Jump to content
GIGN Forum

Jupis


eziic
 Share

Recommended Posts

  • Replies 195
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu pieskaitāms šis jaunietis noteikti nav. Pats interesantākais, ka neviens no augstāk stāvošajiem joprojām nav pamanījis viņa aktivitātes citu lietotāju profilos kā arī izdarības serverī un attiecīgi rīkojies. Nu hz. :)

Link to comment
Share on other sites

:slap:

:muahaha:

Un ja par tēmu tad, jā tf2 spēlējot viņš pāris reizes ir nokaitinājis ar savu pārgudro diršanu. Tipa, ka viņš pro spy un visi pārējie ir 0... Kr4 viņš vienmēr cenšas pierādīt savu neēsošo pārākumu.

Link to comment
Share on other sites

eu juus brillainie, resnie gramatutarpi nekur talak pa savu istabu neaiziesiet, tur kur es dzivoju, tur visi sit tadus negerus kaa lavrx un parejos botus, kuriem skauz ka tads pro ka es ownos vinus gan cs gan tf2 MAN TADA REKA PARAVA SITO REDZET PROSTA EZIIC NO BRAIN NO PAIN AIZEJ PADZIETI TAUTASDZIESMU CS SERVERI, zel ka es tur vairs netieku, jo kaut kads fuj1tsy mani tipa par wh nobanoja... poh ka man esl 1on1 aim/awp ladderii 114 vieta, jus talak pa savu lv gaming netiksiet nekad lohi

Link to comment
Share on other sites

Nu ja, tādam kā tev mēs vienkārši nestāvam blakus,[īstenībā, tu smirdi, tāpēc mēs nestāvām blakus] Tu mums šeit viss gudrākais, kurš pareizi raksta, ir muskuļots, kurš sit nēģerus, [par to sišanu neesmu pārliecināts, tas varētu būt drīzāk sišana kulakā] un, protams, tu visos geimos mūs pwnd.

btw es zinu kā viņš musīšus uzkačāja - http://www.youtube.com/watch?v=M8fVpWLpd_s...feature=related

Edited by novijas
Link to comment
Share on other sites

A tu pa dzīvi esi galvā pists?

Kur nahuj krata, tas, ka tu kaut kādās spēlītēs esi "augstajā" 114 vietā... Pilnīgi pohuj vai tu csa un tf2 owno vai sūkā. Vari droši staigāt pa serveriem un pontoties, ka tu esi ahujenākais džeks ar kādu servera iemītniekiem ir nācies spēlēt, bet atceries, ka lielākā daļa par tevi pasmaidīs un spēlēs tālāk.

Un vienu es nekad nesapratīšu, kapēc tādi idiņi kā tu par kaut kādu nenozīmīgu kritiku uzreiz sola, ka sados kādam pa muti vai ko tamlīdzīgu? :unsure: Domā, ka tev kāds tic? LOL!

Link to comment
Share on other sites

EDIT* kRi. :)

LOLOLOLOLO TAS TACHU IR DEF GEJMERU INSTINKTS. eZIIC, tu doma zvaniit manai muterei un pasuudzeties, ka sliktais puika tevi apsaukaja internetaa NABAGA JOZHIKS... ES TEV JUTU LIDZI, es negribetu but tava vietaa :lolza: :lolza: :lolza: :lolza: ahahaha ble es taaa reecu.. suudzambiibele rakstamgalds!!! chalis gan jau visu laiku muterei sudzas ja vinam kaut kas nepatiik, tu esi ERTARDS (nevis retards, bet) ERTARDS peec mana reitinga tas ir vel smagaka pakape par nolifer'i , kurs nezin, kas ir dators. un manai muterei tapat pohuj jo vina visu laiku dzird ka es kliedzu pa vt lohiem virsuu, vinai ta ir ierasta lieta BET TU JAU BUCHMULLIITI TO NESAPROTI OMGOMGOGLOLOLOLOL EZIC FTW

EDIT. NOVIJAS UN NIGER(LAVRX)

JAA... Es jus ownoju in game un tad jums skauzh ka es esmu labaks par jums un tad jus mani kritizejat inetaa un pec tam ja palaimejas vel dabujat no manis pa muti. man vnk patik sist noobus real life'aa tapec esmu ta pieradis darit

Edited by Reya
Link to comment
Share on other sites

:lolza::lolza::lolza::lolza: ahahaha ble es taaa reecu.. suudzambiibele rakstamgalds!!! chalis gan jau visu laiku muterei sudzas ja vinam kaut kas nepatiik, tu esi ERTARDS (nevis retards, bet) ERTARDS peec mana reitinga tas ir vel smagaka pakape par nolifer'i , kurs nezin, kas ir dators. un manai muterei tapat pohuj jo vina visu laiku dzird ka es kliedzu pa vt lohiem virsuu, vinai ta ir ierasta lieta BET TU JAU BUCHMULLIITI TO NESAPROTI OMGOMGOGLOLOLOLOL EZIC FTW

'man žēl tavas mammas. Tev tēvs ir? Iedo viņa numuru pateikšu lai tevi aiz olām pakar!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...