Jump to content
GIGN Forum

Pokera Topiks


Recommended Posts

Ir kāds kurš piedalāš Russian Poker Series tagad? Kurš iet Studio69 ? ? Un vēl ja kāds vēl grib, tad pirmdien ļoti labs turnīrs tur būs 300+30Euro buyin 6k starting stacks pa 30min. Būs mega pro no Krievijas. Max Katz, Demidovs, Kravchenko utt. ;) Tiekamies rīt tur.

Link to comment
Share on other sites

Šodien pameginasu spekus 800K garantetaja ieks fullika, sudi vienigi tadi ka mana kraja nereaali zibenjo + udens vairs netek pa kraaninu, un elektriba medz parastiities, blje ceru ka tas bus paari driiz, lai gan dzirdeju ka nak kaut kada vetra no vidzemes un kurzemi, tad gan bus suudi vagaa

Link to comment
Share on other sites

Blaviens man vel tagad skrobe uz to fulliku, taja 800k garantetaja paliku kaut kads 700 no 8+k 400$ ieskaitot tos bontijus dabuuju, blje bet biju starp top vietam, kr4 man pari 100k cipu un pec partraukuma pirma roka KK, protams viens calis ar 50k aiziet allin es calloju, un velviens calis met allin kuram bija par kadiem 20k vairak cipu neka man, un, protams, tam roka AA.. Kr4 tadas rokas bija AA,KK,JJ, jebogu, blja bija tada izdeviba tikt vismaz simtnieka kur jau var stukus vaakt... :( Bet neko vismaz piredze!

Link to comment
Share on other sites

Your account is locked for outgoing transfers and credit/debit card payments therefore we cannot complete this transaction.

To unlock your account, please contact our Security Department at: [email protected]

Kādam ir tā bijis? Aizrakstīju, bet neatbild, jau divas vēstules, bet neliekas ne zines, cerams vismaz atbildēs ar kaut ko.

Link to comment
Share on other sites

Ielogojies sava accounta panem kreisaja puse email support peec tam Account/Security un tad You have requested information and/or documents from me un pec tam aizsuti dokus ja vel nesi sutijis tur kaut kadas tiesibas dzivesvietas apstiprinaajumus, man caur to hujnju pagaja tikai divas dienas un accounts bija atblokeets..

Link to comment
Share on other sites

Izdarīju, gan jau atļaus.

Forši, no svētdienas uz pirmdienu piedzēries uzspēlēju, atceros, kad visu zaudēju, palika nedaudz, atkal vinnēju, tad zaudēju, un atkal vinnēju. Tik mētā tos žetonus pa istabu un turnīros iet all in ar 2-7 off, turn/river noķert 22, lol.

Link to comment
Share on other sites

Pacietība, man gan tādas nav, 3h nosēdēt, nu nē. Maksimālais, ko, šķiet, esmu nosēdējis ir bijis 3 stundas, bet, paldies, nē, vairs tādu turnīru negribās kapāt.

Turbo- 2.20 [180ppl] jā, tas gan nesagādā lielas problēmas. Tāpēc laikam nekad nebūšu nekāds lielais spēlētājs.

ehh. btw, varbūt kāds grib kopā spēlēt @ pokerstars? Kāds čoms pa kreisi, kas sēž noderētu. Pazīstams,

EDIT: p.s. esmu zemā līmeņa spēlētājs, sit'n'go 1.10-3.40$

Edited by novijas
Link to comment
Share on other sites

Turbo- 2.20 [180ppl] jā, tas gan nesagādā lielas problēmas. Tāpēc laikam nekad nebūšu nekāds lielais spēlētājs.

ehh. btw, varbūt kāds grib kopā spēlēt @ pokerstars? Kāds čoms pa kreisi, kas sēž noderētu. Pazīstams,

EDIT: p.s. esmu zemā līmeņa spēlētājs, sit'n'go 1.10-3.40$

nu 3h tas jau veel siikums, kkaadaa tiltaa vai pokerstaars ne turbo mtt iet vismaz kaadas 8h

Link to comment
Share on other sites

pagaišogad spēlēju vienu turnīru uz mātes porņika. Sēdēju sētā un spēlēju, uzsitu bumbu pa vārtiem vel kautko un tā kādu stundu, tad bija breiks gāju taisīt ēst un spēlēju taālāk. Beigās jau gulēju gultā. Tad uzzināju, ka uz mātes porķika nevar neko kačāt, jo ir darba pc un mani salamāja :(

bet chills bija konkrēts

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...