Jump to content
GIGN Forum

Slimošana


macho
 Share

Recommended Posts

Tātad es nedaudz biju apslimis, tagad dr. pain slimo.

Pāris interesanti uzņēmumi šai sakarā.

Mana izšņaukto papīreļu kaudze. Daudz lētāk ir nopirkt tualetes papīru un tur šņaukt degunu nekā tajos papīra kabatslakatiņos. Efekts būtu nedaudz lielāks, ja es daļu nebūtu izmetis misenē. Bet tas tā. Btw skatījos filmu un sašņauktos papīrīšus stūķēju tualetes papīram pa vidu. Sanāca lūk kas. Savukārt šis ir viens no maniem drēbes kabatslakatiņiem. Viņš ir tādā formā tāpēc ka tur ir patīkami liela puņķu koncentrācija un no viņa var izliekt figūras. Mans mērķis ir sašņaukt viņu tik konkrēti ka es viņu varu salauzt. Mans otrs kabatslakatiņš. Nav tik respektabli piešņaukts, toties smird drausmīgi un ir diezgan pretīgi viņā šņaukt degunu. Man joprojām tā dvinga ir degunā.

Nākamais apskates vērtais objekts ir Dr. Pain tējas krūze. Ja viņš nekļūdās, tad tur ir 12 tējas maisiņi. Man patīk viņa filozofija - nafig to maisiņu ņemt ārā pēc tējas izdzeršanas, ja tur garša saglabājas. Tā nu viņi tur krājas. Šeit ir bilde ar ārstēšanās līdzekļiem.

Vēl pāris vērtīgi apskates objekti:

Kaut kas garšīgs ko es šodien veikalā nopirku.

Vēl viena forša lieta ko veikalā nopirku

Un labākie čipši pasaulē

Link to comment
Share on other sites

lockets vismaz man ne suuda nepaliidzeeja...Bet tie chipshi tieshaam ir elitaari, ja vien vinjiem nav kalteetu zivju piegarsha wink.gif

Link to comment
Share on other sites

roflol strutainaa angiina... katram, kas atnaaca pie vinjas ar kakla saapeem (vai pareizaak sakot, suudzeejaas par taam, reti kuram tieshaam bija), diagnoze peec nelielas "izmekleeshanas" bija strutainaa angiina happy.gif. ehh, taa maasinja rulleeja. btw macho, vinja vairs skolaa nestraadaa. tagad ir taada jauna, bikla, kas ir vienkaarshi rofliiga. es pie shamaas aizgaaju un vienkaarshi pateicu kaut ko stilaa: es juutos suudiigi, es ieshu maajaas, uzraksti man ziimi. and it's done. toreiz gan es toch jutos suudiigi, betnu thats not the point.

a tu tagad pie aarsta biji? kas pa diagnozi?

Link to comment
Share on other sites

lol , es saku ka tagad , vasaraa es 2 nedelas slimoju ar strutojosho angiinu , un sleedzienu deva gjimenes aarsts biggrin.gif

a taa maasinja bija vnk super ! pedeja pusgadaa cita paraadiijaas , zheeel... bet reaali pilniigi pohuj , taa kaa es netiku sad.gif pirmajaa...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...