Jump to content
GIGN Forum

Plzz Help


0w3Rd00z
 Share

Recommended Posts

TRAKI - man uzlikts bans damn nepako... O_O

-

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: myth

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: PrOFuN

BAN] Iemesls banam: wh

BAN] Bans uzlikts pirms 8 dienam 14 stundam 30 minutem 6 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec nenoteikta laika

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

BAN] ---------------------------------------------------------------

- pats labaakais ka bans uzlikts pirms 8dienam - bet es vakar veel tur speeleeju... + tikpat mistiski esu nobanots uz netgames serveriem... -nekad nekad neesu speeleejis ar nick profun ... khh help neesu es 4iiters ! evilmad.gif

Link to comment
Share on other sites

lol latinj. tipa vai nu dzhekam ir mdsl vai nav.

anyway tev ir mdsl... mdsl nomainiit ip ir vieglaak par vieglu. ja nezini, kaa to izdariit, tad izmanto guugles tanti un tev tam vajadzeetu izdoties (protams, ja vien neesi atsaldeets pidinsh thumbsup.gif). protams, viena iespeeja buutu izraut modema vadu no kompja uz nakti, bet man liekas, ka tas var arii nestraadaat.

Link to comment
Share on other sites

Lai ip nomainītos pat nevaig nakti , ir gadijies , ka izrauj un peec 5 min piemoči klāt un ir jauns ip... Bet mdsl ik pa laikam tāpat nomaina ip, tā kā , ja nekas neizdodas, tad pagaidi un drīz varēsi atkal igrāt ...

Link to comment
Share on other sites

Ir tach progas , ar kuram var 1 min laika nomanit ! Atceros vienu clanu [Nice], nu tie bija amuri, visu laiku banoja vinjus(par chitiem) a shie nomana atri( 1 min laika) un ir atpakalj, cik daudzas IP adreses delj vinjiem tika nobanotas, un tagad kadam tas dala (cerams kad vinji cs nespele) dry.gif

Link to comment
Share on other sites

un ko tu dariisi? njemsi vinjam banu nost? tam overdooze jau labi sen atpakalj bija bans arii uz h2. mosh vinjsh vienkaarshi ir chiiteris nevis vinjam iedaliita chiitera ip.

Nu lol, kad mani tur netiishaam nobanoja man arii kaukas pieseeja banu uz mana nika par wh uz H2 smile.gif Kaut gan es tajaa serverii nespeeleeju un negribu speeleet.

Mosh uz H2 speelee kaads ljaundaris, kas zog visiem nikus un speelee ar wh evil6.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...