Jump to content
GIGN Forum

New Counter-strike?


Edgars1992
 Share

Recommended Posts

Ārkārtīgi populārās Half-Life modifikācijas Counter-Strike radītājs Mins Li gatavo jaunu projektu ar nosaukumu Tactical Intervention. Jaunajā spēlē savā starpā atkal cīnīsies teroristi un specvienība. Mins Li stāsta, ka spēle, kas tiek veidota uz Source dziņa, parādīs, kādam būtu jāizskatās ideālajam Counter-Strike. Spēles iznākšana plānojas šī gada beigās un tuvākajā laikā būtu jāsākas tās beta testiem.

4ac1361c44937_featured_without_text_12887_4ac1359e27d94.jpg

Avots

Jācer, ka šī spēlē būs patiešām laba :thumbsup:

Edited by Edgars1992
Link to comment
Share on other sites

Baac un man tieshi pagaashnedeelj radaas nereaali spiidosha ideja par Source modu.

Enivei, ja man iedotu kaadu uuber krutu modu koderi, 1 mapmeikeru un 1 grafikji, tad uztaisiitu pashu krutaako modu kaads jebkad pastaaveejis.

BTW - Latvijaa kaads vispaar nodarbojas ar CS modu veidoshanu, ir kaads forums or smth like that?

Link to comment
Share on other sites

Enivei, ja man iedotu kaadu uuber krutu modu koderi, 1 mapmeikeru un 1 grafikji, tad uztaisiitu pashu krutaako modu kaads jebkad pastaaveejis.

BTW - Latvijaa kaads vispaar nodarbojas ar CS modu veidoshanu, ir kaads forums or smth like that?

Zināms viens čalis, kas stādā iekš http://forums.alliedmods.net/ . 4ipa viņš kkāds testeris skaitās!

Link to comment
Share on other sites

Kurai beta spēlei nav BUG'u? Gandrīz katrai jau gatavai spēlēi ir 101+ bug's...

Es uzskatu, ka nevajag vēlreiz atklāt Ameriku... Te ir tieši tas pats, kas ar L4D 2... Nevis taisa apdeitu jau esošajam, bet jaunu spēli, līdz ar to, jauni peļņas avoti... bet kurš gan mūsdienās negrib nopelnīt..

Link to comment
Share on other sites

Es uzskatu, ka nevajag vēlreiz atklāt Ameriku... Te ir tieši tas pats, kas ar L4D 2... Nevis taisa apdeitu jau esošajam, bet jaunu spēli, līdz ar to, jauni peļņas avoti... bet kurš gan mūsdienās negrib nopelnīt..

Bet vismaz varēja pacensties un uztaisīt screenus kurus prezentē vismaz bez tik acīmredzamām kļūdām.

Link to comment
Share on other sites

:) ka tik nopelniit :) tapat pret neko citu CS netaisos iemainiit :DD

Ja godiigi tu esi ljoti aprobezhots ar savu cs... Pietiktu tev iebraukt kas taa pa speeliiti tf2 tad par cs aizmirstu 1 nedeeljas laikaa... Saku no pieredzes, jo es arii kadreiz domaaju, ko visi var to multeniiti speeleet.

Link to comment
Share on other sites

Nu nez LAVRx, joprojām spēlēju gan CS, gan TF2 , un nemz neliekas viens par otru pārāks... nu nez... ja visi zināmie, kas spēlē cs aizietu uz TF2, tad es ar droši, ka 100procentīgi pārvāktos uz TF, bet tā, spēles ir pietiekoši atšķirīgas, lai tās spēlētu pamīšus, nevis aizstātu vienu ar otru :)

Par jaunu CS... bullšits... gribu redzēt cik tūkstoši pasaulē to mēslu spēlēs.. cs ir un paliek cs1.6 ... ja tur pieliek kko klāt, sanāk baigie sūdi... tas pats kas pliku nātriju iemest ūdenī... bum, un neviens vairs klāt negrib līst ^_^

Link to comment
Share on other sites

kas tas par MINU LI kas uztaisīja cs? pirmo reizi tādu dzirdu

lol, iečekoju, tas ir gooseman, tiešām viens no cs veidotājiem, nekad nebiju zinājis viņa īsto vārdu :)

vei ku vēl papildus info - http://pc.ign.com/articles/102/1028810p1.html

sūdīgi, ka čalim ar valvi nesanāca sastrādāties. Es domāju, ka no šitā jaunā geima diez vai kaut kas baigi labs ir gaidāms, skrīni nekādu kruto iespaidu neatstāj. Vispār man liekas, ka nekas tik kruts, kā pirmais cs vairs netiks uztaisīts COD4 ir vienkārši boring, tad jau labāk cs:s spēlēt.

Link to comment
Share on other sites

i know i know, komūnas spēks.

Es nebiju domaajis konkreeti, ka tf2 ir pasaules labaakaa speele, bet es saku, ka cs iisteniibaa ir viegli aizstaat ar kadu citu jaunaaku speeli. Tas katraa zinjaa ir atkariigs no katra individuaali, takaa nenjemiet mani galvaa :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

CS ir tā lieta, ka viņam nāk ļoti maz jaunu spēlētāju klāt. Visi jaunie 13gadīgie geimeri labāk izvēlas kādu smuka izskata spēlīti, tā ka cs lēnām paliks tikai veterānu geims un lēnām izmirs. Bet vēl kādus gadus 2,3 es viņam točna dodu. Principā, pēdējā nagla zārkā būs turnīri - vot izdomās vairs nelikt lielos balvu fondus csam, bet uzliks cs:s vai tf2 un ar to arī viss pa lielam beigsies, savi fanāti, kas spēlēs, jau vēl ilgi atradīsies.

Link to comment
Share on other sites

Lavrel,vnk man tam nav laika un man tas nav vajadziiigs ! Ja CS`aa pazustu visa patstavigaa komuna,tad jau es mestu mieru,bet taa kaa es tiri atputas peec uzspeleju,tad man neko citu nevajag...un mans aizvesturiskais PC arii daudzas jaunas speles nepavilks...

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...