Jump to content
GIGN Forum

Lockerz


Liztikz
 Share

Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cash tavi posti nav labaki!

Nezinu vai jus te esat vnk kko sadomajushies un rakstat ta, ka kauns utt, bet man liekas, ka tas ir vnk tads kjipa "esmu parak kruts tam" pats vienbrid nevilku citas botes, ka tik tadas kuram kruts brends virsu"nike, etnies,vans, puma utt!) blje tagad galigi pie pakaljas ir ka tik normali ar vinjam var paiet un nav slapjas kajas! Izlepushi, da ja nepatik ko vispar raksti te/ ai labi tagad mani nodirsisiet, bet man galigi pohu*! nebutu kauns staigat! kvai tur butu rakstits tas pat sko teica skam "maikrosofts rullz" pofig ar draugiem ietu un vinji saprastu, ka tas ir prikols! da ladna eju pipat, savadak esmu nervozs!

seen tev nav vairak, ka 16 tapec saprotu tavu domu, ta ari es domaju! bet pagaidi, kad pasham bus japerk drebes tad redzesi vellu, vairs neiepirksies 100 sporta utt! varesi pa tirgu skraidit, protams ja esi mazinjs resnis un senchi ir ar ljoti biezu maku, tad jau protams ne! varesi turpinat dzivot uz sencha kaklu :P

Edited by R3VOLUTION
Link to comment
Share on other sites

gribētu tagad redzēt kā tu tikai t-kreklā pa ielām vazāsies. vai nav vienalga, kas tev zem džempera un jakas?

bet tā vai tā, neviens jau neliek valkāties pa pilsētu lockerz t-kreklā. uzvelc hotj tikai mājās esot.

bet tur jau tas prikols, ka nejau te runa par kreklu ir, bet gan par to, ka lockerz atsūta preces.

Link to comment
Share on other sites

bet tā vai tā, neviens jau neliek valkāties pa pilsētu lockerz t-kreklā. uzvelc hotj tikai mājās esot.

bet tur jau tas prikols, ka nejau te runa par kreklu ir, bet gan par to, ka lockerz atsūta preces.

Preces vai reklāmas promo materiālus? ir tomēr neliela atšķirība :)

Link to comment
Share on other sites

Vasarā un iekštelpās nav nekādu problēmu. Protams, pa mājām var valkāt, bet te es gribēju atbildēt uz R3VOLUTION, kurš domā, ka te visiem brends ir svarīgs.

Lai atsūta ps3 vai ko citu, tad vari runāt, ka sūta. Līdz šim tas krekls ir tikai :shit: ar, ko viņi mēģina pierādīt - `lūk, redzat mēs sūtam preces!!!11 ps3 ar būs`. Tu nezini cik procentuāli viņi izsūta tos kreklus, tb cik no visiem, kuriem tas pienākās to saņem, tādā veidā tik rada ilūziju - re mēs sūtam..

Un tā krekla vērtība ( 1 lats ) salīdzinājumā ar ps3 ( 200 lati ) nav nekas. Takā `hotjhotjhotj` :)

++ Kā Surrounder minēja - papildus reklāma, kura viņiem ir atkal ieguvums - iespējams izdevīgāk kā pirkt reklāmas vietu kādā lielā portālā.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu vai jus te esat vnk kko sadomajushies un rakstat ta, ka kauns utt, bet man liekas, ka tas ir vnk tads kjipa "esmu parak kruts tam" pats vienbrid nevilku citas botes, ka tik tadas kuram kruts brends virsu"nike, etnies,vans, puma utt!) blje tagad galigi pie pakaljas ir ka tik normali ar vinjam var paiet un nav slapjas kajas! Izlepushi, da ja nepatik ko vispar raksti te/ ai labi tagad mani nodirsisiet, bet man galigi pohu*! nebutu kauns staigat! kvai tur butu rakstits tas pat sko teica skam "maikrosofts rullz" pofig ar draugiem ietu un vinji saprastu, ka tas ir prikols! da ladna eju pipat, savadak esmu nervozs!

seen tev nav vairak, ka 16 tapec saprotu tavu domu, ta ari es domaju! bet pagaidi, kad pasham bus japerk drebes tad redzesi vellu, vairs neiepirksies 100 sporta utt! varesi pa tirgu skraidit, protams ja esi mazinjs resnis un senchi ir ar ljoti biezu maku, tad jau protams ne! varesi turpinat dzivot uz sencha kaklu :P

Tu kljudijies man ir 17 :D

Es labak perku kvalitatiivu preci neka tirgu perku kkadas botas kas pec paris nedeljam sapliist. Ir atskjiriba... Un ja tev macinsh neatlauj staigāt ar tadam drebem tad pats vien vainiigs esi ka dzive tads neveiksminieks esi.

Miers arā!

Link to comment
Share on other sites

T-krekls ir fantastiski lēta reklāmas izpausme :).

Jebkura liela Latvijas firma būtu gatava izsniegt katram savam klientam pa kreklam ik mēnesi, ja vien būtu pārliecība, ka viņš ar šo kreklu nemazgās grīdu, bet valkās :). Tā ir tikai un vienīgi reklāma. nešaubos, ka pārdesmit cilvēki no lockerz saņem arī pa balvai, bet vai tiešām ir vērts tērēt savu laiku cerība, ka starp pārsimts tūkstošiem lietotāju tu būsi to pārdesmit cilvēku vidū, kas ko dabūs? Vērtīgāk tādā gadījumā manuprāt savu laiku ir tērēt santīmaizsolē vai draugiem.lv/alabama - tur vismaz ir skaidri spēles noteikumi, un ir iespēja apsvērt visus plusus/mīnusus un savas iespējas.

Link to comment
Share on other sites

:).

Jebkura liela Latvijas firma būtu gatava izsniegt katram savam klientam pa kreklam ik mēnesi, ja vien būtu pārliecība, ka viņš ar šo kreklu nemazgās grīdu, bet valkās :). Tā ir tikai un vienīgi reklāma. nešaubos, ka pārdesmit cilvēki no lockerz saņem arī pa balvai, bet vai tiešām ir vērts tērēt savu laiku cerība, ka starp pārsimts tūkstošiem lietotāju tu būsi to pārdesmit cilvēku vidū, kas ko dabūs? Vērtīgāk tādā gadījumā manuprāt savu laiku ir tērēt santīmaizsolē vai draugiem.lv/alabama - tur vismaz ir skaidri spēles noteikumi, un ir iespēja apsvērt visus plusus/mīnusus un savas iespējas.

Jebkura Latvijas firma būš gatava izsniegt katram savam klientam pa kreklam ik mēnesi, ja vien būtu pārliecība, ka viņš var piesaistīt vēl vairāk lietotājus un tai firmai nopelnīt pietiekami daudz, lai varētu nopirkt un uzdāvināt viņam kreklu.

Un kāpēc tev liekas, ka tikai pārdesmit cilvēki kko var saņemt?

Un pasaki - kāēc gan nepamēģināt? Tu esi tik ļoti aizņemts cilvēks, ka dienā nu galīgi neatliek laiks, lai atbildētu uz jautājumu?

Link to comment
Share on other sites

Vajag. :unsure:

Minority, tu domā, ka tagad visas meitenes zin par tādu saitu, ka lockerz - ja pat uz krekla būtu rakstīts, "WoW 1337", tad pat tikai 1. no 100. saprastu, ka tā ir video spēle, bet parējas, ka kautkada izauksmes veids. Es tagad neaizstāvu lockerz, bet uzskatīt cilvēku pēc tā, kas rakstīts uz tkrekla ir kruta.

(hmm, neesu redzējis nevienu, kuram wow aksesuāri būtu)

Es godīgi, pats nevilktu, jo man kretinē tas projekts, bet tagad iešu uz ielas uz ierēkt par to, ka kādam ir tas logo, nu gan netaisos.(Nu, tagad auksts un diezvai redzēsim)

Ai, kasīties gribas. <_<

Labi, vairs nebūs offtopic.

Par tēmu: lalalalalalala, nekādu elektroniku nesūtīs, blablabla punkts

Link to comment
Share on other sites

Tāpēc, ka vesela čupa cilvēku sēž ar sakrātiem punktiem un gaida mistisko restocku.

Un par jautājumu - kāpēc nepamēģināt? - ja godīgi, tad tāpēc, ka piespamot forumus un blogus ir nožēlojami, it sevišķi tāpēc, ka 90% lockerz fanu, vismaz Latvijā, ir tik debīli un apdauzīti, ka visi izmanto copy-paste metodi un reproducē to debīlo stāstu par "apple dibinātāju jauno kompāniju"

Link to comment
Share on other sites

:D

Es labak perku kvalitatiivu preci neka tirgu perku kkadas botas kas pec paris nedeljam sapliist. Ir atskjiriba... Un ja tev macinsh neatlauj staigāt ar tadam drebem tad pats vien vainiigs esi ka dzive tads neveiksminieks esi.

Miers arā!

16 vai 17 neko nemaina, domashana ir ta pati! Nesaku, ka neatljauj macinjs, bet nu vienkarshi esmu sapratis ka labak noperku botas kada kurpju veikala, kjipa kada Eiroskora vai kur tur! Un botes man iet tik pat ilgi! Vai ari kada taktika pa leto tagad var mierigi normalas botes dabut! Ieperku un staigaju, bet tas ar to kruto brendu virsu man izjuk tik pat atri ka citas! Nopirku kkadus defus zabakus ar ko uz mezhu braukt pa 10 latiem kkada veiici, prosti zabaki, blje ieet jau 3 gadu! Un par to ka teici par to neveiksminieku, tas vairak attiecas uz tavu pratu! Bet labi pietiks taisit sudu! :thumbsup:

Pa pilsetu nestaigatu ar to kreklinju, bet pa majam vai ari vienkarshi bruacut kur stradat apaksha uzvilktu! :ermm:

tad kas tev ibilu plesh, ko raksti? :DD

Edited by R3VOLUTION
Link to comment
Share on other sites

Labi varoni tu jau mums esi baigais vecis ar lieliem pautiem tik gan jau pats vien paris gadinjus vecaks esi un mētā te sazin ko.

Vajag iemacities staigāt tad apavi neplisis nevis ka daunis velk kajas pa zemi.

Man prieks ka tu tur iepercies un tada gara bet sorr man tas galigi neinterese.

Link to comment
Share on other sites

Un par jautājumu - kāpēc nepamēģināt? - ja godīgi, tad tāpēc, ka piespamot forumus un blogus ir nožēlojami, it sevišķi tāpēc, ka 90% lockerz fanu, vismaz Latvijā, ir tik debīli un apdauzīti, ka visi izmanto copy-paste metodi un reproducē to debīlo stāstu par "apple dibinātāju jauno kompāniju"

gaidīt mistisko restoku gluži nav tas pats, kas pieprasīt un nesaņemt :muahaha:

tev ir ļoti šaura domāšana, ja pamēģinot uzreiz ir jāspamo. ja atradīsi kaut vienu vietu, kur esmu iespamojis ar lockerz, tad tev iedošu 50 Ls ! ;)

nav jau jābūt kā tiem pikačū, kas spamo visu laiku. ;)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...