Jump to content
GIGN Forum

Tinamā Tabaka.


T0masS
 Share

Recommended Posts

Es pārgāju no parastajām cigaretēm uz tinamo šitu. Reāli, baigi piedurīgi. Pats tin, pēc tam izbaudi daudz maz foršu aromātu, karoč piedurīgi + stipri lētāks pasākums un esmu mazāk sācis pīpēt. Iesaku.

Bet ne par to ir stāsts. Vai kāds var ieteikt kādu krutu tabaku, kas pašam ir vienkārši feivorīts. Vaniļas lūdzu nepieminēt un ķiršu ar diezvai (to tagad bliežu). :)

Link to comment
Share on other sites

A Tev pēc tinamās pīpēt negribās? Es agrāk nopirku tā draņķa komplektu un efekts nekāds. Izpīpēju divas tinamās un tāpatās prasījās parastā, kuru arī nopīpēju :D

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

Nu kad pīpēju pirmo paciņu, tad bija tā, ka gribējās vēl kentiņu brūno uzraut pa virsu, bet tagad laikam jau esmu pieradis + paņemu mazliet spēcīgāku tabaku. :)

Hivi, nu es arī paņēmu bez aromāta, bet sapratu, ka gribās kaut ko fifigāku, jo tās parastās cigaretes jau atpīpētas līdz nelabumam. :)

Link to comment
Share on other sites

Pats nu jau labu laiku kurinu tinamo ... par favorītu tomēr atdzīstu ķiršu excellent... ir izmēģinātas ļoti daudz citas (arī garšas ziņā), bet šī piesaista vislabāk... galvenokārt tikai dēļ tā, ka nav nedz par sausu, nedz par slapju ... atver un uzreiz vari ideāli uztīt ...

Link to comment
Share on other sites

Nu jau kādus divus vai trīs gadus pīpēju tinamo. Eksotisko augļu nav ne vainas, vīnogu un ananāsu neiesaku. Kā arī neiesaku pirkt Mac Baren Tobacco - pārāk slapja, baigi saspiežās tinot, pārāk vāja. Smaržo gan nejēgā - visa atvilkne pēc huba bubas :D

Kāds zin kaut ko labāku par Excellent brendu?

Link to comment
Share on other sites

kad pats pīpēju, tad maucu gan gan. proti, tinamo vienu paciņu nokurīju (parasti tās bija harvest vanilla vai cherry), kas rēāli vilkās mēnesi vai vairāk, jo negribas tik daudz tīt etc. prikoli, kas ir tinot tabaku, bet pēc tam, kad bija pievarēta viens iepakojums, atkal pīpēju cigaretes, jo tabaka bez smaržām tomēr ir labāka.

un jā, te es piekrītu hivītim, ka ir labāk parasto tinamo pirkt, tikai tajā jomā es neko daudz nezinu. var viegli iebrābties uz pretīgu vilka kūsi, kuru nevar normāli pakurīt. tur ir jāzin, kuras tabakas prikt.

Link to comment
Share on other sites

par parasto pīpēšanu starplaikos kad nav tuvumā vieta kur iegādāt tinamo ir tā ... ja nopērku paciņu ar parastajām, tad nenormālā tempā viņas iziet, jo nav jātin + ir vieglākas kā tabaka + izvelkas ātrāk, līdz ar to rodas vēlme uzpīpēt 2as pēc kārtas etc... ==> momentāls izdevumu pieaugums (not good)

Link to comment
Share on other sites

The same.

Varu ieteikt vaniļas tabaku, no tās ir foršs aromāts + neaizmirsīsim par ķirrrršiem :oldy:

Pats tagad vairāk vai mazāk pīpēju pīpi - normāli var uzpīpēt, bet neesmu vēl īsti apguvis visu to padarīšanu ar īkšķa pielikšanu - parasti apdeg :D

Link to comment
Share on other sites

Jā, aromatiskie papīriņi arī ir tīri forša štelle. Atceros, ka reiz Alberta pīpēs nopirku ar kļavu lapu sīrupu. Čista kā konfekti ēst :D Man ar to pīpēšanu ir periodiski. Vislabāk patīk man vienkāršā tabaka, bez kaut kādiem aromatiem, bet nevaru atrast, kur tādu nopirkt. Tad pīpēju tikai tinamo, tad tikai normālās. Ar laiku pieriebjas arī tās ķīmiskās garšas + pašam jātin (kas ir reāli debīli, kad ej mājās pēc kādas iedzeršanas vējainā vai lietainā laikā). Vairāk problēmu. Tad beidzas papīri, tad beidzas filtri. Hz. Izmaksas kā izmaksas. Agrāk šķita, ka tinamā ir lētāka, bet tad sapratu, ka aptuveni tik pat arī sanāk. Ja nedēļā iztērēju ~5Ls uz cigaretēm, tad uz tinamo aiziet aptuveni tik pat 3Ls tabaka, 0.30Ls papīri un kāds Lats par filtriem. Ok biš lētāk sanāk, bet nu nezinu vai ir to vērts :D

Mierā

Link to comment
Share on other sites

man sanāk 1 paciņa tabakas ~ 50 cigaretes ...

50 cigaretes man izmaksā 4,83Ls kas iziet apm 3 dienās

Tabaciņas komplekts man izmaksā 2,9(tabaka)+0,15(brūnie papīrīši)= 3.05

ņemot vērā to, ka tabaka man iziet apm 4 dienās tad ir izdevīgāk

4ās dienās 3.05 vai 3ās dienās 4,83 ja parēķina šo uz mēnešiem tad tīri patīkami :)

Link to comment
Share on other sites

Nesen choms pateica, ka ir iespeja dabut pa 6,5ls bloku ar kontrabandu un man tas likas interesanak nekaa tinamaa !!!

Ikdienaa pipeju zaljo CAINES (1,52ls pacinja) ! Diena viena pchka un es parekinaju, ka tomer labak nopirkt ljevo nekaa veikalaa... po* ka pacinja izskatas sudigka, bet tas jau pie kajas !

Link to comment
Share on other sites

Ikdienaa pipeju zaljo CAINES (1,52ls pacinja) ! Diena viena pchka un es parekinaju, ka tomer labak nopirkt ljevo nekaa veikalaa... po* ka pacinja izskatas sudigka, bet tas jau pie kajas !

Kopš vasaras vidus es tikai ar kontrabandu piesārņoju savu iekšu. :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...