanas rezultāti pagaidām neveiksmīgi.

Edited by peredasts
Link to comment
Share on other sites

Moerto, negribi šeit iemest savu grafiku? Cik daudz esi nopelnījis/cik investē atpakaļ, lai kāptu pa līmeņiem?

Es pats vēl te nesen graindoju NLH SNG 10max ar tīri labu ROI, bet ir tāda lieta, ka pie ilgstoši sūdīgas variances es gandrīz vienmēr ieeju nežēlīgā tiltā un viss agri vai vēlu beidzas ar bankruļļa zaudēšanu. B)

Stāsta morāle: psiholoģijai ir tāds pats svars kā pašai spēlētprasmei. Tās mirkļa dusmas mēdz arī summēties. :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...