Jump to content
GIGN Forum

Kruto Cilvēku Topiks


Garsho alus
 Share

Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sharijs - nu ir topiki kas vienkarshi nogazh no kaajam.

pa retam arii macho atrod kko spridzinoshu

beeefs - mani vinja posti vairak tracina. vinsh raksta ka 14 gadiigs beerns, kautgan reali ir viens no vecakajiem gign memberiem , ja es neshaubos, bet tai pasha laika IQ vinjam ir reali nopietns.

aaa neee.. tomer mach0.. atcerejos - stāsti par briedi ibio mat..

Teiciens "Shozanah???" man joprojām sēžh topā! :)

Link to comment
Share on other sites

Tā tīri no servera puses -

*EDD - kurš man parādīja, ka CS atrodams arī kas vairāk par pliku fragošanu.

*GooD MeN - labākais LV mūzikas DJ, ->GooD un alus draugs, ar kuru agrāk vienmēr bija par ko parunāt.

*Bezbiksis - TANKA šoferis un gandrīz visi pārējie biedri, ar kuriem pavadītas neskaitāmas interesantas stundas serverī.

EDIT* nsys2.gif

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

neko, tu vienkārši esi Lošara.

Tā, kā es esmu šajā forumā since the very beginning, tad man viennozīmīgi ir vislabākais redzējums šajā sakarā (sevi, protams, es negrasos vērtēt)

rēcīguma ziņā (kopumā)

1. ojaars (neviens cits mani nav tā smīdinājis, kā viņš, viņam ir vienkārši ūberģeniāli posti bijuši)

2. ChordG - viņam pieder visEPISKĀKĀ posta tituls gign forumā un viņu diez vai kāds kādreiz pārspēs

3. Superrembo - nekad neaizmirsīšu sūdzību (viņa pirmais posts šajā forumā), kur viņš rakstīja "Kā T biju atradis labu vietiņu aztecā savā bāzē, bet tad admins sulik izdarīja kaut ko, lai es lidoju" - protams ignorējot gramatiku un interpunkciju.

vērtīguma ziņā (šie lielākoties ir cilvēki no kuriem var kaut ko iemācīties)

1. Surrounder

2. vbyuer

3. es pat nezinu ko likt kā trešo, reti gadās, kad te kāds paspīd ar zināšanām. Jāliek laikam EDD/ojaars.

krutums? tāda maģiska mēraukla, bet nu apmēram jau var saprast ko ar to domā. Tātad, viskrutāko tops

1. worms (come on, viņa programmēšanas skilli ir mega un visu gigna webu/serveri u.c. figņas ir uzkodējis viņš no 0. Tas ir vienkārši ūberkruta.)

2. īstenībā te vairs nav tādu īpaši krutu cilvēku. Agrāk likās, ka beefs ir kruts, tagad es te forumu lasu mazāk, vairs nav domu. Moš es kādu esmu aizmirsis.

3. Nu šeit es varu likt vienā maisā visus vērtīguma topa cilvēkus.

lielākie duraki

1. šie te vislaik mainās, te daudzi ir bijuši. laikam jāatzīmē tikai pēdējie, no kuriem viens noteikti ir Liztikz :)

Link to comment
Share on other sites

Nu par webu īpaši daudz neko tādu nezinu , bet par webu man vissvairāk patīk Beefa raksti!

Tur ir vismaz ko palasīt :)

Bet par serveri , ir tikai divas domas , GooD`MeN`s un Eziic! Tie ir bijuši visslabākai :)

->GooD klans kopā bija jautri :) Tie laiki bija jautri :)

Link to comment
Share on other sites

Par cik macho te ir no pirmsвkumiem, tad ir diez gan vзrtоgi palasоt viтa topa autora rakstus.

Smieklоgais - hollows, nu tas, kam brвпi bija zagпi(ja nejaucu), нuragini un pats baigais varonis, bet pзc viтa datu iesniegрanas forumв par viтu viss izvзrtвs lielв dirsвlорanв, lai viтu nesit =D Bыtоba ir vel viens kekss, strзlnieks, THE SPORTSMEN :superlol:

Intelektuвlвkie personвюi - ir diez gan padaudz, bet nu par daюiem.. kRi parasti tв оsi un konkrзti pasaka, ko domв, пoti iet pie sirds рвda veida izteikрanвs. Vbyuer raksta daudz, raksta pareizi, bet pвrвk politkorekti. Macho raksta lasвmus viedokпus, lai gan paєвk gari izplыst tekstв, slinkums lasоt, jo manuprвt to var pateikt arо оsвk.

Stulbeтi(?) nu ja tв var saukt - liztikz(var arо norakstоt uz vecumu), supeRembo(man tieрвm viтр neliekas smieklоgs, duraks kaut kвds, jo tвdв vecumв rakstоt tвdu sыdu? afigeн!), kesh/jikki vai kвds viтam tas niks, nezinu, gign иоteris un cilvзks, kas pazudinвs gignu :)

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

jikki vai kāds viņam tas niks, nezinu, gign čīteris un cilvēks, kas pazudinās gignu :)

Tā kā "j" uz tastatūras ir blakus "h", gadījumā negribēji rakstīt hikkii? ;D. lol, es neesmu kesh.

par tēmu: Nesapratu īsti, vai tas krutums ir domāts labā, vai sliktā ziņā, bet interesantākie posti ir BEEF'a, macho, un senāk bija interesanti lasīt arī slow hand'a postus.

Link to comment
Share on other sites

Pa īstam intresants topics.... hvz ar ko lai saak... droshvien ka visvairaak patiik macho posti, kurus varteikt vinmeer izlasu lai arii cik gari tie nebuutu un arii to nenozheeloju- vai tie buutu nopietni vai pilniigs suuds, kkaadu informaaciju var dabuut, ja nee tad vismaz iereekt var, kautgan jaasaka ka peedeejaa laikaa taadi kvalitatiivi posti, pa iistam vnk posti ir baigi maz palikushi- jaagaida blogs :)... taalaak vareetu sekot vbuyers, kura postus arii nekad neizlasu( pag nekad neizlasu=vienmeeer izlasu) Veel intresanti posti ir beefam, kaa jau kkas te mineeja ja vinjam rodas iedvesma un veel ir paariitis, kas forumaa biezhi neuzturaas(vai arii neraksta), bet,ja ieraksta, ieraksta kko jeedziigu...

Lielaakie ideoti? Gruuti vienu izcelt te vinji baigi daudz( protams dazhiem vnk meelnie uznaak biezhi, bet nu jaa), bet droshvien vislielaakais ir wl, kurš saakumaa aakstijaas, tad neaakstijaas un domaaja ka vinja posti ir sakariigi un raudaaja lai vinju neapcelj... bet nu jaa vinsh ar leenaam izaudzis no taa...

Vispaar vareetu uztaisiit topicus, kuros pats pasmejas par sevi, ko pats pirms kaadiem hvz cik gadiem ir rakstiijis, jo es ar kkad uzmekleeju savus postu un tur bija tik totaals suuds ka lielaaku sudu suudu es nevareetu uzrakstiit un tas suuds bija veel uzrakstits kaados divos vaardos :)

Link to comment
Share on other sites

Oi.

vbuyers - man ar viņu vienmēr izvēršas saturīgas un interesantas savstarpējas diskusījas saistībā ar politku vai vēsturi.

GooD^MeN - sports. Savstarpēja tot palīdzība un interesantas toto diskusijas.

eziic - interesanti posti iekš NRS (nakts rīta spams)

Personas, kuras mani kaitina šeit ir ļoti daudz. Tieši tāpēc neprasu moderatora tiesības. Zinu, ka atbrīvotu tos cilvēkus no gign foruma uz mūžu.

Link to comment
Share on other sites

:)... taalaak vareetu sekot vbuyers, kura postus arii nekad neizlasu( pag nekad neizlasu=vienmeeer izlasu) Veel intresanti posti ir beefam, kaa jau kkas te mineeja ja vinjam rodas iedvesma un veel ir paariitis, kas forumaa biezhi neuzturaas(vai arii neraksta), bet,ja ieraksta, ieraksta kko jeedziigu...

nekad neizlasu nozīmē ka tu vienmēr nelasi, jo latviešu valodā darbojas dubultais noliegums :)

ai, man jau ir divi blogi, viens no kuriem ir temporary variants pirms gignā parādīsies blogs, tā ka tā.

bet vispār - kaut kā daudz mazāk laika man ir visādām spēļu aprakstu un tādām lietām, taisni vai skumji :( zato dzīve piepildītāka :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...