Jump to content
GIGN Forum

In Sport We Trust.


entw
 Share

Recommended Posts

kāds tur fizisks kontakts florbolā, cirks. biš pacel nūju , tev sods. Tik pat labi čista var iet spēlēt galda hokeju.

+ pilnībā piekrītu Reyas teiktajam.

btw, ej uz boksu. Tur tev būs i fiziskais, i kādam pa muti sadot varēsi + ap 15 - 16 gadiem daudzi arī sāk.

edit: tavā teiktajā, pēc treniņiem iet patusēt ar draugiem (t.i. dzert) un kaut ko sasniegt. Kaut kā neiet kopā.

Edited by MeGaPiiLe
Link to comment
Share on other sites

+ pilnībā piekrītu Reyas teiktajam.

btw, ej uz boksu. Tur tev būs i fiziskais, i kādam pa muti sadot varēsi + ap 15 - 16 gadiem daudzi arī sāk.

edit: tavā teiktajā, pēc treniņiem iet patusēt ar draugiem (t.i. dzert) un kaut ko sasniegt. Kaut kā neiet kopā.

Visa sports negriežas ap hokeju. Paaudzies.

Jā, bokss ir īstā vieta kurp doties, ja gribi palikt par pajoliņu.

Link to comment
Share on other sites

Un tagad saksies... :slap: Tas ir slikts, tas ir labs, tas fuu, to invalidi spele utt.

Tak izaudziet beidzot.

Tie lielie dirseji par florbolu, man jums jautajums, jus vispar esat vinu kaut vai amatieru limeni uzspelejusi? Pec jusu Ahujena gudrajiem tekstiem izskatas ka ne. Aizej kadreiz uzspele kadu speli, un tad ver muti vala.

Boks, kickboks nevienu par pajolinu nepadara (Vel viens idiotisks aispriedums).

Link to comment
Share on other sites

Teikt, ka florbols ir slikts - nepareizi, teikt, ka boks ir slikts - nepareizi.

Drīzāk te vajadzētu ieskaidrot medijai, ka nevar mētāties no vienas vietas uz otru, jo tā neko nepanāksi. + Tu vēl raksti, ka gribētu varbūt varbūt kautko sasniegt, bet mani pārņem tāda sajūta , ka tu vienkārši girbi turpināt dzert un pīpēt, tikai ar sportistiem.

Ieteiktu Tev izlemt, ko tu īsti gribi.

Link to comment
Share on other sites

Laba lieta kur var uzlabot fizisko iemācīties kādu aizsardzības tehniku ir tuvcīņas nodarbības. Tikai jājiet trenēties pie kāda militāra cilvēka, lai nebūtu tā, ka ar tevi nemas kā ar sievieti, bet kā ar karavīru :D Pie mums Jēkabpilī ir šādas nodarbības. Pats labprāt ietu, ja nemācītos 12. klasē, tāpēc vairāk laika veltu mācībām.

Link to comment
Share on other sites

:thumbsup:

Īsts sportista gars :). Nedaduz dūmi plaušās pirms katra aplīša uzlabo ātruma :D.

EDIT : Tu arī pierakstīji , ka gribi kautko sasniegt. Kārtējais sapnis vai normāla ideja? Tak padomā, nav jādzer līdz komai, bet būt normāla sportistam ir savādāk.

Tad tā arī raksti, ka gribi nedaudz patrenēties lai būtu kaut vai kāda forma.

Edited by Fake^
Link to comment
Share on other sites

Pizdec čaļi, es neesmu no tiem 16gadīgajiem kuri katru dienu mājās pārnāk komā, es nedzeru katru dienu, visu daru ar mēru, tikai draugu kompānijā tādēļ nevajag uzreiz pārspīlēt te "pīpēs dzers ar sportistiem", es uzrakstīju, ka gribētu ar komandasbiedriem pēc treniņiem patusēties, nevis līdz komai, visu ar saprātu.

Link to comment
Share on other sites

Man daudz draugi spēlē lakrosu, Rīgā ir tikai viens klubs - uz to pašu tev vien ir jāiet. treniņi notiek 1 vai 2 reizes nedeļā. Vispār LV ir kādas 4 komandas, ja nemaldos, tā kā patrenējoties vairāk par gadu jau vari tikt izlasē. Pašam tā spēle galīgi neiecepīja, jo pie mums tas līmenis pašvaks un no malas izskatās reāli smieklīgi, čaļi skrien ar tauriņķeramo sūdu un kko bakstās. Izmaksas salīdzinoši lielas, cik zinu, tad norm nūju sākot ar 50ls jāpērk, ķivere virs 70, tad tev vēl vajag krūšu sargus, elkoņsargus un pautusargu, kuriem visiem summa kopā arī kkur ap 80 būs, protams, ja pirksi visu jaunu. LV nevar nopirkt inventāru, jāsūta no neta. bet nu iesaku aiziet uz kādu treniņu un izmēģināt. nav tādas atsevišķas jauniešu/pieaugušo komandas, bet , cikk zinu viņiem komandā spēlē sākot ar 15 līdz 40 gadīgajiem, pārsvarā visi ap 20. GL

Link to comment
Share on other sites

Da ble tu lohs esi (es loti atvainojos)

Cik pec taviem debilajiem tekstiem var saprast, sportot gribi lai pec tam varetu patuset ar komandas biedriem.

Es tev patieksu kadu noslepumu, tadu lohu nevienai normalai komandai nevajag, vinus vieno sports nevis dzersana vai tusesana pec trenina. Ej mekle draugus sava pagalama, tavam intelektam tie bus ok.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...