Jump to content
GIGN Forum

Retarded Poll Ever Made.


entw
 Share

Retard  

105 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

BTW - pudele ir cieta un auksta, to nevar bazt dibena! Un ja vel saplist, tad vispar slikti!

Beefs

bļa psc, ja dibenā saplīst alus pudele!

iedomājies sajūtu, tev viss saplīst un viss kaut kur iedurās! piemēram, tev zarnā ieduras stikls uz kura vēl virsū aldara etiķete.

un kad nākošajā dienā dirs tā, ka visa māja dzird skaņu, kad stikliņš iekrīt podā.

urlas vispār gop stop. sanāk bariņā, uzkurī, iekāpj trolejbusā un tik rij sjemkas, pie tam ar tām metot pa omēm.

vispār ja padomā, tad omēm grūta dzīve.

Katru dienu viņām notiek sacensības, kad braucu no skolas uz treniņu, tad vienmēr centrālajā sakāpj visas un tik skrien uz brīvo vietu, pa ceļam vēl visādus hokeja spēka paņēmienus izdarot. :/

:zhaav:

Edited by MeGaPiiLe
Link to comment
Share on other sites

OMG ES VEMJU! :D

SITAJA VIDEO CALIS (pliks ar pimpi kaut kads gejs) iebazh sev dibena burku un velak ta burka saplist! Tas ir pretigakais ko es jebkad esmu redzejis! (nu attieciba par to pudeles saplishanu).

http://www.ohlookaforum.com/death-sick-f6/...y1cup-t192.html

LABAK NESKATATIES... :sick:

... un vel man draudzene stastija par kaut kadu video, kura vecene spljava ara no dibena spermu kopa ar zarnu fuuuii... :///

BEefs

Link to comment
Share on other sites

... un vel man draudzene stastija par kaut kadu video, kura vecene spljava ara no dibena spermu kopa ar zarnu fuuuii... :///

mmm... yummy.

Es parasti turu abas rokas hūdija ķengurkabatā(^___^). Kapuce galvā un, lūrot caur pieri, pārvietojos pa ielu, jo īstenībā esmu nereāli pārmīzis sociopāts un tas skatiens man liek izskatīties draudīgākam(tīģeracs bļe!)

Labi, īstenībā es parasti arī pārvietojos ar hūdiju, rokām ķengurkabatā(man patīk tas vārds), kapuci galvā, sapņaini nodurtu skatienu 45o leņķī uz ceļu zem manis(protams nepārtraukti pačekojot, kas notiek apkārt) un austiņām ausīs. Vienkārši es esmu nepārtraukti par kautko aizdomājies :D

Taisni vai brīnums, ka mani vel neviens nav notriecis.

tikko pabeidzu klausīties 3h garu dj setu. Tagad liekas, ka klusums ir pilnīgi traucējošs. Gandrīz vai griež ausīs :/

Edited by knds
Link to comment
Share on other sites

:zhaav:

lmfao lmfao

btw, varētu vēl uzcept tēmu par to kādā veidā ārā jūs sienas kurpes/botas/čības, vienkārši roflmao, vienreiz stāvu veikalā RIMI tipja kur iziet cauri tām pīkstuļām nu kad ieiet pašā pārtikas veikalā, kk stāvu gaidu čaļus, redzu ienāk vecis ~30gadi un tipja pienāk pie tiem ķebļiem kuri stāv, lai pārdevējām salikt produktus augšējos plauktos, un čalis ar tām sien kurpes un tad iet prom no veikala, vienkārši lmfao XD

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...