Jump to content
GIGN Forum

Team Fortress 2: 2.49Ђ !11


cash^
 Share

Recommended Posts

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ir kāds, kas varētu vienu Eiro pārskaitīt iekš PayPal akkonta? Kā atlīdzība 2 Bauskas aliņi.

Šodien gribu paņemt TF2, tāpēc liels lūgums, pēc palīdzības. Man kā reiz ir 1.50Eiriki, tikai vienu vajag...

:please:

Edited by eLvē
Link to comment
Share on other sites

Sveiks, piesakos atbrīvot tevi no tā gifta ar nosacījumu, ka tu lieto swedbanku. Vienkārši precīzi piecīts ir palicis kontā :lol:

editz: Nezinu kā man šitas izdevās, bet es gribēju rakstīt pm :lol:

Edited by knds
Link to comment
Share on other sites

Remember yesterday when Team Fortress 2 was on sale for the ridiculous, mathematically-basically-zero price of $2.49? According to the bean counters, we're now broke. Man, what were we thinking? Anyway, in a desperate attempt to move some units, make up the shortfall, and save the company, TEAM FORTRESS 2 IS ON SALE FOR $2.50 UNTIL 7PM PDT! Pennies from Heaven!

Ceru ka atkal nenokavējāt.

Edited by ausainis
Link to comment
Share on other sites

:muahaha:

un man tagad jautвjums, ja gignв man regots niks, tas nozоmз uz visiem serveriem, arо tf2? tieku iekрв bez rindas?

Regotais niks tev protams, ka der tas pats, bet f2 ir savвdвka sistзma ja tu ej iekрв kв regotais un serverо ir, ja nemaldos divi vai trоs admini, tad tev tвpat rвdis, ka server is full un nevienu neregoto nekikoks. Respektоvi tie admini jau aizтзmumрi pieejamos slotus.

Bet par to vai tu tiksi serverо tik tieрвm nav jвuztraucas, jo tв, ka parвda server is full ir пoti reti + tf2 ir пoti laba figтa atрнirоbв no cs. Var uzilkt auto connect tad kad atbrоvojas vieta. Kad servakв atbrоvosies vieta tad tu automвtiski pieslзgsies un kamє tev jвgaida vari ieet citв serverо paрaut vai paloютвt pa netu.

Link to comment
Share on other sites

Tāks, nopirku vēlvienu. Ja kādam vajag, tad gaidu 1.80 Ls uz savu kontu un pretī dodu Steam acc ar to TF2.

EDIT: Bļa, sor par dubultpostu.

EDIT2: pagaidām pieturēšu divītim

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

ehh... varbūt būs kāds jauks cilvēks kurš varētu man paķert vienu? Vienkārši nauda tiks uz kontu pārskaitīta tikai pirmdien... tad ja kāds paņemtu labprāt paķertu un pat būtu ar mieru samaksāt arī nedaudz leilāku summu (kā starpniekam :D)

Tad ja būs kāds izpalīdzīgs tad lūdzu atsūta pm. Samaksāšu ar pārskaitījumu nākamnedēļ.

Edit: Vūhū jau pieteicās :)

Edited by D00M
Link to comment
Share on other sites

Kāds normāls čoms nevar līdz otrtdienai sataupīt man vienu?

Galīgi švaki ar naudām, 2dienā tikai būs pičis uz kartes..

p.s. došu 3ls, ja kāds būs tik labs un pataupīs!

edit: Paldies, viens labs cilvēks jau pieteicās pataupīt!

Edited by novijas
Link to comment
Share on other sites

Nu tad jau viss kārtībā. Pārdod linkus tik :D

EDIT: wtf?

If you were making a purchase or sending money, we recommend that you check both your PayPal account and your email for a transaction confirmation after 30 minutes.

If you came to this page from another website, please return to that site (don't use your browser's Back button) and restart your activity.

If you came from PayPal's website, click the PayPal logo in the upper-left corner to return to our home page and restart your activity. You might have to log in again.

EDIT2: login problēmas..

Edited by Zorg`s
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...