Jump to content
GIGN Forum

Tiesibas =]


pumpon
 Share

Recommended Posts

ЗДрасвтуйте... я решил подать заяву на админа , но я нерасчитываю его получить.

Меня Завут Vladislav Фамилия Namavir Лет 14 "большой опыт быть админом бы на ( cs.roxcs.lv ) ( war3.bagem.lv )"

1. Знание Команд Админа - Знаю наизусть можите проверить.

2. Некогда неиграю с читами , и в помине небыло.

3. Играю неочень - можете проверить или спросить у l1nk1n я сним играл и нераз.

4. Решил подать заяву т.к. играю с 12:00 ночи до утра 8:00 ( играют читеры а админы незаходят или спят ) и повечерам тоже иногда играю играю.

5. Решать вам не мне...

6. Добавил в 9:40 Связь 29866103 , [email protected] , Skype - pumpa123

7. Добавил в 11:06 . War3.gign.lv хотябы на xban xkick ну можна xslap

Edited by pumpon
Link to comment
Share on other sites

Tā kā war3 ir diezgan specifisks mods, kur esošie PUBa un DMa admini diez vai spēlēs pastāvīgi, es šo čali atbalstītu uz xb, xk un xg, ja viņam ir reģistrēts niks. Niku pumpon webā neatrod.

P.S. Liekas jocīgi, ka kāds nesaprot to, kas rakstīts krieviski. B) Bet nu tā jau ir ar tiem postpadomju produktiem - jābrauc dzīvot uz purčiku un jātusē ar vietējiem. Viens no maniem bijušajiem klasesbiedriem tādā veidā ir pārkrievojies, un drīz, man liekas, latviski nemācēs runāt.

Link to comment
Share on other sites

Cik es esmu spēlējis, neesmu šo spēlētāju bieži redzējis. Ja nemaldos, pēdējā laikā tikai pāris reizes kaut kur acu galā pavīdējis. Šī iemesla dēļ es arī neatbalstu viņu uz tiesībām war3 serverī.

Ja kāds no adminiem tomēr domā šim jaunietim piešķirt access, tad lūdzu bez xchat.

Link to comment
Share on other sites

http://stats.gign.lv/war3/index.php?id=12231

Tu ahujel? Shadus status pa nedelju(maximums) var dabut! psc, es 2 dienas spleju man ir 3 reisi ar 8 leveli un 2 ar 7! un tu acc gribi :D:D HAHAHA ROFL

Ej papele idiot.

btw. tev labi ja 10 h nospeletas!

Edited by naziic
naziic: daunis palika bez postošanas tiesībam uz 5dienām.
Link to comment
Share on other sites

pumpon РёР?РІРёРЅРё РЅРѕ С?С? С?СпїЅС? РёРіСЂР?Р?СпїЅСпїЅ РјР?РєСпїЅРёРјСпїЅРј РїР?СЂСпїЅ РЅР?РґР?Р?СпїЅ Рё СпїЅР?Р? РїСЂРѕСпїЅРёСпїЅСпїЅ РїСЂР?РІР?. РпїЅРѕ СпїЅСпїЅС?Рё С?С? РЅРё С?Р?Рј РЅР? РѕС?Р?РёС?Р?Р?СпїЅСпїЅСпїЅСЏ РѕС? РґР?С? РёРіСЂРѕРєР? , РєРѕС?РѕСЂС?Р? Р?Р?С?РѕРґРёС? РЅР? РѕРґРЅСпїЅ РєР?СЂС?СпїЅ Рё РІС?С?РѕРґРёС?. РпїЅСпїЅРјРјР?СЂРЅРѕ РІ С?РІРѕР?Р? РєР?РЅРґРёРґР?С?СпїЅСЂР? РЅР? РЅСпїЅР?РґР?Р?РјСпїЅСЏ.

P.S. pat ja WAR3 ir specifisks mods , tapat ir 4 admini kuri patstavigi tur spele katru dienu vai vismaz ik pa laiku ienak iechekot kartibu serveri. Ta ka iemesls ka trukst admini WAR3 vairs neder. Protams var pienemt paris kandidaturas , bet gan jau tiem jabut sakarigiem neka sis puika.

P.S.2. Nah forums nerada UTF8 translitu , afigel vispar. Topicu pec principa var aizvert , balstoties pec smailiku skaita vinja pedeja posta viss ir skaidrs.

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

sye я подался в админы чтоб читеры играть на гигн war3ft немогли а то надоедает я ночью играю и адмнов нету вот я решил написать заяву т.к. я уже был на других серверах админ !

Link to comment
Share on other sites

Nu osnovivajasj na tom 4to ti tut igrajesh paru nedelj tebje nikto ne dast Admina , objektivno tvoj vozrast osobo ne vnushajet da i urovenj igri tozhe. Za glaza ili za krasivij tekst k sozheleniju tebje ni4ego ne dadut , da i persona ukazannaja v tvojom pervom poste kak tot kto tebje vozmozhno znajet polnostju otkazalasj ot etogo. T.e. tvoji shansi ravni nulju.

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...