Jump to content
GIGN Forum

Naku Pēc Palidzibas


desina
 Share

Recommended Posts

Tādat man ir majas darbs agnļu valoda jebkadu tekstu par jebkuru cilveku kurs stasta par celojumu uz pohuj kurieni, angliski protams ! no interneta paņemt izkopet paradit skolotajai un iemacities par vinu pastasti !

-švaki man ar googli , vai nu neatradu vai nu tizlu tekstu atradu !

Tādat lūdzu iedotie linku kur ir apraksts par celojumu anglu valoda ( butu labak , tādu vieglak sagremojamu )

paldies :)

EDIT : Eh tiko uzinaju ka stastam jabut par kadu slavenu cilveku + web lapai kur dabuji info par so cilveku !

Edited by desina
Link to comment
Share on other sites

Dooh. Tik vienkārši, pat nezinot var iegūt labu atzīmi, protams, ja tu māki runāt Angliski, tad viss varētu būt bumbās. Galva pati var izdomāt ceļojumu, kaut vai, izdomā sev tīkamu ceļojumu un izstāsti to tā it kā tev būtu to kāds stāstījis, kurš ir bijis tajā vietā

edit: Īstenībā, sāku šaubīties par tavām Angļu valodas zināšanām, tava kriminālā Latviešu valoda to pierādīja, tāpēc, es domāju, ka vajag sameklēt kaut ko googlē, taču, daudz cilvēki raksta blogos par saviem ceļojumiem, tikai jāmāk pareizi iegūglēt

Edited by novijas
Link to comment
Share on other sites

Ble , zinaju tai vieta lai kads palidzetu , kads saks te augstak par dirsu lekt :)

ES piemineju , ka man jaizkope tas teksts un skolotajai japarada ! ta ka vieglak bus izmantot kada cita tekstu un iemacities to neka pasam uzrakstit !

p.s ta ka nakamie posti ar linkiem, ludzu !

Link to comment
Share on other sites

ja! ta ari likas :) te viens par otru gudraks :) ta vieta lai palidzetu , atradat kur man piekasities! Kas es tads par pidinu sini dizaja foruma atlavos rakstit bez garumzimem!

StarChaser - tu vispar esi vecis ! Ja es seit prasu palidzibu , un es to nedabusu , tad man bus divnieks ? A nu ja es tak nerakstu ar garumzimem , kur nu vel , lai es rubiju citus prieksmetus !

Link to comment
Share on other sites

:) te viens par otru gudraks :) ta vieta lai palidzetu izpildītu manu mājasdarbu, atradat kur man piekasities! Kas es tads par pidinu sini dizaja foruma atlavos rakstit bez garumzimem!

StarChaser - tu vispar esi vecis ! Ja es seit prasu palidzibu , un es to nedabusu , tad man bus divnieks ? A nu ja es tak nerakstu ar garumzimem , kur nu vel , lai es rubiju citus prieksmetus !

Lūdzu, izlaboju priekš Tevis!

Link to comment
Share on other sites

:)

ta jau likas, sis forums vairs nav tads ka agrak bija ! labi verat ciet! Te parak daudzi sak smirdet sava suda ! :)

p.s paprasiju vienam draugam , ka jamekle vins tikai pateica vienu vardu un viss bumbas ! :)

Tu tak esi lo*s! Tev rekur visu iedeva priekšā!

Tepat degun galaa !!!

Gl saac tulkot :thumbsup:

Bet Tu esi par stulbu, lai sāktu domāt ar galvu un sāktu kko tulkot, apsveicu, Tu esi dauni*!

Link to comment
Share on other sites

BLE tu cirvi ! Kapec man japartulko , jatere laiks ? Ja man ir jau gatavs angliski ! Es velreiz saku kapec tu te raksti vispar ? Ja nevari palidzet smirdi viens pats ! UN LUDZU NEATBILDI !

Cirvis esi tu, kursh grib lai visu vinjam pasniedz uz paplates. Diez kaa tu gribi iemacities anglju valodu ubagojot visiem, lai tew izdara to tavaa vietaa.

Link to comment
Share on other sites

Man atkal domāt, ka cirvji šajā topikā ir 90% postotāju, kuriem bija pa spēkam vien truli iesmirdēt te kaut ko līdzīgu 'uztaisi pats' 'ej dirst' 'daunis' un vēl kaut ko tikpat radošu un visnotaļ noderīgu informāciju. Un pēdējiem dirsējiem ar 'iztulko pats' iesaku izlasīt ko čalim skolā vispār prasīja - gatavu tekstu angļu valodā no interneta, ko atrādīt un pēc tam iemācīties atstāstīt. Aunu bars, ibio, ja nevar palīdzēt, tad ņehuj vispār te dirst, it kā pašiem nekad nav nācies prasīt kādam palīdzību. No +1 garāks neaug, to jau nu tā kā beidzot vajadzētu saprast. Yo.

EDIT* StarChaser, nomirsti. Tā lēnām, mierīgi, nevienam nemanot. Lūdzu. Redzi, esmu pieklājīgs, es palūdzu.

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

ej tu nost :D un ta maziem berniem ir par ko diskutet ! un ka jau teicu te limenis ir loti mainijies ! no visa si bara nav kas palidzetu :D bet tikai padirstos ..... varbut eziti ieklausieties, vins nedaudz gudrak uzrakstija, bet doma tada pati !

p.s uz paplates pasniegt :D ble tas ir ta pat ka kads prasitu linku kur novilkt dziesmu, speli , ble :D kads zin tas pinkerigas adreses , kads vinas nezin ! Un ko es te vispar rakstu , jums tak tapat protams nepieleks ! :)

Link to comment
Share on other sites

Jums uchene nav bisku padebila? Kads sakars ar anglu valodu un meklesanu interneta materialu par slavenu cilveku kursh kaut kur bija. Jus taksh pasi neko nerakstisiet , jums vnk japanem teksts un jaizlasa to vinjai :thumbsdown:

http://www.mytripjournal.com/travel-163284...nish-university

Pa4ole pa blogiem , tur cilveki raksta. Nomaini vardu uz xuj zin ko un uz priekshu.

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...