Jump to content
GIGN Forum

Melot Vai Nee?


jonathan
 Share

Recommended Posts

:DD Biiiifs runaa pilnigu patiesiiibu :)

4 gadi bija pietiekoši ilgs laiks, lai saprastu. Bīfs runā patiesību, es to neapstrīdu - cilvēki ir dažādi un dažādi arī dzīvo. Nav jēgas par šo tēmu turpināt diskutēt, man pietiek ar to, ka zinu, ka ir tādi, kas dzīvo savādāk. Un man pagaidām sanāk. Tad jau redzēs. Yo. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

palasiju jūsu postus, patika ezīša rozā brilles. Brilles ir labi, bet viņas ar laiku novilksies. Tas ko jūs te sākāt ir pavisam cita tēma. Mīlēt un kniebties bla,bla,bla... patika ezīša teksts "ā var 'mīlēt attiecības' un tajā pašā laikā mīlēt darba kolēģi?" neviens jau neteica ka jāmīl kolēģis, hole is the hole. sekss arī var iztikt bez mīlestības.?

kas attiecas uz jonathana tēmu tad... melot var un brīžiem vajag, bet ja tu vnk nevēlies viņai stāstīt savus pagātnes grēkus - nestāsti, nav taču viss uzreiz jāizstāsta. Pasaki, ka izstāstīsi vēlāk, kad pats tam būs gatavs.? :thumbsup:

p.s. lavrx, tev ir forša draudzene :) ja jau tik labi saprot, bet vai ar laiku tas viss nenāks atpakaļ?? :lalala:

Link to comment
Share on other sites

Ja tu savai meitenei būsi pa tiešām svarīgs tad viņa sapratīs tavus sānsoļus ar noteikumu, ka tas neatkārtosies.

Manā gadījumā es līdz galam neesu sapratis kādēļ man nu jau mana līgava ir piedevusi tās divas kļūdas, bet es esmu priecīgs, ka viņa man piedeva, jo tagad es zinu, ka man nevienu citu nevajag.

Link to comment
Share on other sites

Ja rodas šaubas par to, vai jāstāsta, vai nē, tad jāstāsta. Ja rodas šaubas par darīt vai nedarīt, tad jādara tā, kā otram patiks vislabāk. Un atklāti pateikt vienmēr ir labāk nekā noklusēt.

Tās nav rozā brilles, tā ir savstarpēja sapratne. Melot vai noklusēt - tas ir uzspēlēti un vienā brīdī nāks vaļā tā vai tā.

Nepatīkami pagātnes sīkumi? Izstāsti par to, cik tu labs esi tagad, un kā agrāk darīji kaut ko sliktu un tagad to nožēlo, jo esi gudrāks kļuvis un tā. To viņai vajadzētu novērtēt. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

bla bla bla... nu ok- tu varbut vari pastastit, ka esi tur bijis nariks un izsitejs kaut kad ljoti sen. Ja nebusi lietojis vairakus gadus, tad moshka ari tava draudzene to pienjems. Bet prieciga nebus. Moshka tu vari izstastit, ka pirms 3 gadiem, kad jus sakat satikties, tad tev paraleli bija vel viena draudzene. Varbut vari. Bet.. vai tad tu tiesham esi tik egositisks, ka delj saviem sirdsapzinjas parmetumiem esi gatavs sapinat draudzeni? Tas vienkarshi nav vajadzigs! Vajag iet uz merkji! Ja tavs merkjis ir but kopa ar draudzeni, tad riciba, kas tev no shi merkja atalina, ir nepareiza. Stastit kaut kadu sviestu, lai pec tam varetu teikt, ai piedod piedod es tevi tur uber miilu bla bla bla - taa ir kaut kada mazhoshanas. Ta siikie dara lidz 21 gadu vecumam.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

lūk, arī atbilde. Nevajag stāstīt.

Manuprāt, tev problēmas rodas no tā, ka tu gribi kaut ko pastāstīt, kas tev šķiet interesants, vai arī tu vienkārši esi atklāts, bet meitenei to nevajag dzirdēt. Filtrē ko tu saki un pirms katra stāsta izdomā kā viņa uz to reaģēs. Ja kaut ko nepateiksi, tas būs daudz labāk, nekā pateikt par daudz.

Un melot tomēr nevajadzētu (neskatoties uz to, ko teica beef, lai gan viņam doma pa lielam bija tāda kā man), to varētu darīt tikai tad, kad viņa nekādi nevar uzzināt patiesību un tikai tad, ja patiesība viņu jūtami sāpinātu.

edit:

tikko izlasīju beefa pēdējo postu - spot on.

edit2:

izlasīju beefa iepriekšējos divus postus - tā nu gan nevajag dzīvot :)

Link to comment
Share on other sites

Kad vēl spēlēju cs, tad meitenēm teicu, ka eju padirst, bet skaldīju cs. :thumbsup:

Ir jau atšķirība no meliem, domāju, ka labie meli ir normāli, jo dažreiz ar melošanu var pat sanākt labāk nekāsakot taisnību.

Edited by Garsho alus
Link to comment
Share on other sites

Vienkaarshi taa teema par ko runaajaam iznaaktu agraak vai veelaak uz celja, shoreiz sanaaca agraak... Nu jaa, te jau vairaak izskataas peec teiciena "cik cilveeku, tik viedoklju". Tas biifa uzskats, nezinu ko pat teikt... Pis taadas attieciibas un taadu dziivi. I'm a one women kind of guy. :)

Link to comment
Share on other sites

Man liekas, ka to nosaka attiecību pieredze :) Tu būsi "one women kind of guy" līdz tā "one women" Tevi piečakarēs (tpu, tpu, tpu :) ). Teiksim ezīc un pārējie, kas viņam piekrīt (arī es), nav saskārušies ar tādu lietu (paldies dievam). Bet, ja tas notiktu, tad ļoti iespējams, ka cilvēks dēļ tā, ka pats vairs nespēj uzticēties, nespēj būt pilnīgi godīgs arī pret otru.

p.s. Kas attiecas uz beefa teikto, tad tas varētu būt ieteikums kā dzīvot tālāk(veidot attiecības) pēc "salauztas sirds" :)

Link to comment
Share on other sites

Bijach, ir gan man gadiijies, ka vecene nodod pa kreisi! Varbuut taas tur nebija taadas attieciibas, ka tur abi saljubiijushies liidz ausiim, bet tik un taa... Taadaas reizes man vieglaak sadziivot ar domu "Labi, ka nebija nekas nopietns un nebija vinja iistaa" :) Neko daudz jau tanii briidii nejuutos zaudeejis, bet tas laikam te iisti neiedereetos, jo tas notika kaadus gadus 4-5 atpakalj. :)

Edit: un par to "one women kind of guy", es paliktu arii taads kaut vai peec nopietnaam attieciibaam, princips atkal :) Nepatiik man chakareet cilveekus, ar tiiru sirdsapzinju dziivot vieglaak, man vismaz!

Edited by jonathan
Link to comment
Share on other sites

Tur jau tā lieta, ka attiecības nebija "tādas", tapēc arī, cik saprotu, tik viegli ar to tiki galā.

Un tieši tapēc es domāju, ka Tu smagi kļūdies par to, ka arī pēc tādas lietas, nopietnās attiecības, Tu paliktu tāds pats. Ceru, ka Tev nenāksies par to pārliecināties ;)

Kas attiecas par melošanu/noklusēšanu piekrītu macho teiktajam.

Link to comment
Share on other sites

Var jau buut, ka Tev taisniiba. Tikai gribeetu dzirdeet dazhus riizoonus tam, lai es mainiitu savus uzskatus par to "one women kind of guy" lietu! Nedomaaju, ka tas ja vinja man piedirstu sirdi, liktu mainiit domas par saviem principiem. Ne jau naakoshaa meitene ir vainiiga pie taa, ka ieprieksheejaa nebija iisti riktiiga :) Bet nu nezinu, neesmu piedziivojis, lai par to zinaatu 100% :)

Link to comment
Share on other sites

Vai ari tu kaut kur aiztuse un satiec baigi forshi meitei un jus tur patusejaties un pamilinaties mazliet, bet pec tam atgriezies normala dzive pie savas draudzenes. Jums kopigs dzivoklis, maksajat kreditu, vinjai bus berns, mashina. Tu vinju mili un jums ir lielisks seks un ik nedelju jus taisat tusinjus un viss ir zajebis. Tu prasisi - kapec tad vajadzeja ar to otru kniebties? Tur var but ljoti daudzi iemesli - kaut vai tapec, lai atceretos, cik loti mili savu draudzeni.

JA tu teiktu, ka vajag ar to otru tad satuset vai ka tu vinja iemileties vari, tad es teikshu, ka tu esi mikstais! Isti vechi mak pilniba kontrolet savas jutas un nemaz neiemilas meitenes, lai cik ari vinas forshas nebutu, ja pashi to nevelas! Tu tak nevari skraidit no vienas sievietes pie otras, tikai tapec, ka tev luuk "gribas visu laiku iemileties". Jasavac sevi rokas!

Un jamelo, jamelo, jamelo! JA mili savu bumbuliti, tad jamelo un jabazh vinjai cukurvate ausis, lai vinja butu prieciga un laimiga un daudz tev suukaatu! :)

Beefs

hahaha bet taaa ir !! :P

eziic laikam no jauna iemiileejies:)

Link to comment
Share on other sites

nu tak nevajag ironizēt, nav jau visiem tā, ka visi laiž pa kreisi un otram nesaka, tas ka kādam bijusi pieredze, ka viņš tiek krāpts nenozīmē, ka tā ir/būs visiem :)

lai nu kā, es pēdējās savas 2 sievietes neesmu pieķēris krāpšanā, ja arī to darija/dara, tad sasodīti labi visu pārdomājušas, lai nepieķertu :muahaha:

es par ezi :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...