Jump to content
GIGN Forum

Tilti Ir Forši


ausainis
 Share

Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

nē nē, man liekas, ka degošais busiņš bija no bites. viņiem nekad nav sanākušas tādas grandiozas reklāmas kā tele2 vai lmt. :D tāpēc jau šodien (vakar) arī rakstīja visur par eklēru un meteorītu, bet degošo biti neviens īsti nepamanīja.. :D

poor bite :D

:muahaha:

nu tautā jau iegājies, ka visi kas kāpj vanšu tiltā ir eklēru džeki, bet eklēr radās no tā, ka pirmais kas kāpa pieprasija eklērus savādāk lejā nekāpšot evil6.gif

tas tautā īstenībā ir iegājies, jo viens, liekas, ka iepriekšējais čoms, kas kāpa vanšu tiltā bija tādā lopā, ka uz mentu un ugunsdzēsēju lūgumiem, lai viņš kāpj lejā, atbildēja, ka gribot 2 eklērus :D

Edited by aar4ijs
Link to comment
Share on other sites

kā tur var uzkāpt? B)

btw, kā īsti tad nu ir pareizi? Eklēri, ēkleri, ēklēri vai ekleri?(varbūt visi varianti der?)

Tos varētu lietot, piemēram, lai pateiktu cik eklerīgi ir ēkleri.

Dzirdod vārdu ēklers ar divām garumzīmēm, man uzreiz nāk prātā tāds resns, ar nepietiekami termiski apstrādātu olu krēmu pārpildīts un visādā ziņā fucking garšīgs konditorejas izstrādājums, kuru izstrādājusi galvenā konditore Svetlana ceturtdienas rītā priekš nākošās nedēļas...(kamoon, kuram patīk strādāt piektdienās un veljovairāk nedēļas nogalēs? Te es atkal mazliet abstulbu... piektdiena pieder pie nedēļas nogales vai nepieder?)

man galvā skan tā līdz četri skaitīšanas dziesma :/(Uno, Dos, Tres, Quattro!!!!!1111) /facepalm

Edited by knds
Link to comment
Share on other sites

Bļeģ, jūs esat slimi ar stresu un jūs vajag ārstēt!

Čalis uzkāpa tiltā. Nu un? Es vienmēr atbalstu visus tiltā kāpjpšos censoņus un nevaidu par to, ka tāpēc jāpastāv korķī. Tas cirks pats par sevi ir tā vērts.

Izkāpiet no mašīnām, paelpojiet svaigu gaisu, pēc kondiškas sūda kļūs vieglāk.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...