Jump to content
GIGN Forum

Dduck


amniijs
 Share

Recommended Posts

Nepareizi darīju un biju uztaisījis topiku problēmu sadaļā.

Tātad.

Vairs es to pluginu nevaru izturēt. Tas sūds sasodīti kaitina. Tie gļuki, kuri parasti notiek pie trepēm, kad, skrienot lejā un tupjoties, nereti ķipa atduries pret NEKO! Tas ir sasodīti tracinoši. Par laimi šis plugins nav uz war3 servera. Un vai tad tur ir tik traki, ka visi dducko? Reti kurš to dara. Šī plugina vietā varētu uzlikt tā, ka nākot serverī, ja tev uz mwheelup vai mwheeldown ir nobindots +duck, viņš automātiski atbindojas un spēles laikā ar nevarētu nobindot. Gan jau ka tā var, tas vismaz atļautu dduckot manuāli ar ctrl (cik nu labi to katrs var izdarīt). Cik atceros, šo pluginu uzlika tikai dēļ tā, ka nevarēja dzirdēt kā pārvietojas. Silent runot tikai ar ctrl ir gandrīz neiespējami, tā kā tā nebūs problēma. Un visbeidzot mēs visi varētu, lietojot ctrl, dduckot ārā no stūriem, kas izskatās super-kruti!

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

es per doubleduck.

dubleduck tika izmainiits, vairs nav taads kaa agraak!!! pagaaja jau vairaak kaa gads kopsh izlabota dduck. taapat kaa arii bunny jump tika korigjeets...

p.s. sacensiibaas tiek pielietots dduck (Intel , asus, global cupos)

Edited by Sn00p
Link to comment
Share on other sites

mwheel double duck nebūs atļauts gignā, vismaz ne pub, tas ir gala vārds

edit:

Ak jā, es noņēmu anti-doubleduck un uzliku anti-silentrun pluginu. Normālā valodā runājot - var taisīt doubleduck, bet skaņa vairs netiks slāpēta un doubleduck skriešanu varēs dzirdēt kā normālus soļus. Kāds varētu noreportēt, kā tas dzīvē strādā.

Link to comment
Share on other sites

edit:

Ak jā, es noņēmu anti-doubleduck un uzliku anti-silentrun pluginu. Normālā valodā runājot - var taisīt doubleduck, bet skaņa vairs netiks slāpēta un doubleduck skriešanu varēs dzirdēt kā normālus soļus. Kāds varētu noreportēt, kā tas dzīvē strādā.

nu tas ir tāds, labāks, bet ne pavisam labs risinājums, jo tagad varēs taisīt mwheelducku, kas būs principā tas pats kas skriešana, vienkārši pleijeris izskatīsies kroplīgāk. Nu it kā sīkums, bet tāpat pretīgi izskatīsies.

Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka mierīgi varēji atstāt to dduck bloķi. Pretīgi skatīties uz tiem skraidošajiem raustekļiem ar izkropļotiem hitboksiem. Man nekad tas dabldaka ierobežotājs nav traucējis. Ja nu vienīgi sākumā, kad pašam bija jāatradinās no pretīgās skraidīšanas. Enivei - dabldaks kropļo visu spēles fizionomiju.

Link to comment
Share on other sites

o jaa, pirmie censoņi jau skraida un raustās, problēma nav skaņā, bet ka skrienot ap stūri tas čalis izgļuko ārā un nevar trāpīt atšķirībā no tā, ja viņš skrietu normāli, šajā gadijumā iemaņas šaut uz skaņu ir izmetamas, ja nu vienīgi ne tiem kas šauj kājās.

Link to comment
Share on other sites

Tad jau lecienā no stūra arī nedrīkst nākt laukā, jo savādāk Tu netrāpīsi?

Šauj čestā, tad viņš dēļ savas raustīšanās vēl netīšām hedu arī dabūs ;)

Kā jau sn00ps teica, tad tā figņa ir atļauta lanos un online cup'os, jo man arī liekas, ka kādu laiku atpakaļ bija steam'a fix šitai figņai. Tāda skaņa kā agrāk vairs toč dakojot nav (tipa tas klusais solis tālumā), tagad vienkārši čalis raustās un soļi ir skaļi, bet saraustīti. Bet nu tas ir pofig, sūdīgi bija, kad varēja klusu skriet :)

Link to comment
Share on other sites

nē nu tas ir psc, tas ir gļuks, spēles bugs, tas ir bugs..nē man jau pofig, vienkārši varat iet paskatīties kā spēlētāji ārdās dēļ tā sūda. Es saprotu, ka visiem ir pie pakaļas vai es te spēlēju vai nē, bet nu ja šitā spēlētāji raustīsies par serveri es noteikti izvēlēšos citu serveri, kur spēlēt, vienkārši mēģinu mudināt uz to, ka gan jau ne viens es tāds, kam tas bugs besī, ne velti 90% pubos tas sūds ir atslēgts.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...