Jump to content
GIGN Forum

Pokera Topiks


Recommended Posts

Paliku 3xxx vietā Lambo turnīra finālā @ PokerStars un nospraustais mērķis beidzās ar 20$. It kā nospēlēju labi, bet vēlreiz pārliecinājos, ka Stāru turnīru struktūra spēlē ievelk vēl vairāk veiksmes nekā vajadzīgs. Nu neko, esmu pelnījis kādu alu arī par to. :)

Link to comment
Share on other sites

vnk lol, visu laiku speleju turniru pokerstaros palikuši vel 500 cilveki no 6k un esmu ~100vieta ar 40k, tad tur saberzos smagi, kvai uzskatīju savu par stiprāko roku. Bet nu tas tā, tad viens čalis visu laikau liek all in tieši tad, kad esmu bblinds visu laiku, viņš latvietis un prikoļī mani arā! es tur kautko palamajos, tad viņš atkal ieliek allin man rokas 22, un vienkarshi piegriezās, ka viņš var topīt. Beigās izrādās, ka viņš ielicis all in ar 4 un 6, flopa tur izkrit kkas un turna ari nasing spešal, bet rivera atnāk 4 un palieka kkads 400! vienkārši tāds WTF, kur tā var neveikties.

Link to comment
Share on other sites

Esmu samērā izmisis un nezinu ko tālāk darīt. Pēdējās 2 dienas spēlējot 0.01/0.02 [jo centos būt kārtīgs un ievērot bankroll management] esmu palicis bez nerviem, ievērojamas daļas no sava bankrolla un jebkādas vēlmes turpināt mācīties un spēlēt. Mani re-re-raise ar KK tiek piecalloti ar Q7s bez jebkādām emocijām un norauti flashi, mani raise ar AA tiek piecalloti ar QT un pie flopa 2-8-T čoms aiziet all-in, noriverojot Q, mans AKs re-raisojot čomu un ieraugot flopu A-K-7 tiek sagrauts ar 7-7 un piecallojot all-in pirms flopa ar AA pretī redzu 9-3s, kurš noflopo kārtējo flashu, nemaz nerunājot par čomiem, kuri pa defu spēlē K8o un Q3o regulāri noraujot tripus. Nu kā normāls cilvēks var šitādus brīnumus uzlikt uz kaut kādas rokas vai mēģināt ar tādiem nopietni spēlēt? Any ideas?

Link to comment
Share on other sites

Jautājums ,ja vēlos uzsākt spēlēt onlinā pokeru ,izmantot to iespēju caur pokerstrategy.com ,kur dod papildus tos 50$ kā starta kapitālu ? K-ko dzirdēju ,ja tu spēle no tā starta kapitāla ,tad nemaz nevar izņemt vinnēto naudu ,pirms pats neesi k-ko iemaksājis ? Kurā pokera roomā iesakat spēlēt ?

Link to comment
Share on other sites

te laikam vēl neesmu rakstījis..

kur ir vislabāk spēlēt savu naudu neieliekot. pats visu laiku spēlēju pkr, tīri dēļ cilvēcīgā izskata (klienta).

bet liekas, ka tur tie freeroli diezgan bezjēdzīgi ir.

Link to comment
Share on other sites

pokerstaros katru vakaru 20:15 sākās reģistrācija un spēle sākās 22:15 balvu fonds ir 4000 $, parasti ir kādi 6k cilvēki. vel ļoti iesaku spēlēt "betfair.com" tur ik pec 2h ir frerolli kur cilveku nav vairak par 1000, no ritiem vispar kadi 200 cilveki ir. pirmas kautkadas 50 vietas kautko dabū. diezgan viegli vinēt. vakaros pots ir 100 $ pa dienu 50 $.

kāds spēlēs šodienas 25 000 $ pokerstrategj frerollu @ pokerstars? pec 5h

Link to comment
Share on other sites

Kāds spēlēs Pokerstrategy freeroll iekšā pokerstāros, 25k?! Cilvēkus pulks ir diezgan liels, caur ko iet cauri, bet gan jau, spēlēšu pēc savas stratēģijas un pamēģināsim neķert kreņķi par katru bad beat. :)

Vakar Nordic'ā, kārtējo reizi, laikam jau biju tūkstotī ar normāli steku, 11k, ja nemaldos. Krč, nāk roka, JJ, priecīgs, bet tomēr, JJ paliek Jeksons bez biksēm, tās ir diezgan neveiksmīgas kārtis, piesardzīgi iereizināju un tiku iereizināts atpakaļ, cilvēks no small blind iereizina, wtf? Ok, viņam rokās var būt arī AA, kas ir ļoti nereāli, domāju, ka spēlēs uz galdu, tāpēc iereizināju vēlreiz rerepapit, šis dot atpakaļ un liek visus savus 9k, ja nemaldos, nokāloju, jo potā biju ielicis jau daudz - ieraugot viņa kārtis sasmējos "33", biju priecīgs, ka viņam praktiski ir 2 outi, flops nāca diezgan pretīgs un gandrīz sadauzīju peli: 3-7-9. Wow, tagad esmu uz 2outiem! Un tas arī viss, pēc tam laikam ar A-K zaudēju pret kaut kādu QJ.

Man tajā nordic ir tādi bad beat'i. Piemēram, nokāloju Q-2 no pozīcijas, vienāda mastes, flopā ieguvu flush, uzreiz bītoju, čoms paceļ, es atkal iereizinu un viņš iet all, protams, call no manas puses. viņš spēlē ar A-7, ja nemaldos, A bija sirds, bet tik un tā, daunis, tik daudz vēl pie tām iebāza uz tāda draw, kurš patiesībā ir nereāls..

Nāk dusmas uz šo turnīri un negribu par viņu vispār vairs dzirdēt :D

Link to comment
Share on other sites

novijas, es spēlēšu šovakar 25k ps freerollu. un nordic ir pilnīgs sūds, man arī tur vispār neiet. visu laiku kautkā stūlbi zaudēju, ir protams arī manas kļūdas, kad aizraujos, bet pārsvarā zaudēju uz to, ka man neveicās, izspēlēju labi, bet neveicās. jāmēģina šovakar taja frerolla kautkas paņemt, jo domajams, ka tur nebūs visādi idioti ;)

Link to comment
Share on other sites

Būšu mIRC'ā, kanālā #kekd - varu ziņot par savām gaitām..

EDIT: Nu, ko lai saka, man vienkārši neiet. Tikko zaudēju, nospēlēju 19minūtes, biju dubultojis, bet, tomēr, tas īpaši nemainījās pēc pāris kārtīm, A-K pret K-Q, zaudēju, K flopā un viņam Q turn. Protams, ar to roku es nelikšu visu summu iekšā, pēdējā roka bija KK vs AA, tā ir tikai otrā reize, kad tāds dalījums bijis, un tieši šajā turnīrā vajadzēja tā izdarīties? Baigi priecīgs biju par KK, antijisus pareizi pateica: "Tu zaudēsi". Right think. Laikam būs uz kādu laiku jāatmet spēlēšana.

Edited by novijas
Link to comment
Share on other sites

Es pokerstrategy freerollu prikola pēc tagad spēlēju, palikuši 4k no 21k, esmu shortstacks, jācer uz veiksmi.

edit: wii, esmu naudā :D, stacks 2,7k blindi 300/600 + kautkāda ante, karoče dirsā ir tagad :D.

edit2: vo, doubleups ar K10 vinnēju 99 :).

edit3: zaebis, papisu flipu ar 99 pret KJ :D, stacks 1,5k

edit4: papisu ar AK pret A10..........................

Edited by el_Moerto
Link to comment
Share on other sites

eh ongame 3k gtd SH visu turnīru biju pirmajā 3niekā, bet beigās paliku kautkāds 17.. mums ar vēlvienu džeku 22k chipi ( avarage kautkāds 12k laikam bija, es 2ajā vietā, viņš 3ajā). Viņš no MP taisa raise ar KJ pīķos, es call no batona ar A8 pīķos, un vēl BB pielikās. Flops Qpīķis8Tpīķis, BB check, MP taisa overbetu, es All In, BB fold. Un turns atnāk 9 :( Protams uz rivera pīķa nebija. :thumbsdown:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...