Jump to content
GIGN Forum

Pasākumi Centrā!


Pensionars
 Share

Recommended Posts

:) lai dzertu 2vas dienas pēc kārtas + tie svētki ir pilnīgs bullshit , lai amerikāņi svin viņus , es piemēram domāju , ka mēs vienkārši stulbi skrienam līdzi tagad.

Vēl jau ir arī tas, ka pagājušnedēļ bija brīvlaiks, skolēni visu naudu nodzēruši, helovīnam nepaliek.

Link to comment
Share on other sites

tukšš centrs jau bija tapēc, ka visi nobāzējušies pa privātājiem tusiņiem,'tajā skaitā arī es un visus ko zinu, visiem kaut kur kaut kāds housepārtijs...vecie laiki nāk atpakaļ, CENTRAM NĒ :papa:

neesmu jau nekāds vecs vecis, bet nu salīdzinoši, jaunietis aiziet uz centru ar savu dvacāru un pēc 2 kokčām var staigāt mājās, jo cenas kā visos laikos ir kosmoss.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

:papa:

neesmu jau nekāds vecs vecis, bet nu salīdzinoši, jaunietis aiziet uz centru ar savu dvacāru un pēc 2 kokčām var staigāt mājās, jo cenas kā visos laikos ir kosmoss.

Kurš gudrinieks ņem kluba dzērienu :D :D (parādi ar pirkstu)

Grūti izlīst no kluba aiziet uz tuvāko bāriņu tur iekapāt un doties dejot atpakal! PARTY TIME

Link to comment
Share on other sites

Esmu centrā ari pa 5Ls labi piekapajies. Vnk vajag macēt :D Sakuma iesildies kkur un tad tik dodies nakts dzivē. Bet ja tagad dodu vairak priekshroku housepartijiem jo no centra nakt tada aukstumā ar kajam nav iipashi forshi. Nekas kad bus vasara tad atkal vares katras brivdienas uz centru plest.

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā, ja ir 5Ls kabatā var tik labi piekapāties, ka maz neliekās. Es pats esmu ar savējiem vienaudžiem sastiķējis lielajam grādīgajam un kolai/sulai, tad parkā izpļauj un mauc tusēt uz klubu. Efekts noturēs uz kātiem vismaz kādas 2 - 4 stundas, tad atkal vajag mazliet ieņemt, kaut vai kādu šotiņu un tresī tālāk. :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...