Jump to content
GIGN Forum

Tinamā Tabaka.


T0masS
 Share

Recommended Posts

:D

Man ariii taak saak skjist :DD Paga taa kaa pec jaunaa gada runaa ka cigaretem un vinam pacels akciizes nodokli ,bet cik sapratu tad letaas cigaretes tika idargakas paliks,bet vai winstons ariii ir pie letaa gala pieskaitams? Skjiet ka nee? Ariii kad agrak zaljo puukji uzpipaju,prasiijaas pec tam parasto ievilkt :P da vispar pox ir krize vai nav krize,bet bez cigaretes es laikam nevaretu izdzivot,kur nu vel ja alinjsh iedzerts vai labi paeests :) Vaniljas tabaka ir sameraa laba :)

Link to comment
Share on other sites

Jau labu laiku smēķēju tinamo tabaku, jo parasto cigarešu smarža un garša man liekas vienkārši pretīga. Pārsvarā aizrāvos pārsvarā ar 3 marku tinamajām tabakām - Domingo, Excellent und Harvest. (Bija gan arī izņēmumi, bet tie maksāja dārgāk nekā tās trīs markas un nebija arī tik ļoti pieejami.) Dalīju viņas pēc stipruma - Harvest>Domingo>Excellent. Sākumā smēķēju tikai Harvest, tad tas kaut kā palika par stipru un pārgāju uz Domingo un Excellent. Ar Domingo garšām variēju sekojoši - ķiršu, zemeņu, aveņu, Excellent - ķiršu, mango, zemeņu un jāņogu. Jāsaka gan, ka visintensīvākā garša un smarža ir Excellentam, Domingo savukārt ir tikai garša, bet Harvestam tikai smarža. (Daži ļaudis pat teica, ka Domingo pretīgi smirdot.)

Pēdējā laikā gan esmu pārsviedies uz pīpēm un to tabaku, kura arī tinamā veidā nav metama - uztītās cigaretes var ļoti skaisti kūpināt, ja ir slinkums veikt pīpes rituālu. :)

Link to comment
Share on other sites

trinītis pīpe,ieber to tabaku kuru var nopirkt paciņās un smēķē,ir gadījušies momenti :thumbsup:

Pats tagad lietoju pelēko/zilo KENT (Paciņa pelēka, bet priekšā nedaudz zils), pagaidām apmierina.

rawr,kā ir ar to zilo kent? pats esmu kurījis pelēko,tas ir tas HD ķip ar to noraujamo filtru nekāda prikola,bet kā ir ar zilo? kkāds filtrs savādāks,garša? zinu ka zaļais ir totāls mēsls,un es saku nopietni,tās ir mentolenes :pizdiblee: ,pagaidām sēžu un netaisos noiet nost no brūnā KENT :fsckinsad:

Link to comment
Share on other sites

:thumbsup:

rawr,kā ir ar to zilo kent? pats esmu kurījis pelēko,tas ir tas HD ķip ar to noraujamo filtru nekāda prikola,bet kā ir ar zilo? kkāds filtrs savādāks,garša? zinu ka zaļais ir totāls mēsls,un es saku nopietni,tās ir mentolenes :pizdiblee: ,pagaidām sēžu un netaisos noiet nost no brūnā KENT :fsckinsad:

Zilais Kents ir stiprāks, man jau patīk stiprākas, jo uzreiz jūti efektu, kad ievelc un kkā pīpēt pēc stiprākām tik bieži nevelk.. :) nu kā kuram gaume, pats pīpēju Camel Filters (gaiši dzeltenās).

Edit: Cik atceros Zilajam Kentam nebij savelkamais filtrs, brūnajam kkā nepatīk, jo kad ātri pīpē, tas filtrs sāk jukt laukā..

Edited by ap1n1s
Link to comment
Share on other sites

:) nu kā kuram gaume, pats pīpēju Camel Filters (gaiši dzeltenās).

Edit: Cik atceros Zilajam Kentam nebij savelkamais filtrs, brūnajam kkā nepatīk, jo kad ātri pīpē, tas filtrs sāk jukt laukā..

o,vēlviens KENT zinātājs,tu melnās esi kurījis? viņas skaitās ķip slim,bet krāsa melna :| vilina paķer,gribu noprovēt cik niknas ir.

Un ar brūno kent ir tā: ja tu ātri velc vai arī saslapini filtru tad viņš saņurcās un aizliedz ievilkt dūmu :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

kurījis? viņas skaitās ķip slim,bet krāsa melna :| vilina paķer,gribu noprovēt cik niknas ir.

Un ar brūno kent ir tā: ja tu ātri velc vai arī saslapini filtru tad viņš saņurcās un aizliedz ievilkt dūmu :thumbsup:

Melnajam arī nav ne vainas, diezgan labi velkas, zinot, ka tas ir slims. Izmēģināt var, bet tā pirkt nav tolka. Vsp kenti baigi sit pa kabatu, tāpēc pārgāju uz citām..

Link to comment
Share on other sites

es aizvakar nopirku excellent abolu,isteniba forsha , bet prasaas vairaak to abolu aromatu .

papirishus parasti njemu bruunos,vienreiz sanaca ka bija beigushies parastie papirinji,bet bija Party in the house slim papiri,nu po nopirku,bet lipa valja,neiesaku pirkt. (a mosh es vnk nuubs) ;9 shobriid tinu ar pirkstiem , bija man ari mashinite , nu ta cipa sika pa kkadu latu,bet nu kamoon ar rokam forshak tit.. a un kkas te mineja par filtriem,nafig vinjus,ja mak tit tad ari neies tabaka mutee..

Edited by attachment
Link to comment
Share on other sites

papirishus parasti njemu bruunos,vienreiz sanaca ka bija beigushies parastie papirinji,bet bija Party in the house slim papiri,nu po nopirku,bet lipa valja,neiesaku pirkt. (a mosh es vnk nuubs) ;9 shobriid tinu ar pirkstiem , bija man ari mashinite , nu ta cipa sika pa kkadu latu,bet nu kamoon ar rokam forshak tit.. a un kkas te mineja par filtriem,nafig vinjus,ja mak tit tad ari neies tabaka mutee..

pats arī biju pie tinamajām pielipis,bija tāda mašīnīte reiz,nekādus pro*tm papīrīšus nepirku,parastos tādi kuri tev bija kurus tu nemācēji satīt :superlol: ,iemet papīrīti mašīnītē,tabaka,sarullē,maliņu saslapina,sarullē vēl reizi un gatavs :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Ehh, sakārdinājāt mani. Paķēru šodien ķiršu Harvest. Diezgan mitra, bet nu pīpēt var. Vēl ieķēru seksīgu tinamo, kopā ar etviju. Tipo ieliek filtru, papīru, tabaku un turot papīrīti lēnām taisa ciet. Kad etvija līdz galam aiztaisīta, tad iznāk ārā perfekti izrulēts smēķis.

Pagaidām ar to Harvest esmu tīri apmierināts, varēja gan būt nedaudz stiprāka, bet tāpatās nevar salīdzināt ar to sūdu, kuru biju agrāk nopircis.

Klau, a kā ir ar tiem aromātiskajiem papīrīšiem? Ir ideja nopirkt nearomātisko tabaku, kura ir stiprāka un aromātiskos papīrīšus. No tiem papīriem ir kāda jēga?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Turpinot tēmu - izpīpēju divas ķiršu Harvest un beigās izdomāju paņemt ko vieglāku - pārdevējs ieteica Mac Baren. Tad nu iegrābos iekš tā Cherry Choice. Pirmie divi kāši likās ok. Pēc tam sapratu, ka aromāts ir par traku. Kakls sāp un jūtos kā apēdis piecas lūpukrāsas. Tagad ieķēru Harvest vaniļas, šī liekas ok.

Dīvaini, bet es kā rūdīts brūnā Kenta pīpmanis, esmu pārgājis tikai uz tinamo. Paldies Tomasam par topiku, savādāk vēljoprojām smirdīgo draņķi pīpētu :)

Kāds nezin, kur Latvijā var dabūt Captain Black?

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...