Jump to content
GIGN Forum

Reāli Garlaicīgi Lasīt Forumu, Bet Varbūt Tomēr?


Alise
 Share

Recommended Posts

Es tā skatos, ka te visi baigi lēkā viens otram līdzi, it kā būtu kāds bara instinkts. Hmmm, vai arī jūs paši neesiet ne graša labāki saistībā ar macho (laikam jau pašam mīļi) pieminētajiem homīšiem.

Piedo, ka tu neesi tik liels muļķis, bet kārtējais nožēlojamais lops, kas te raksta sūdu dēļ tā, ka citi pidiņi to dara!

Edited by StarChaser
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 204
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tas, ka es iedalos vienā viedokļu grupā(šoreiz vairākumā) padara mani par līdzskrējēju?Nerakstu sūdu gan tāpēc, ka visi tā dara,bet gan jautāju intereses pēc, ko tu tur čakarējies?Sevi tikai vairāk par muļķi pataisi.

Edited by snoopfrog
Link to comment
Share on other sites

Redzi, man kaut kā sanāk, ka šajā gadījumā tā dēvētais 'viens idiots' esi tu pats. Tikai neapvainojies un nesāc lamāties, man patiešām prieks, ka uz manu postu tu atbildēji gandrīz bez neviena lamuvārda. Tikai izsaku savus novērojumus šo te visu lasot. Tātad, principā tu visu iesāki ar pilnīgi nepamatotiem izteikumiem par foruma apmeklētājiem, kuriem lēnām sāk zust interese šeit iegriezties un aizstāvības runām par Alisi bez jebkādiem argumentiem, right?

Un ja viņi domā, ka ar to varēs savu krānu, kārtējo reizi pagarināt +10, tad GL džeki :D

Tālāk sekoja Ali personīgais viedoklis par Alisi pēc viņa paša novērojumiem, jo kā nekā, atšķirībā no tevis [es taču nekļūdos?] viņš Alisi ir saticis arī personīgi, ne tikai virtuāli šeit forumā vai serverī.

Kam sekoja patiešām truls, bezjēdzīgs un patiešām nevajadzīgs posts no tavas puses ar kaudzi lamuvārdiem.

Man kaut kā škiet, ka katram cilvēkam ir tiesības uz savu personīgo viedokli un tikai par to, ka viņš pasaka kaut ko tā, kā to nedomā tu, viņu nevajadzētu saukt par debīlu lohu. Ja šajā konkrētajā situācijā tavs viedoklis atšķīrās no Ali teiktā, tad to vajadzēja uzrakstīt kaut nedaudz latviski un bez aizskarošiem un nepamatotiem izteikumiem, jo pieejot tam visam ar tādu attieksmi, kādu šobrīd izrādi tu, tur nekas prātīgs nesanāks. Un ne tikai šeit, forumā. Yo.

Link to comment
Share on other sites

StarChaser ir kāds konkrēts iemesls kādēļ tu vēl raksti šajā topikā? Tāpat tu jau esi pietiekoši pateici lai citi tevi sauktu par fagotu un tukšpauri. Ar uzdirsienu uz katru postu patiešām neko par labu nevērsīsi.

Link to comment
Share on other sites

Mēģinot iedziļināties tavā postā, kas ir identisks punchlainam vienā jokā, ko dzirdēju bērnudārzā, sapratu, ka atbildēt uz jautājumu, par cik lielu muļķi tu spēj sevi pataisīt tu nevari, varbūt arī nevajag.Kad kāds no moderiem aizslēgs topiku, jo savādāk tu nebeigsi troļļot, tad varēs visu ērti pārskatīt un rezumēt :)

Link to comment
Share on other sites

Redzi, man nāk nelabi liels smiekls par šiem pidiņiem, kas domā, ka caur netu baigie varoņi, tādējādi gign`u uzskata par savas pasaules popolārāko vietni, etc. aspektiem, kas liek viņiem šeit uzturēties un fanot kā kkādiem sīkajiem, tādējādi "nelaižot" nevienu citu jaunu memberi, ja kāds kko uzdirš, uzreiz automātiski ir nenormāli slima ķēdes reakcija, kur visi tēlo ahujeni gudros, kalt gan tajā pašā brīdī viņi nespēj neko vairāk par pāris lamuvārdiem pateikt.

eziic, protams, katram cilvēkam ir tiesības uz savu personīgo viedokli, bla, bla, bla, bet visiem tas viedoklis kaut kā noved pie kārtējās apdiršanas un neievērojot savus pienākumus, kas šoreiz balstās uz šo apvainošanu netā.

Te nu mēs esam, tādi pakaļskraidītāji ir un būs, kuri visi kā viens ataisnojas, ka izsaka tikai savas domas, viedokli un nevienam neskrien pakaļ.

EDIT : ROLLEN, it kā topika nosaukums ir "Reāli Garlaicīgi Lasīt Forumu, Bet Varbūt Tomēr?", bet šeit parādijās pāris autori, kas no vienas tēmas pārgāja uz citu, un tā tālāk, līdz topiks nonāca pie šādas gaisotnes.

Edited by StarChaser
Link to comment
Share on other sites

ā, tad man tagad jātopī visiem virsū, tā ka to dari tu?

Jus visi esat idioti, čau atdodat acces! ja ne pa pauri dabusiet, esmu 2x2 kuilis un visus slānu! jus visi kas sēžat aiz moņikiem esat ļoti stulbi 4evi

šādi ir labi?

Edited by ROLLEN
Link to comment
Share on other sites

Ko tu no šā nesaprati?

EDIT : ROLLEN, it kā topika nosaukums ir "Reāli Garlaicīgi Lasīt Forumu, Bet Varbūt Tomēr?", bet šeit parādijās pāris autori, kas no vienas tēmas pārgāja uz citu, un tā tālāk, līdz topiks nonāca pie šādas gaisotnes.

Viss no punkta A ir nonācis līdz punktam B un viss, un jēgas tam visam nava. Protams, vari piebiedroties "viens par visiem un visi par vienu" grupai, kurā atrodas visi iepriekšējie pidiņi, kas bezjebkāda iemesla vienk. kko sāk dirst virsū, jo domā, ka būs ar to krutāks pārējo memberu acīs. Protams, arī tādu, kas uzdrīkstētos kādu aizstāvēt, ir nenormāli maz, jo zin, ka uzreiz dabūs pretī mega daudz topiku, kur viņu vienk. nodirsīs, jo redzi, tā nau labi, ja kādu iedomājies, kalt 0.000000000001% aizstāvēt.

Link to comment
Share on other sites

Nosmējos labi palasot šito mēslu.

Rezumē. Starchaser tu esi mazliet(!!?) debīls.Nav izprotams, ko tu centies te panākt braucot kādam augumā.Tu esi prasts tīnis, kuram tikko palika 18 un realajā dzīvē sevi izpaust vēl neizdodas, bet gribās, tāpēc ir jāķeras pie virtuālās vides. Bet pašvaki sanāk ar to krāna pagarināšanu, ne?

Alise - kaut kāds dīvains meitenes tips.Show off baby?! Anyway bija smieklīgi palasīt pie alus glāzes.

Link to comment
Share on other sites

Vai man vienīgajam liekas, ka StarChaser pamatīgi uzbrauca sev virsū?Or i`m guy who doesn`t know what irony is?

Redzi, man nāk nelabi liels smiekls par šiem pidiņiem, kas domā, ka caur netu baigie varoņi, tādējādi gign`u uzskata par savas pasaules popolārāko vietni, etc. aspektiem, kas liek viņiem šeit uzturēties un fanot kā kkādiem sīkajiem, tādējādi "nelaižot" nevienu citu jaunu memberi, ja kāds kko uzdirš, uzreiz automātiski ir nenormāli slima ķēdes reakcija, kur visi tēlo ahujeni gudros, kalt gan tajā pašā brīdī viņi nespēj neko vairāk par pāris lamuvārdiem pateikt.

eziic, protams, katram cilvēkam ir tiesības uz savu personīgo viedokli, bla, bla, bla, bet visiem tas viedoklis kaut kā noved pie kārtējās apdiršanas un neievērojot savus pienākumus, kas šoreiz balstās uz šo apvainošanu netā.

Te nu mēs esam, tādi pakaļskraidītāji ir un būs, kuri visi kā viens ataisnojas, ka izsaka tikai savas domas, viedokli un nevienam neskrien paka

ļ. Edited by snoopfrog
Link to comment
Share on other sites

Man patiess prieks, ka tavi pēdējie [EDIT* nu jau priekšpēdējie] 2 posti bija vismaz uz pusi saturīgāki par iepriekšējiem un ar pamatīgi samazinātu lamuvārdu un vēl visādu aizskarošu sūdu daudzumu. Paldies. :)

Kas attiecas uz visu pārējo, gribēju tikai pateikt, lai tu mēģini saprast atšķirību starp dažādām deģenerātu sugām [like Liztikz, snoopfrog, Rollen], no kuriem dažiem deguns palicis neglābjami brūns bakstot dibenus un dažiem mutē dzīvo tārpi no viņu rakstītā vien, un tiem cilvēkiem, ar kuriem ir jēga par kaut ko runāt un diskutēt. Un nevajag visus bāzt vienā maisā tikai tāpēc, ka kāds uz tevis ir sarājies vai kā citādi apbižojis, jo daļu no iepriekš minētās kritikas un izteikumiem tu pēc saviem postiem tik tiešām biji pelnījis, jo tie bija tikpat neobjektīvi un jēli kā manu iepriekš minēto pārstāvju veidojumi. Atslābsti, aizej pēc alus, izvēdini galvu un aizmirsti par šo visu. Yo.

EDIT* Un es cerēju, ka no manām pāris atveltītajām minūtēm būs jēga. Laikam jau nebūs. Veiksmīgi turpināt cepties par neko. :)

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

:lol:

Kā jau ezītis teica,atslābsti (:

runājot par vecajiem sūdiem,lold es nevienam neesmu draudzējis,nope nakenu neatbalstu,pa faktiem neko nezinu,man vnk tā pateica,tad vēl.. jā tas arī viss laikam

edit: pēc tava posta,ņemu savus vārdus atpakaļ?

Edited by GEAR
Link to comment
Share on other sites

:muahaha:

Kur man profilā ir rakstīts, ka esmu debīls? Arī esi viens no "visi par vienu un viens par visiem" partijas lohiem? Un kur ir kkas rakstīts par to, ka es reālajā dzīvē nespēju sevi izpaust un tā rezultātā ķeros pie virtuālās vides? Laikam neesi lāga izlasijis topiku, ka ķeries pie truliem secinājumiem pēdējo postu dēļ, ahh, cik nožēlojami :slap:

Link to comment
Share on other sites

:lol:

Kā jau ezītis teica,atslābsti (:

runājot par vecajiem sūdiem,lold es nevienam neesmu draudzējis,nope nakenu neatbalstu,pa faktiem neko nezinu,man vnk tā pateica,tad vēl.. jā tas arī viss laikam

Ko eziits teica, to teica, nesāc nu ielīst visiem tūr, kur nevajag, jo redz, ka tu patiesībā nekas neesi, tikai sīks sūds, kas neko nezinot dirš vairāk nekā saprašanas!

Ja tu nakenu neatbalsti, tad nahuj tu cel vecus sūdus augšā, kur es galīgi neesmu bijis saistīts ar tevis minēto? Man arī pateica visu ko par tevi, bet tapēc neesmu klaču bāba, netaurēju pa pasauli visādas klačas!

Paldies, es arī tevi mīlu!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...