Jump to content
GIGN Forum

13 Novembris?


HEARTBLOWING
 Share

Recommended Posts

Tātad šodien saņēmu uz draugiem vēstulīti:

Valsts šobrīd tikai sāk taupīt.

Atņems vēl,un ne jau sev.

Tādēļ mums ir jāpretojas,jāparāda,ka mēs tam nepiekrītam.

Turpināsim tradīciju,sanāksim kopā atkal 13datumā,bet šoreiz novembrī,Doma laukumā un pie Saeimas.

Parādīsim,ka mums nav vienalga.

Šī ziņa tiek izsūtīta jau tagad,lai izbrīvētu laiku,un mēs paspētu sagatavoties VĒL lielāka piketam.

Ņemam līdzi draugus,vecākus,visus!

Izlemsim paši par savām algām,un pateiksim ko domājam par valdību skaļi!

Pārsūti šo ziņu citiem,kopā mēs to spēsim!

Ko domājat par šito? :muahaha: Galvenais, ka NOVEMBRĪ :D :D :kill::terminator:

Edited by HEARTBLOWING
Link to comment
Share on other sites

Man šī vēstule atnāca ~6. septembrī, tātad, es domāju, ka Tavi draugi vai Tu esi bremzēts...

P.S. Neiešu uz kārtējo masu grautiņu ir labākas lietas ko darīt...

P.S.2. Neatbildi uz manu postu... Jau sen esi pieriebies ar saviem postiem spam'a sadaļā... Beidzot ir iespēja kaut ko par Tevi pateikt))

P.S.3. Jau ziņās par šo vēstuli, ja nemaldos, bija runāts... Bet nu šaubos, ka šoreiz sanāks tik vērienīgs grautiņš... Laigan nezinu... Viss var būt...

Link to comment
Share on other sites

Mazliet offtopiks.

QUOTE(#wL.Media @ Sep 6 2009, 00:30) *

Jā es zinu, ka es "jancīgi" lieku komatus, vienkārši, mani lv skolotāja pieradināja, ka bāz komatus visur, gan jau, ka trāpīsi kur vajag :fsckinsad:

Pilnigi tas pats man :D māca lai visut liek.

BTW About topic.

Dzīvotu rīga, par visiem 100 ietu.

Link to comment
Share on other sites

Hujova, man neatnāca. Laikam jau tāpēc, ka oranžo masu degradējošo portālu neizmantoju pārāk bieži. Par katru izšķaidīto valdības ēkas logu nāks klāt kāds jauns nodoklis. Īstenībā jau nāks tāpat, bet tas nav tik būtiski. Ko jums dod tie masu grautiņi? Ja nu vienīgi, kā jau tika minēts beidzot kautkas interesants pa TV. Ja demonstranti plāno iebaidīt valdību, tad velti pūlas, varbūt ar ko lielāku jāsāk? Saules akmeņa ieņemšanu? Bezjēdzīga vēlaizvien mūsos esošā alu cilvēka instinkta izpausme.

Link to comment
Share on other sites

pieņemu ka šajā 13 novembrī būs daži cilvēki kas ko centīses protestēt, bet viņu būs maz jo šobrīd gandrīz visi ir informēti ka kaut kas tāds būs un policija jau tam būs gatava un spēs izkliedēt visus jau laicīgi ... :) my opinion ...

Link to comment
Share on other sites

Ja būs tīri tikai streiks,bez nekādiem grautiņiem - tad intereses pēc aiziešu,bet janvāra tipa putrā negribu līst.

Link to comment
Share on other sites

Tas ir lame domaat, ka taa kaut ko var panaakt.

+mader no neoficiaaliem avotiem varu teikt, ka aatraak tochna nebuutu iespeejams noveerst grautinju kas liidziigs janvaara pasaakumam. Tur esot bijusi nedaudz mentu veiksme, ka tauta saaka izkliist nevis vinju afigenais puulja notureeshanas skils.

Edited by LAVRx
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...