Jump to content
GIGN Forum

2010


JimBugA
 Share

Recommended Posts

Istenībā palika hujova skatoties šovakara ziņas. Es tiešam nezinu, kas notiks kaut pēc 2 gadiem ar šo valsti. Ir skumji, ka esam nolemti izmiršanai, jo ģimenes, kuras bija iecerējušas pirmo bērnu vnk nevar to atļauties. Kuda mi kaķemsa...izlasott no saskaņas centra deputāta atskaitē, ka komandējums bija labs... es vnk hujeju! Esmu bez darba jau kopš marta un man reāli jaunam cilvēkam pat neko piedāvāt īsti nevar. Vienreiz man pietiek un es uzdiršu uz šo valsti!

PS man zajebalo pārtikt no kartupeļiem un makaroniem! Es gribu arī gaļu!

Edited by JimBugA
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ai nu ku tu bedajies! Tagad ir iespeju laiks. Ka ta darba nav? Dari kaut ko un bus darbs! Vajag tagad mainit profesiju no pardeveja uz kaut ko intelegentaku, jimbuga! Citi laiki nak! Viss saliekas pa plauktinjiem! Savac nelielu barinju tadu ka tu un uzkodejat kaut ko. Izdomajat. Pec tam eksporta notirgosi bus super!

Beefs

edit: es jau redzu, ka cSpoks griezh rikles zagljiem... ahah. Stav tads sicinsh puisitis ar rembo dunci roka, un pretim tada chupa ar zgaljiem - citi kuilji, citi nariki.. un cSpoks - jiihaa, njah, snjah - pilns drosmes griezh riikles! :D

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Beefs

edit: es jau redzu, ka cSpoks griezh rikles zagljiem... ahah. Stav tads sicinsh puisitis ar rembo dunci roka, un pretim tada chupa ar zgaljiem - citi kuilji, citi nariki.. un cSpoks - jiihaa, njah, snjah - pilns drosmes griezh riikles! :D

Neiet runa par čīkstēšanu! Kur Tu kko sāksi bez naudas? Arī, lai kko sāktu valsts "gudrie" vīri liek šķēšļus

Link to comment
Share on other sites

Njā, tiešām valstij iskatās bēdīgi, bet nu ko var, darīt, kā ir tā ir. Domāju, ka kautkādas tiešām lielas izmaiņas būs, gaidāmas ikdienas dzīvē ik katram.

Link to comment
Share on other sites

Nu naudas nav un gaisotne pesimistiska, bet tu jau neesi tikai losis, kas saņem algu. Un tava dzīve jau nav atkarīga no tavas algas. Tas, kas tev galvā, tas ir galvenais! Un krīzes nāk un aiziet, bet tu paliec gudrāks un pieredzējušāks. Atceries, kad 2000 gadā beidzi skolu - pilns ar idejām un optimismu - un tad atskatijies pagātnē un teici - jā.. kā toreiz čaļi daži navarijās, bet citi neko neko nepamanija. Nu kā viņi tā varēja? Noteikti es toreiz būtu nokāsis LIELO PIĶI!

Nu tad redz, tagad kā reiz ir tas TOREIZ atkal atnācis un IR kaudzēm iespēju tikt pie naudas! Sāksim ar citu apkāšanu, ko bēdu laikos ir īpaši viegli izdarīt un beigsim ar nopietnu projektu izstrādi, ko tagad var izdarīt par kapeikām, jo var dabūt labus profiņus pa lēto vai pat par velti!

Nu padomā - sēž tagad pie kāda datora kāds IT guru. Bez darba palicis. Vel mazliet naudā sēž, bet varbūt arī nesēž. Nav svarīgi. Garlaikojas un darba nav. Sēž citur cits, tikai matemātīķis drūmākais. Tam vispār čorna. Ko tad šodien ar matemātiku darīt, ne?! Un vel kādu fiziķi paņem komandā. Vel kādu matemātiķi. Un atrod spēcīgus sales čaļus. Arī tādi bez darba sēž!

Taisas AS vai pat iztiekam bez firmas, jo tad nav nekādi nodokļi nekur jāmaksā.. un galu galā - nav jau arī no kā maksāt! Visi vienojaties savā starpā un sākat vienkārši izstrādāt kaut ko lielu un krutu! Sākumā izstrādātāji pastrādās, pēc tam Sales čaļi strādās! Un tad jau arī bus gatavs produkts un arī firma būs ķešā! Un būsiet visi kopā firmas dibinātāji un arī dīkstāvē nebūsiet sēdējuši!

Un ko taisīt un atīstīt netrūkst! Izvēlies praktiski jebkuru nozari un vienkārši močī tajā virzienā! Optimizēti algoritmi kaut kādu darba galdu vadībai kombinācijā ar ūberīgu lietotāja interfeisu, bezvadu tīkla supernets, automatizēts zobārsts, LCD tehnoloģija uz inovatīvu ātru backlight maiņu, active filter reference sound sūds un no RRR nopērkat tiesības izmantot viņu logo, adaptīvā sajūga kontrole sporta motocikliem, ūber vadības bloks radio vadāmajiem modeļiem ar ESP... nu es varu vienkārši turpināt un turpināt un turpinā! Un naudu tam nevajag! Tikai darbu!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Man jau zajebal šitie ņaudētāji! Kas grib tas vienmēr atradīs kur dabūt naudu, kam labāk patīk sūdzēties un žēlot pašam sevi, tas arī pārtiek no kartupeļiem.

Piemeram tā vietā, lai sēdētu forumā un visiem stāstītu cik te ir slikti, būtu pa to laiku labāk pameklējis kādas iespējas papildus nopelnīt.

Es piemēram arī vēl nekur nestrādāju, bet man pietiek nepilnu stundu internetā paņemties, lai mēneša laikā savāktu tādu naudu, par kādu kādu dažs labs stroikā, raujoties melnās miesās, pat sapņot nevar.

Un man nav pilnīgi nekādu priekšzināšanu, vienkārši vajag meklēt un darīt!

Edited by QuikStar
Link to comment
Share on other sites

Nevajag pārstāt skatīties ziņas ne arī sāk skatīties simpsonus :D

Ir jāskatās aiz robežas, LV robežas :D Kur nav tādi idioti un egojistiski pidari (vismaz tik lieli), kur ir cilvēki, kas prot likt pūlim strādāt, māk kustināt tā rokas, kājas :)

Link to comment
Share on other sites

Lasīt - sēžu senčiem uz kakla un varu gudri d!rst par to, cik dzīve patiesībā ir viegla un skaista, un nopelnīt nemāk tikai tie, kas neko negrib darīt, jo mēs taču visi esam vienlīdzīgi un visiem ir iespēja kaut ko mainīt savā dzīvē. NOT. Visi nevar tā vienkārši sākt savu biznesu un gāzt kalnus vai arī 'nepilnu stundu internetā paņemties' un nopelnīt vairāk par tiem cilvēkiem, kurus tu uzskati par stāvu zemāk stāvošiem par sevi [ja nav noslēpums, tu pie reizes varētu tīri virspusēji apgaismot kā izpaužās tā nepilnās stundas ņemšanās un lielā piķa raušana]. Jā, čīkstēt par to, ka te viss sūkā ir bezjēdzīgi, tāpat kā iet protestēt pret budžetu vai iestāties par kaut kādām personīgajām tiesībām, par kurām patiesībā visiem ir pilnīgi vienalga, bet paskatoties uz situāciju valstī, bezdarba līmeni & stuff nākas secināt, ka tas tomēr nenotiek bez pamata un ir cilvēki, kuri patiešām ir nonākuši bezizejā.

Link to comment
Share on other sites

+1

Man arī interesē kā par nepilnu stundu netā var nopelnīt vairāk kā čalis strojkā par mēnesi, ja tā tiešām ir, kam es nekādi negribu ticēt, tad varbūt es varēšu pamest darbu un nevis dienā tikai stundu netā pelnīt, bet kādas 8, piemēram, un jau nākamnedēļ ar kajenni ķešu mazās :lol:

Link to comment
Share on other sites

Beefs

edit: es jau redzu, ka cSpoks griezh rikles zagljiem... ahah. Stav tads sicinsh puisitis ar rembo dunci roka, un pretim tada chupa ar zgaljiem - citi kuilji, citi nariki.. un cSpoks - jiihaa, njah, snjah - pilns drosmes griezh riikles! :D

Un to saka cilvēks kas raksta aiz katra topiku beef omg!

bez naudas neko neuzsāksi, domā ar smadzeni.

Link to comment
Share on other sites

cSpok, labāk necenties :thumbsup:

btw - Kurš, jūsuprāt, būs nākošo gadu varonis, kurš ieviesīs Latvijā ticību saviem spēkiem, varbūt tie būs vairāki, vai varbūt vispār tāda nebūs?? :khehehe:\

edit - bet Beef, kā, Tavuprāt, Latvijas iedzivotajus un vinju domashanas limeni var izmainīt?

Edited by traktorists^
Link to comment
Share on other sites

Un to saka cilveks, kursh visiem ir rikles gatavs griezt! cSpok - tadus cilvekus sauc par "banditiem" + "slepkavam". Gribeji citiem rikles griezt, bet beigas sanak, ka ari pasham sev bus rikle japargriezh!

Atceries veco parunu - tauta ir plenijusi savu karali.

Ne jau Latvijas valdiba ir problema, bet gan Latvijas iedzivotajos un vinju domashanas limeni.

Beefs

bez naudas neko neuzsāksi, domā ar smadzeni.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...