Jump to content
GIGN Forum

Dduck


amniijs
 Share

Recommended Posts

Sitais variants vispar garam , es vispar ctrl var teikt neizmantoju tikai ja kempot. duck uz mwheel man stav nu loti sen. Ka jau paris cilveki mineja , visur dduck ir atlauts un 80% pubos nav anti-dd. Cik speleju uz arzemes servakiem , tad tur nekur nav tas anti-dd. Sanak ka tikai Latvijas pubos anti-dd ir aktuals.

Lai ir ka uz pedeja hlds , dduck var dzirdet utt.

Ja vietejiem dzhekiem nepatik dduck , tad lai liek veco variantu kad dazhreiz duck tiek blokets.

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

Murgs. Nospied divreiz duck un tu iesprūsti? Ko jūs cenšaties panākt? Tad uzliekat veco plaginu un šos metam miskastē ... 3 pidiņi iekviecās, man tas nepatīk, aiziet, maucam kautkādu citu šitu virsū.

BLAD , nespied DUCK uz trepēm un nebūsi tizlenis alles.

Link to comment
Share on other sites

šitais variants ir galīgi garām, sūds, bojā spēli vēl vairāk kā anti dd plugins, kad spiež duck pogu čalis vienkārši nereāli lēni tupjās, ekšnā, kad vajag pietupties tas nekam neder. palūgšu aši noņemt to pluginu :)

P.S. unbind +duck to mwheel could solve this problem. tāpat to prikolu, par kuru ngear runāja, kad var protektot cfg no izmaiņām reti kurš zin.

Link to comment
Share on other sites

Man, kā spēlētājam, kuram uz mwheel ir uzbindots ultimāts priekš war3 servera un +jump būtu pretenzijas, ja katru reizi man šīs komandas būtu manuāli jāievada no jauna, pēc PUB servera apmeklējuma.

Domāju, ka ir jāpaliek pie iepriekšējā varianta, vai jāatstāj tas, kas līdz šim ir bijis. Es, personīgi sliecos uz to pluginu, kas līdz šim ir bijis un nevienam nav problēmas sagādājis.

Link to comment
Share on other sites

vnk aizvācat tos mēslus, nafig kaut kas bija jāmaina :slap: visiem bija labi, tagad nomainija un sākas sūdi, viens dirš, ka labāk, otrs, ka sliktāk esošā situācija, bija labi pirms tam.

un kā jau fudžiks teica, tiešām to lagu problēmu būtu risinājuši kas un kapēc tā nevis ar herņām nodarbojušies. Vai vismaz csdmā uzlikuši hs pluginu...paši sev radam tikai problēmas, bet ko vajag to nedaram...why?

Link to comment
Share on other sites

Tie (piemēra ngEAr), kas uzskata, ka dduck ir kaut kāda normāla štelle, ko vajadzētu atļaut, var droši doties dirst... lai arī CS vairs nespēlēju, tomēr es atceros cik ļoti mani kretinēja tā jobanā raustīšanās. Tas pats bija novērojams vienu brīdi iekš TF2, kas paldies dievam tika safiksēts. Un tas, ka citur tas ir atļauts, automātiski nenozīmē, ka uz GIGNa būs šādas izvirtības.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...