Jump to content
GIGN Forum

Tiesibas =]


pumpon
 Share

Recommended Posts

Man patīk, ka kāds pidiņš bez iemesla šo topiku ir aizslēdzis. wtf?

A šim čalim eksperimenta kārtā nevar iedot admintiesības? Es vienkārši iedomājos, ja viņš tiešām spēlē pa naktīm un tur ir čīteri, tad kāda jēga viņam spēlēt tālāk, ja viņam spēli bojā čīteri? Tā jau spēles laiku uz augšu neuzdzīsi.

Bet nu situācija, protams, labāk redzama war3 adminiem nevis man :)

Link to comment
Share on other sites

es parsvara esmu pa nakti lidz kadiem 5 riita.. pirma nakts bija xhi kad vinju redzeju..

neieviesh tas chalis manii parliecibu.. vinsh ir lecigs tipinsh, kursh man vakar jau prasija rec, tikai tapec ka paprasija ka man iet? ka gan man vareja iet ibio 4 no riita? :)

Link to comment
Share on other sites

Problema tada ka tada situacija kuru vinsh aprakstija WAR3 serveri nepastav. Vnk chalis tur paris reizes pa nakti redzeja 4iteri un tagad te megina pateikt ka serveri visulaik ir dirsa. Vinsh pat tikai sodien saprata kur jaraksta par 4iteriem , kad rakstija to pieteikumu nemaz nezinaja ka tada sadalja eksiste.

Reali nafig sis bez tolka chalis vajadzigs? ...

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

Patiesībā admini mainās samēra interesanti serverī !

Es, pikaso, ngear, diversants, pa retam dont un atkal sākas uz riņki... visu laiku var teikt admins ir online ar 30min atstarpēm ! Mēs arī tomēr neesam pārcilvēki ! + bieži arī bez specošanas bļauj par to, kas patiesība čalim nav nemaz !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...