Jump to content
GIGN Forum

Skyline


volnet
 Share

Recommended Posts

Vēlos iegādāties vienu no vecākajiem skyline modeļiem ( 1969. gada Nissan Skyline gtr ), pēc bildes viņš izskatās apmēram šāds -

KPGC10%20front%20left.gif

Daļu Latvijas izmeklēju, bet šeit tādu vāģi nevar dabūt, vismaz es neatradu, uz ASV arī netaisos braukt.

Gūglē nedaudz papētiju, bet vienalga neatradu, vienīgi kāds kolekcionārs kas pārdod nereālu naudu, bet kolekcionēšanai man šī mašīna nav nepieciešama, vienīgi dēļ neliela tūninga un old skūl izbaudīšanas.

Varbūt šeit ir kāds kas zin kurā valstī iespējams meklēt šādu mašīnu, ārpus Baltijas robežām, izņemot ASV un visādus citus kontinentus...

Link to comment
Share on other sites

nu par laimi man viens ir aizķeries, vectēvs 70. gadu sākumā vienu šādu nopirka.(atdzina no vācijas) ja ir intrese, tad sākuma price ko auctionos piedāvā ir 70 000LS.

aizmirsu piebilst, iekšā stāv 2.0l DOHC 160hp.

p.s. bet ir sedans..

Link to comment
Share on other sites

tak kaut kaads dirsejs atradies... piedod man, kuram cilvekam ir skys LV un nav bildes ar to? bullshits...

dzekam vnk pratinjs pa planu, veco skayu nemaz taa nenopirksi, atradies te oldschool chillotajs!

edit: btw ja dzekam butu jau skays un tiesam mekletu jaunu, vins zinatu kur jameklee, bet diemzel vins pat nezinaja tadu lietu kaa mobile.de, tas ir vnk pf...

edit2: paskataties vina iesprieksejos topics, vins mekle pamacibas un censas izprast ka ar akut akdiem textads internetaa pelnit, bet te vinjs saka ka vinjam naudas pietiek... double fail!

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

nu okej, tas, ka kādam varētu būt 98 vai kura tur gada skyline ir pilnīgi reāli, nav jau tā lamata nekāda nepieejamā, bet tas vecais skyline gan ir diez gan ekskluzīvs auto un to tāpat neviens nepērk, lai ''patūnētu'' un padriftotu pa biķerniekiem vai kur citur ^^_

Link to comment
Share on other sites

Cilvēkam kurš nopirktu to auto un PATJŪNOTU, vaidzētu noraut olas.

Visu vērtību tik mašīnai papiš un izskatu ar.

Btw, skaties mobile.de bet to jau te kāds teica.

Un no ASV arī var dabūt auto, tik reiķinies ar to ka ilgi jāgaida + 1000 līdz 5000k $ pie auto cenas ( vismas pēdējo reiz kad skatījos, tā bija)

P.S tas mafiozo mersis sexy ^^

Edited by cs_parodija
Link to comment
Share on other sites

Es negribu ticēt, ka tu esi ahuuna biezais čalis, kas braukā ar skyline, un grib pirkt vēl nereāli grūti dabūnamu auiņu. Kā arī ja tu braukā ar skyline tev tak jāpgrozās kaut kādās aprindās, kur vismaz cilvēki zin tādu "nepopulāru"adresi kā mobile.de...

Tu savam tagadējajam skyline varēji skati iziet, esmu dzirdējis, ka ar skates iziešanu šā gada modeļiem esot hujova.

Ai kr4 fail!!! Gribēju čalīti uz muļķi paķert, bet izlasīju DeadAlive postu! :whistling:

Edited by LAVRx
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...