Jump to content
GIGN Forum

Izzi


Don Bass
 Share

Recommended Posts

nu pashlaik lietoju balticom, televiizija ir no izzi un kvalitaate nav nekaada labaa.. bet nu jau kadu 3. reizi uz majam naak puikas un meitenes no izzi piedavat savas akcijas.. tagad domaaju vai nu piesleegt to izzi, vai pagaidiit meenesi, kad balticoms rajonaa ievilks televiziju un pariet uz vinjiem..

588057303.png

haha soliija jau puika, ka tas ir aatraakais internets riigaa

Edited by Don Bass
Link to comment
Share on other sites

psc izzi ir mans lielākais murgs, giadu kad novembrī beigises līgums un srazu ņemu citu. Vīņiem pieslēgums ir ĻOTI nepatstāvīgs, tad ir, tad nav un salīdzinoši dārgi 14 ls . Serviss ir vairāk kā neizturams, ja kas notiek greizi sēdi mājās bez neta vismaz nedēļu, k4a viņiem par tevi ir nospļauties. Par viņu tv esmu dzirdējis līdzīgas atsauksmes, tā kā labāk domā ko citu.

Protams tas ir arī atkarīgs no rajona, kurā dzīvo, es piem pārdaugava.

par tiem izzi piedāvājumiem, kas nāk uz mājām ir jāuzmanās, ja skaties ziņas, tad zināsi, ka mēdz būt tā, ka pēc izzi apmek;ējuma dzīvoklis nakts laikā tiek apzagts :)

Edited by Pakitos
Link to comment
Share on other sites

ko lai saka, man ir izzi, neteikshu ka esmu sajuusmaa,

?nets pazuud, raustaas, ik pa 5min.. sliktaakaa gadiijumaa pazuud uz stundaam 3jaam.. protams var jau zvaniit, staastiit vinjiem ka tev nav neta un tT. ja esi gatavs ziedod veel +5ls par sava telefona reekjina apmaksu, uz priekshu, bet diez vai tas vainagosies panaakumiem, ja tavaa rajonaa nav meistara uz vietas, tad labaakajaa gadiijumaa nets paraadiisies ar Dieva gribu? :lol:

+ :) ja neveelies sevi apgruutinaat ar ikmeenesha reekjinu maksu, tad pacheko, kam no taviem kaiminjiem ir izzi, pass un juuzera neims - un tev nekas nav jaamaxaa, tb 2v lieto vienu akountu, es gan nezinu kaa tas ietekmee interneta aatrumu, saka, jau ka nekaa? ^_^

?

Link to comment
Share on other sites

nea, es domaaju parasto netu, ar visu vadu, kaa pienaakaas? ^_^ vinjiem tur kaut kaa_ taa visa sisteema ir savaadaaka, nekaa piem. lattelekomam. tb sleedzu pc un man uzreiz nav neta, man ir jaaiesleedz veel vinjsh, ja vinja vnk nav.. tad ir jaagaida uz Dieva balsi?

kaut kaa taa tas vizuaali izskataas :)

lolrs.th.png

Link to comment
Share on other sites

^_^ vinjiem tur kaut kaa_ taa visa sisteema ir savaadaaka, nekaa piem. lattelekomam. tb sleedzu pc un man uzreiz nav neta, man ir jaaiesleedz veel vinjsh, ja vinja vnk nav.. tad ir jaagaida uz Dieva balsi?

kaut kaa taa tas vizuaali izskataas :)

lolrs.th.png

Tv, gan neko sliktu nevaru pateikt, aabols vinjiem no maniim? ^_^

netiishaam otrais posts .(( atvainojos

Edited by Alise
Link to comment
Share on other sites

Alise

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run]
"dialer"="\"C:\\Windows\\IZZI\""

šito te ieraksti @ wordpad iļi notepad un saglabā kā .reg failu

+ iekopē interneta šortkatu iekš windows mapes ar nosaukumu izzi

+ noņem ķeksi post-5871-1255284619_thumb.jpg

Palaid .reg failu, un tagad tev tas daikts pats ieslēgsies ;)

P.s. par IZZI piedāvāto šitu

+ ātrums diezgan normāls

+ Vienu kontu var lietot vairāki datori (manā gadijumā 2 pc + wifi)

- nekādas kvalitātes (pazūd ik pa laikam)

- Uuuber stulba login sistēma (lai piekļūtu netam, tjipa PPPoe kanekšans)

Edited by Kid
Link to comment
Share on other sites

^_^ vinjiem tur kaut kaa_ taa visa sisteema ir savaadaaka, nekaa piem. lattelekomam. tb sleedzu pc un man uzreiz nav neta, man ir jaaiesleedz veel vinjsh, ja vinja vnk nav.. tad ir jaagaida uz Dieva balsi?

kaut kaa taa tas vizuaali izskataas :)

lolrs.th.png

tev uber vecs kkads izzi pieslegums ir ? nekad vinjiem nav bijis jalogojas ieksha caur kaut kadu programmu. Man bija 10 gadus izzi kabelinternets ar neko tadu sastapies neesmu

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...